Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 09-08-2015 17:09 przez SkylinerPL
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 17:09 )
Re: Lista samochodów
Dodałem jednak VW Golfa GTI MK1 - coś mnie nie pasuje ale niech tam będzie.

- ktoś kiedyś wspominał o mej wymarzonej Godzilli R34 <3 - lecz to co było widać (maska białego auta z wlotem przypominającym ten znany z Z-Tune) to tak naprawdę Silvia S15 - widać na tym ujęciu Foto Silvii
Jak zrobią ten sam błąd jak w MW 05 to im nie wybaczę - będę musiał się zadowolić czymś innym :'( - szkoda że w żadnej grze nie ma "Jednorożca" aka Nissana Stagea Pfft.

Wcześniej wspominałem o Sileighty - myślałem że będzie to jakieś oddzielne dziecko, ale znalazłem takie cuś:
Gif ze swapem frontu - lewy monitor
Jak się przyjrzeć na lewy monitor (skrawek) to widać jak na 180sx jest możliwość swapu frontu z s13 Silvia - czyli prawdopodobnie będę jeździł na początku taką Sileighty albo 2000 GT-R - się zobaczy :3 - wolałbym Onevie - Silvie s13 z frontem 180sx ale cóż - raczej tego nie będzie xD.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 14:16 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Na facebooka dodałem screeny Porsche z malowaniem. Ciekawe czy będą tylko gotowe "wrapy"...

link

link
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 13:58 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Odkryłeś Ameryke, powiadam xD
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 13:25 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
You don't say?
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 13:19 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Wiecie co jeszcze przyuważyłem? W nowym NFS'ie będziemy zdobywać doświadczenie w postaci reputacji, tak jak w Carbon'ie, reputacja była potrzebna, by się dalej. Nie wiem jak wy, ale mi się zdaje że oni tworzą drugiego Carbona, z inna historią, inna grafika, innymi autami i miastem. od strony techncznej są bardzo podobne, kaniony, tuning itp.
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 09:49 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Dobra nuta Like.
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 09:36 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Następny utwór od Ekstrak-ta : Porsches ... Spoila xD
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 08-08-2015 22:37 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Chyba udało mi się rozgryźć jak sprawią żeby czas nie wyglądał dziwnie. Myślę, że czas będzie indywidualny dla każdej osoby i np.: jak wyjdziemy o wicie to nie będzie nocy do puki nie wejdziemy i nie wyjdziemy znów do kryjówki.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 08-08-2015 12:39 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Film mi nie wchodzi
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 08-08-2015 12:30 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Następny gameplay z GC:
[movie=youtube]nFmP-X7cUho[/movie]
Widać kilka detali customizacji "Konika" :3
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Pudełkowa edycja Deluxe w PL wersji ? 9 lata temu ( 08-08-2015 00:49 )
Re: Pudełkowa edycja Deluxe w PL wersji ?
Edycja Deluxe na PC jest dostępna tylko na Origin w formie cyfrowej za 219 zł. Istnieje jednak duża szansa, że powyższa dodatkowa zawartość będzie dostępna osobno (jako aktualizacja do cyfrowej edycji specjalnej) po premierze gry w cenie ok. 60 zł - dlatego pudełkowi gracze (do których również się zaliczam) będą mogli cieszyć się pudełkiem bez rezygnowania z dodatkowej zawartości.

Edycja Deluxe na konsole będzie dostępna w formie cyfrowej (na Xbox Store i PlayStation Store) oraz pudełkowej, jednak fizyczna wersja prawdopodobnie nie będzie dostępna w Polsce - na razie nie ma ich żaden sklep.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Pudełkowa edycja Deluxe w PL wersji ? 9 lata temu ( 08-08-2015 00:25 )
Re: Pudełkowa edycja Deluxe w PL wersji ?
Chyba w całej Europie nie ma wersji Deluxe w pudełku Pfft A w Polsce na pewno Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 08-08-2015 00:23 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Chcemy oferować rzeczy wysokiej jakości, poczekamy aż będą w większej rozdzielczości i wtedy dodamy te zdjęcia do albumu. Stawiamy na jakość, nie ilość Smile
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Pudełkowa edycja Deluxe w PL wersji ? 9 lata temu ( 08-08-2015 00:15 )
Re: Pudełkowa edycja Deluxe w PL wersji ?
Siemano , wie ktoś czy bedzie do kupienia w sklepach typu saturn/media edycja DELUXE w pudełku , koniecznie w PL wersji.

Wiem ze cyfrowa jest w PL wersji , ale bardziej chciałbym pudełkową.
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-08-2015 23:31 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ale są to oficjalne screeny, powinny się one tam znaleźć. Co z tego ze mała rozdzielczość? To są screeny z Need for Speed 2015, a ten album jest o tych screenach, więc gdzie problem? Kogo obchodzi mała rozdzielczość kiedy jest to oficjalny screen?

Ale nie jesteś administratorem i nie będziesz o tym decydował. Koniec dyskusji.
/Radzio


Dobra, rozumiem, ale co w tym złego i trudnego by dodać tam parę screen'ów? Nikt się nie będzie o to czepiał...
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-08-2015 23:26 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Nie powinny się znaleźć i się nie znajdą. Tylko ten pierwszy się nadaje (bo mam go w hd). Reszta jest brzydkiej jakości, małej rozdzielczości albo są to screeny z trailera.
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-08-2015 23:07 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
link
link
link

Te zdjęcia powinny znaleźć się w albumie na fanpage.

P.S. Nie ma ich tam, sprawdzałem.

Edit. Chciałem stworzyć kompozycje tapet z tymi wszystkimi screenami, ale muszą być wszystkie.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-08-2015 21:41 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Można przecież spersonalizować tablicę rejestracyjną, niczym w MW2012 i Rivals Wink
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-08-2015 21:13 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Radzio napisał(a):
Speedy - serio? Przecież w SB dałem Ci link do artykułu, w którym umieściłem już tego screena.
patrz - opis kena blocka

Mam ciekawego screena z SOUND SYSTEM i trochę informacji. Jutro skrobnę newsa Smile


Chodzi tb o screena z zielonym Prosiakiem ?
Nie wiem ocb - kto by takie audio do takiego Prosiaka ładował xD - tam liczy się masa.

Ciekawe czy będą własne rejestracje czy tylko gotowce ? Hmmm...
Foto
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-08-2015 19:55 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Czemu jutro? Czemu nie dziś? Smile

Bo mam też własne życie i inne zajęcia niż nfszone Wink
/Radzio
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.