Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Ogólnie o serii NFS

Wątki ogólne, ankiety, porównania

352 posty

Ostatnia aktywność, 08-08-2011 09:22 przez Dzonson
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Nie lubię tego auta 13 lata temu ( 08-08-2011 09:22 )
Re: Nie lubię tego auta
W tym poście piszemy wszystko na temat auta którego nie lubimy w NFS: Underground / Underground 2 / Most Wanted / Carbon / Pro Street / Undercover / Shift / World / Hot Pursuit / Shift 2 / The Run / Most Wanted, jeśli wiesz, którego auta nie lubisz to go opisz, nie zapomnij napisać z jakiej gry jest. Jako ja pierwszy jestem to powiem że nie lubię w Most Wanted Golfa ogólnie jest wolne po tuningu na maxa a z visuala to też jest nie za bardzo, więc ma krechę u mnie.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 18:43 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Podales zle miejsce, a dales nastepne miejsce, przez co syf w temacie jest.
R
Reev Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 17:46 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Ej, joł. Jakie offtopy? Normalnie podałem co i jak, a ty to usunąłeś. Wielkie gz brachu. -.-''

Podałeś złe miejsce, więc post zostaje usunięty. Zgaduj dalej ;P
F3
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 17:11 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Dokladnie tak jest manulx. Post 3nd i pozostale offtopy teraz beda usuwane.
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 11:18 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Zgadłeś. To jest to miejsce.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 11:15 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Chodzi o to ?? bo są 2 wjazdy..
host.nfszone.pl/../../images/85392931578863120887_thumb.jpg


Macie i już nie gram na razie Pfft
host.nfszone.pl/../../images/28395432037374236502_thumb.jpg
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 11:02 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Mam:
host.nfszone.pl/../../images/85303274599044677526_thumb.jpg


Zagadka:
host.nfszone.pl/../../images/59982076658676901198_thumb.jpg
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 10:50 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Czekałem na ten temat Pfft
Mam :
host.nfszone.pl/../../images/07595386353642792501_thumb.jpg


Macie łatwe Smile :

host.nfszone.pl/../../images/29407368203313160763_thumb.jpg
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w [Zabawa] Znajdź mnie 13 lata temu ( 07-08-2011 10:45 )
Re: [Zabawa] Znajdź mnie
Zabawmy się. Ale nie w jakieś głupie "X czy Y" lub inne typu co to jest. Nie. Pobawimy się Need For Speed'em jak to na nas przystało fanów tej wspaniałej serii gier wyścigowych. Zasady są proste:

Osoba podaje screen z gry miejsca w którym jesteśmy. Oczywiście zakrywając mapę. Druga osoba musi odnaleźć to miejsce dać screen z niezakrytą mapką (najlepiej 2 z różnych perspektyw żeby nie było niejasności ale może być jeden gdy będzie to oczywiste). Nie musimy potwierdzać. Jedyne co musimy to dać sygnał gdy miejsce jest błędnie odnalezione. Osoba która odgadnie miejsce jest następną, która zagadkę umieszcza.

Tak więc, co jeszcze? aa. Musicie wiedzieć w jakich seriach się bawimy. Underground 2, Most Wanted, Carbon, Undercover i Hot Pursuit. A i proszę dodawać miniaturki lub linki. Całe zdjęcia będą niszczyć szerokość forum. Nie stosowanie grozi warnem


Wyjdzie w praniu jak to będzie. Oto mój Screen:

host.nfszone.pl/../../images/84451298894372389418_thumb.jpg


I jedziemy. Szukać.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 08-04-2011 08:41 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Moja przygoda zaczęła się od NFS 2 u kolegi, 7 lat temu. Później u kuzyna grałem w Porsche 2000, i stwierdziłem, że jest super, i że cała seria musi być fajna, więc jak dostałem pierwszego kompa (też koło 6-7 lat temu) od razu kupiłem sobie Underground'a 2, później Most Wanted. Później sobie Porsche 2000 kupiłem, bo pirat od kuzyna nie działał za dobrzeGrin No i tak jakoś dalej poszło, że teraz jestem maniakiemGrin
marssss
marssss Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 07-04-2011 22:49 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Moja przygoda zaczęła się na psx. Mianowicie dokładnie zaczęło się od Need for speed porsche 2000. Miałem niestety pirata tej gry ale i tak ciesze się że chociaż tyle :p Grałem w to zawsze z kierownica jakąś, którą dostałem pod choinke. Potem to był już Undergrund ,Underground 2 (aż do teraz), most wanted na ps2, undercover także na ps2 i hot pursuit 2010. Nie miałem jeszcze niestety okazji grać w shifta. Trochę krótko opisane ale co tam ;p Ważne że jest.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 05-01-2011 21:26 )
Re: Który NFS najlepszy?
Jak na moje skromne zdanie na 1 miejscu stawiam swiezego NFS-a Hot Pursuit to miasto Seacrest Country,fury,i poscigi.Nowy NFS tak mnie pochlonol,ze po jakies 6 godzin dziennie przy nim spedzalem.2 miejsce przyznaje NFS PS.Trasy moze nie najlepsze ale tun to wielki + tej gry no i oczywiscie samochody to tez plus.Na 3 stawiam NFS MW.Tun najwiekszy - MW,ale klimat gry jest super.Nie przepadalem za wyscigami w dzien,ale po MW je lubie.Wszystkie Need For Speed'y sa fajne,ale tylko te 3 jak dla mnie sa super
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 05-01-2011 19:34 )
Re: Który NFS najlepszy?
Moim zdaniem najlepsza trójka to: Hot Pursuit 2010, Most Wanted i Carbon.

1. NFS Hot Pursuit

Zalety:
- Zajefajna grafika,
- Autolog,
- Ściana Szybkości,
- Dużo fajnych aut,
- Seacrest County - po prostu piękne miasto,
- Dwie Kariery: Ścigany i Glina,
- Przyjaciele NFS
- Broń

Wady:
- Brak Tuningu,
- Brak pościgów w jeździe dowolnej.

Moja ocena: 6-/6


2. NFS Most Wanted:

Zalety:

- Czarna Lista
- Miasta
- Seria Prób
- Tryby wyścigów

Wady:
- Słaby Tuning

Moja ocena: 5+/6


3. NFS Carbon:

Zalety:
- Tuning
- Seria Prób
- Tryby wyścigów

Wady:
- Mało wyścigów

Moja ocena: 5-/6
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 05-01-2011 19:09 )
Re: Który NFS najlepszy?
Hmmm... Odpowiedź na to pytanie jest dość trudna. Każda z części ma w sobie coś niezwykłego, innego i dobrego. Każda też coś wprowadza. Ja jednak wyłaniam trzy moim zdaniem najlepsze części: Porsche 2000, Underground 2 oraz... Hot Pursuit. Porsche za dopracowanie, ten perfekcjonizm... Do tego mogliśmy zagłębić się w tajemnice mojej ulubionej marki, czyli Porsche i pojeździć jej modelami. Grafika nie wygląda w naszych czasach najlepiej, ale nie to jest ważne. Do tego te malownicze trasy + seria Factory Driver... Jak dla mnie jest to najlepsza część z całej serii. Na drugim miejscu plasuje się świeże dziecko od EA, czyli Hot Pursuit. A dlaczego? Bo odświeżył nam klimaty znane z pierwszych części NFS. Mimo braku fabuły gra jest niezwykle wciągająca; mi chce się na przykład nabijać 20 level, przechodząc niektóre wyścigi nawet po kilka razy i dalej nie da się tą grą znudzić. Do tego świetna grafika, idealny soundtrack i to Seacrest... Underground 2 okupuje u mnie trzecie miejsce, za miasto i tuning głównie. Do tego dostajemy świetne drifty i wyścigi StreetX. To chyba tyle. :-)
C
CekA95 Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 05-01-2011 17:53 )
Re: Który NFS najlepszy?
Moim zdaniem najlepszymi Need for Speed'ami były:
1.Need for Speed Most Wanted - historia opowiedziana w grze nie jest może iście "Holywoodzka" ale na tyle interesująca że gra pochłania Cię na tyle że nie możesz się od niej oderwać...Czekająca na Ciebie BMW M3 GTR i ten soundtrack!
1.Need for Speed ProStreet - mówili że niby taka nijaka taka beznadzieja a jednak zagrałem....wierzcie lub nie ale czerpałem taką radość z gry i sterowania furkami że ciężko było mnie od kompa odciągnąć. Do tego ta atmosfera wyścigów świetny klimat tworzony poprzez komentarze i cudny soundtrack....Epicko było tylko jak zwykle komuś zachciało się powrotu do Underground'a...yhhh takich to tylko powyzabijac heh
3.Need for Speed Underground 2 - gierka super, w porównaniu do U1 był kosmiczny. Fabuła była i nie ale gra mimo to potrafiła wciągnąć tak że nie chciałem wyjść (tylko bez skojarzeń mi tu) a jeśli wychodziłem to szybko wracałem by dorwać nową furkę odpicować ją i zwiedzać miasto...
4.Need for Speed Shift - zmiany nie zawsze się udają szczególnie jeśli niezbyt obcowało sie z pierwowzorami nie mam oczywiście nic do twórców ale NFS miał być prostą grą zręcznościową a nie symulacją i to w dodatku pseudo bo twórcy nie mogli sie zdecydować i wyszedł z tego taki...obojniak ani dobry model jazdy ani soundtrack'a jedynie samochody ratują sprawę...po za tym ta fizyka gdy to zobaczył mój nauczyciel to by zgona załapał...jadę sobie na prostej (nie pamiętam już toru ale był zakręt w prawo pod górkę i prosta) gaz do dechy, nitro i tak byłem na spalonej pozycji to co mi tam walne se w samochód jak będzie hamował...uderzyłem a jemu podbiło tył na wysokość mojej głowy (w grze oczywiście) i prawie zaliczył dachowanie....
Dzięki że czytaliście ten komentarz heh sorry za długą rozprawkę...
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 05-01-2011 16:33 )
Re: Który NFS najlepszy?
1. Shift - pierwszy NFS od 10 lat, w którym nawet szybki wyścig sprawia przyjemność, a ułomności nie próbuje nadrobić klimatem.
2. Underground 2 - fajny tuning, fajna lista samochodów, ciekawe miasto, fajny tryb zwiedzania.
3. Porsche 2000 - po prostu jest genialne.
4. Most Wanted - dobra fabuła i klimat.
5. Hot Pursuit (2010) - mimo mnóstwa wad całkiem przyjemna gra.
6. II - pierwszy NFS w którego grałem, ma świetny klimat.
7. ProStreet - zapomniałem o nimSmile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Który NFS najlepszy? 13 lata temu ( 04-01-2011 23:18 )
Re: Który NFS najlepszy?
Najlepszy NFS...jeszcze rok temu bez dwóch zdań powiedziałbym Most Wanted, ale dzisiaj, po wydaniu Hot Pursiut, sprawa już jest trudniejsza. Fabuła, jada wolna, tuning vs bycie gliną, branie i dynamika nie daje jednoznacznej odpowiedzi, te gry są dla mnie ex aequo na miejscu pierwszym Smile
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 30-12-2010 17:12 )
Re: Wasza przygoda z NFS

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Se3a napisał(a):chyba tylko Domi i Inventer pamiętają tą ekipę bo jej się nie da zapomnieć !
Londynek, West (okazała się dziewczyną(!))... to były czasy Pfft


Ja chyba jako jeden z nielicznych wiedziałem że West to kobieta bo zaraz po zarejestrowaniu się napisała do mnie ale ja tez nie zdradzałem tego że jest dziewczyną. Ogólnie dużo z nią pisałem i graliśmy chyba w U2 razem z tego co pamiętam.
A pamiętacie AgateFoXxX ? ja nadal mam z nią kontakt. Ciekawe czy chciała by powrócić w nasze szeregi...
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 30-12-2010 17:07 )
Re: Wasza przygoda z NFS

Cytat

Se3a napisał(a):chyba tylko Domi i Inventer pamiętają tą ekipę bo jej się nie da zapomnieć !
Londynek, West (okazała się dziewczyną(!))... to były czasy Pfft
M3
M3 Odpowiedział(a) w Wasza przygoda z NFS 13 lata temu ( 30-12-2010 14:59 )
Re: Wasza przygoda z NFS
Ja zaczołem 2005/06 od kupna nfs most wanted'a i od tego czasu ta gierka zaczęła mi się podobać. Później w 2006r. wyszedł Carbon miałem go na PC. W 2007r. kupiłem Pro Street'a który mi wogóle nie przypadł do gustu ;/. W 2008r. wyszedł Undercaver którego musiałem mieć na ps2 Grin. Po undercaverze wyszedł Shift który był bardzo fajny nawet że nie było jazdy na ulicach ani policji, ale był lepszy niż Pro Street. W 2010r. w grudniu zkupiłem nowego NFS'a Hot Pursuit'a w którego gram przez neta i przechodzę karierę a w Worlda se czasem pykne jak mam czas ;]
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.