Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 31-01-2017 20:16 przez Sharkowy
Sharkowy
Sharkowy Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 31-01-2017 20:16 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Oficjalnie wywalili się ta tę grę jakoś 3 miesiące o premierze na PC. A w tym roku ma być kolejna część. Nie ma szans na żadne aktualizacje Grin
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 30-01-2017 08:52 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Może jak zobaczą tyle błędów to się złapią za głowę i wydadzą aktualizację Grin nie no, to jest niemożliwe.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 30-01-2017 07:04 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Przecież było dawno temu info że już nie wspierają tej gryxD
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 30-01-2017 01:55 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Oby tylko nie wyszła aktualizacja Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 29-01-2017 20:02 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Jest też glicz na obniżanie aut, Crowned i BlackPanthaa go pokazywali (w ogóle BP sporo gliczy pokazał, ale tego jeszcze nie Smile)
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 29-01-2017 17:51 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Spróbuję Smile dzięki.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Zwiększenie slotów na auta 8 lata temu ( 29-01-2017 16:41 )
Re: Zwiększenie slotów na auta
Siemka, ostatnio kumpel mi zarzucił takim wpisem z reddita jak powiększyć ilość slotów na auta, więc pomyślałem że się podzielę tą radosną nowiną Grin

https://www.reddit.com/r/needforspeed...litch_how/

Ktoś będzie próbował?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 8 lata temu ( 28-01-2017 13:37 )
Re: Nasze fotografie
2/10, początkowy samochód którego vinyl nie zachwyca no i przeciętne zdjęcie ogółem.
Cubix-zkz
Cubix-zkz Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 8 lata temu ( 28-01-2017 12:29 )
Re: Nasze fotografie
Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Utracone Dane 8 lata temu ( 26-01-2017 18:04 )
Re: Utracone Dane
Ogólnie na koncie można mieć tylko jednego save zapisanego dla danej gry. Musisz zadzwonić do pomocy technicznej http://help.ea.com/pl/. Może robią kopię save'ów/serwerów i będą w stanie odtworzyć postępy gry. I pytanie czy włamywacze nie usunęli Ci innych save'ów.
S
sasosak Odpowiedział(a) w Utracone Dane 8 lata temu ( 26-01-2017 16:30 )
Re: Utracone Dane
Witam wszystkich forumowiczów, moja sprawa wygląda następująco: Na moje konto włamali się ruscy, zmieniając hasła, hasła bezpieczeństwa itp. Odzyskałem moje konto używając e-maila, zmieniłem hasło lecz straciłem mój postęp w karierze w NFS 2015, prawdopodobnie przez "Rozpocznij nową przygodę", bo w garażu znalazłem lekko przerobione początkowe auto. Czy jest możliwość, że moja chmura Origin ma zapisaną moją starą karierę ? Proszę o jakąś pomoc, z góry dzięki za odpowiedź.
Freestyle
Freestyle Odpowiedział(a) w Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność 8 lata temu ( 23-01-2017 22:44 )
Re: Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność
Możesz mieć skoki napięć na karcie. No i trochę Ci się grzeje w stresie. Sprawdź chłodzenie!
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność 8 lata temu ( 23-01-2017 21:58 )
Re: Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność
Pobrałem program, katowałem GPU przez 2h i 45 minut. Nie mam zielonego pojęcia o co tu biega, więc wklejam wszystko co może się przydać.
T
ToNismo Odpowiedział(a) w Utracono połączenie, pomocy... 8 lata temu ( 23-01-2017 18:31 )
Re: Utracono połączenie, pomocy...
Tak router mam podłączony kablem do komputera. Prędkość pobierania 11/Mbs, wysyłania 1/Mbs opóźnienie 20ms.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Utracono połączenie, pomocy... 8 lata temu ( 23-01-2017 16:40 )
Re: Utracono połączenie, pomocy...
Podłączałeś kabel Internetowy bezpośrednio do komputera? To wykluczyłoby wszystkie wątpliwości jeśli chodzi o router. Sprawdź jeszcze prędkość łącza na speedtest.net.
T
ToNismo Odpowiedział(a) w Utracono połączenie, pomocy... 8 lata temu ( 23-01-2017 16:18 )
Re: Utracono połączenie, pomocy...
Z routerem jest wszystko ok , mam ten sam non stop, nic nie resetowałem, robiłem reinstalacje nic nie dało, nie wiem właśnie co jeszcze zrobić żeby to zadziałało
Freestyle
Freestyle Odpowiedział(a) w Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność 8 lata temu ( 23-01-2017 14:16 )
Re: Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność
Pobierz program OCCT i daj test GPU na przynajmniej godzinę. Sprawdź jak zachowuje się karta w stresie i jakie ma temperatury.
Freestyle
Freestyle Odpowiedział(a) w Utracono połączenie, pomocy... 8 lata temu ( 23-01-2017 14:14 )
Re: Utracono połączenie, pomocy...
A nie zmieniałeś może albo nie resetowałeś routera/modemu? Może porty masz zablokowane. W najgorszym wypadku re-install, bądź support EA.
T
ToNismo Odpowiedział(a) w Utracono połączenie, pomocy... 8 lata temu ( 23-01-2017 14:01 )
Re: Utracono połączenie, pomocy...
Też sprawdziłem, zaporę i antywirusa. Nic nie blokuje
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 23-01-2017 13:11 )
Re: Brak pełnego ekranu
A w GeForce Experience macie zaznaczony "pełny ekran" dla NFS?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.