Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Ogólnie o serii NFS

Wątki ogólne, ankiety, porównania

351 posty

Ostatnia aktywność, 24-12-2010 17:04 przez McRae
McRae
McRae Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 24-12-2010 17:04 )
Re: Który NFS najlepszy?
Moim głównym faworytem jest MW przeszedłem go ponad 30 razy i jeszcze mi się nie znudził,Shift tez mi się bardzo podobał z tą jazdą na torze,tuning i prowadzenie.
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 24-12-2010 16:57 )
Re: Który NFS najlepszy?
Tak jak w temacie.. Który najlepszy i dlaczego ; )

Więc moim zdaniem 3 najlepsze części to U2, PS i MW. W U2 bardzo przyciągał tuning, noc no i jazda w nocy. Bardzo mi s ię to podobało. MW była dobra fabuła za co duży +, no ale tuning trochę słaby. Dużo osób chyba PS'a uważa za słabą grę, ale mi się podoba. Co do prawdy jeśli chodzi o jazdę jest duży minus, ale reszta naprawdę fajna. Może tuning nie był na poziomie u2, ale można było też fajne autka zrobić.

/poprawiłem tytuł
Inventer89
Adamo
Adamo Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 24-12-2010 14:39 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Ja swoją przygodę z nfs zacząłem w 2006 roku (kopma kupiłem) od u2 (łatwo można było zkołować), następnie moja ulubiona gra aż do dziś czyli most wanted (wg mnie jeden z najlepszych nfs ciekawy i emocjonujący) kilka miesiecy przechodziłem). Później carbon wg mnie za prosty 4 dni i po grze oraz prostreet ale komp na za wiele nie pozwalał więc wygląd nie był zachwycający i to koniec i powrót do mw znów;]
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 24-12-2010 00:15 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Ja zacząłem swoją przygodę z nfs dopiero w 2007 - szukałem jakiejś fajnej samochodówki i wpadł mi w oko Most Wanted i Carbon. Kupiłem MW, jak już przeszedłem parę razy to zamówiłem sobie Undergrounda 2, potem Carbona, a później już kupywałem kolejno jak wychodziły - PS, Undercover, Shift - a teraz będę kupywał Hot Pursuit.
No i tak to było.
Lenarek
Lenarek Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 23-12-2010 23:35 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Generalnie standard - rok bodaj 2002, jeszcze wtedy jako młody, szczęśliwy posiadasz PS1 (głupi byłem, że to cudeńko sprzedałem ;x) zagrywałem się w NFS High Stakes/Road Challange. Sam komputer wylądował u mnie w 2006 (czyt. komunia Grin), jednakże już wcześniej grywałem w NFS Underground i Underground 2 u kumpli (w ogóle o istnieniu MW dowiedziałem się w 2007 roku, nic dziwnego biorąc pod uwagę, że każdy ze znajomych uważał tę grę za dziadostwo - bo nie miał takiego tuningu jak U2 - głupota).

Był PC i powrót do (wtedy ulubionego) U2, potem nastąpiła fascynacja Carbonem, by za rok wkurzać się niemiłosiernie bo PS się wieszał. W sumie nic dziwnego... W 2006 roku kupić kompa z GF FX5500 (dla niekumatych: prehistoria, AGP x8 xD) to chyba coś nie tak... A najlepsze jest to, że mam tego złomiaka już 4 lata. ^^

Odpuściłem sobie NFSy aż do... Worlda. Kiedy to pokazały się wymagania rozentuzjazmowany całą sytuacją niezwłocznie zapisałem się na betę i się udało. Grin

O, i tak to w skrócie było. Grin
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 19-12-2010 02:27 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Myślałem wcześniej o takim temacie, ale nie miałem czasu napisać Smile

Ja w wyścigówki zacząłem grać już w jak miałem 4 lata - to był rok 93-94, nie pamiętam jak się nazywała ta gra, ani jaki był system, ale na pewno nie windows Smile Niestety po roku - dwóch latach komputer się zepsuł i tyle było grania Sad Przerzuciłem się na Pegasusa (i słynne Tanki) i grałem na nim przez parę lat. W między czasie chodziłem do sąsiada, który miał komputer i NFSa - był to Hot Pursuit z 1999 roku. To była dla mnie jedna z najlepszych gier na tamte czasy, umożliwiała granie jednocześnie dwóm osobom na podzielonym ekranie, gdzie obu graczy mogło być ścianymi lub glinarzami lub pojedynek ściagany vs glina. Spędzaliśmy mase czasu na graniu we dwóch. Ale nie kojarzyłem wówczas że ta gra to część serii i nie zwracałem uwagi że pojawiały się potem następne części. Potem dostałem komputer, ale zupełnie nie byłem świadomy istnienia nowszych NFS, zresztą komputer nie był jakiś superszybki. Minęło trochę czasu i dostałem nowy komputer, jak na tamte czasy bardzo szybki (to był koniec roku 2003). Wszystko zmieniło się w roku 2004, kiedy chodziłem do kolegi i obczaiłem że gra w NFS Underground 1. To było jakoś tak chyba na jesieni... W każdym bądź razie nie zagrałem na własnym komputerze w NFSU1. Dopiero jak wyszedł NFS Underground 2, kolega mi polecił i zacząłem grać. Tak mnie wciągnęło, że przeszedłem ze 2 razy, a jak następnego roku wyszedł Most Wanted, to miałem go jako jeden z pierwszych w szkole. Potem przyszedł Carbon, w między czasie jeszcze grałem w NFS Hot Pursuit 2 i na tym koniec. Komputer nie pociągnął już Pro Streeta, dopiero pół roku później kupiłem lapka, którego mam do dziś i na nim przeszedłem Pro Streeta, Undercover, Shifta do połowy i teraz kończę kolejnego w moim życiu Hot Pursuita Smile
Irson
Irson Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 18-12-2010 22:50 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Moja przygoda z nfsem zaczęła się w 1999( wiem, miałem wtedy 4 lata, ale wszystko pamiętam jakby to było wczoraj ). Pierwszy komputer mieliśmy pod koniec 1998, w 99' tata zaczął bawić się w biosie i podkręcił procka o kilka MHz. Oczywiście komp od razu się spalił Grin 8 albo 9 miesięcy później dostaliśmy nowy komp, poprosiliśmy sąsiada informatyka aby poustawiał nam wszystko i powiedział co i jak robić, nauczył tate podkręcać podzespoły i podkręcił pentiuma III o 15 MHz :]. Zapytał się czy mamy jakieś gry, bracia powiedzieli że nie, to on nam dał ORYGINALNEGO nfs Road Challenge/High Stakes jak kto woli, jeszcze dał przegrywanego tomb raidera, The nfs i nfs 2. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z serią nfs. W 2001 albo 2002, kiedy tato kupił napęd DVD, zdarzyła się tragedia... Pewnego dnia, pięknego dnia, bo to były wakacje, nic nie przepowiadało nieszczęścia, otóż włączyłem kompa, włożyłem do napędu DVD nfs4 high stakes, włączyłem i... Gram, gram może 2 godziny i nagle wielkie BUUUUUUUUMMMMM ! Patrze, a tu wybuchł napęd. Fuck, tragedia, masakra... Płakałem kilka godzin, pierwsza oryginalna giera poszła się *****, DVD też. Jakoś sie pozbierałem =] To była moja "najbardziej zapamiętana przygoda komputerowa" z dzieciństwa :] Wrażenia płynące z gry w nfs były nie do opisania. Grałem w każdego nfsa, nie mogę się od niego odczepić, mimo że ostatnie części nie wychodziły najlepsze, to i tak grałem w nie bez pamięci, i będę grał, dopóki mi na to sprzęt będzie pozwalał :]

Dziękuje za uwagę.
serek
serek Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 18-12-2010 22:13 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Ja w NFS'a gram od 3 roku życia.Pamiętam jeszcze jak pomykałem od ściany do ściany w Need for Speed II.
.Czasy High Stakes były niezłe.Starowaliśmy na podzielonym ekranie i próbowaliśmy zdobyć nowe,zablokowane auta.Jeden z nas specjalnie przyjeżdżał do mety jako ostatni,aby w następnej rudzie jechać ciężarówką i blokować przeciwników.Natomiast drugi miał wtedy miał łatwiej i tak odblokowaliśmy wszytko . To były czasy.Gdy wyszedł Hot Pursuit II zakupiłem kierownicę i od tego czasu bez NFS'a nie mogę żyć:f
R
Reev Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 18-12-2010 21:53 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Moja przygoda z NFS zaczęła się w 2002 roku. Ojciec przywiózł mi komputer, na tamte czasy najlepszy na wsi (hah, bo mieszkam na wsi Grin). U mnie to się zaczęło od Hot Pursuit 2 (Podobnie jak u F3, nauczył mnie grać w NFS mój brat). Potem przyszła modernizacja komputera, i wtedy zacząłem grać w NFS'a jak napaleniec. Był UG, UG2, Most Wanted, Carbon, ProStreet, Undercover, World.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 18-12-2010 21:35 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Na początku grałem u brata na PSX w jakieś pierwsze części, wtedy jeszcze nie ogarniałem jak funkcjonuje świat więc ledwo co to pamiętam xd

W 2005 roku zagrałem w Underground 2 na PS2... i od tego się zaczęło. Chyba UG2 i MW najbardziej przywiązały mnie do tej serii. Później już wszystkie części były grane.

Na NFSZone trafiłem jakoś po premierze ProStreet. I tak już zostałem, 10 lat minęło a ja nadal kocham tą serie.
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 18-12-2010 18:48 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Jak zaczęliście pogrywać w nfs'a ? Od czego się zaczęło ? I dlaczego ?

To zaczynam..
Ja już w nfs'a gram od 7 roku życia chyba. Wtedy to ja jeszcze grać nie umiałem, no ale pamiętam jak mój brat grał i mi czasem dawał pojeździć. To chyba NFS Road Challenge był. Potem miał underground'a i zawsze grałem sobie na kierownicy. Bardzo spodobały mi się wyścigi. Potem mój brat miał na kompie MW, potem Carbon i tak jakoś zawsze grałem w nfs'a. PS'a chciałem pod choinkę (od Mikołaja ;d) i dostałem. UC też dostałem chyba na gwiazdke no i tak jakoś zacząłem i gram dalej ; )
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.