Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted (2012)

Zostań najbardziej poszukiwanym!

517 posty

Ostatnia aktywność, 31-05-2012 17:16 przez Gwozdek
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 31-05-2012 17:16 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
W dodatku Rockport było w pewnym stopniu wzorowane na NY. Pfft Wystarczy spojrzeć na Downtown Rockport.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 31-05-2012 16:10 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ale ile można tego NY Grin Crysis 2, Crysis 3, GTA IV i jeszcze jakaś gierka, ale nie pamiętam tytułu... Ale gościu miał niesamowitą siłę.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 31-05-2012 14:31 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Wiem, ale trochę szkoda. Sad Nie chciałbyś poszaleć na ulicach NY jakąś BM'ką albo czymś ? Pfft
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 18:38 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Przecież realna lokacja jest niemożliwa. Criterion nigdy chyba nie dało realnego miasta. I tego się trzymajmy.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 18:21 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ja np. Tokio chce xD nie no żarcik. Jeśli byłyby realne proponuję NY i jakiś kawałek jakiegoś innego miasta. Jak nie NY to fajnie by było jakby dali wyścigi po całej Ameryce. Nie jak w TR wyznaczone kawałki tylko calusieńką. Lecz to są tylko me marzenia. Prawdopodobnie będzie wymyślone.
PS. Wrócę do tuningu aut wizualnego jak i mechanicznego. Pamiętacie może ankietę o nowym NFS co gracze chcieliby tam ujrzeć ? Bo ja tak. Na 100% większość zaznaczyła, że chcą powrócić do czasów MW. Na dokładkę w pewnej z kilku podstron można było ujrzeć pytanie czy chcemy tuning czy nie. W tej kwestii co najmniej połowa (w tym również i ja) zaznaczyło, iż z chęcią chcieliby wyjechać w nowej części NFS jakąś np. BM'eczką. Myślę, że tuning będzie i to nie cienki.
S13
S13 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 17:14 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ciekawe jak będzie z miastem/miastami w grze... Ja bym chciał jakieś realne. W "THE RUN" były realne to może w MW 2012 też będzie realne/będą realne, a wy jak sądzicie/wolicie? Prawdziwe miasto czy wymyślone przez EA?
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 16:24 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ja mam trochę obawy co do nowego NFS. Gdzieś wyczytałem, że ma być podobny trochę do Burnout. Więc nie wiadomo czy czasami nie będziemy mieli do czynienia z Burnoutem pod nazwą NFS. Pfft
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 15:29 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi

Cytat

Jeśli będzie MW2012, to mogę się założyć, że nie będzie to ani dalsza część, ani prequel MW. Co to to nie, bo pewnie wyskoczą z czymś nowym.
zgadzam się Smile

Nazywać się będzie mw bo będą pościgi,kryjówki,jazda dowolna. czyli to co najbardziej charakterystyczne dla most wanted
R
Reev Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 14:27 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Nawet nie wiemy czy na serio nowy NFS będzie miał taką nazwę. Nie wiem po co spekulacje na temat tej fabuły. Jeśli będzie MW2012, to mogę się założyć, że nie będzie to ani dalsza część, ani prequel MW. Co to to nie, bo pewnie wyskoczą z czymś nowym.
M3
M3 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 30-05-2012 06:21 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
wątpię żeby dużo było wzorowane na MW z 2005r. Wg. mnie nie będzie lepszej gry z serii NFS niż MW i to jest moje zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 22:34 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Masz rację PTR. Jeżeli nie będzie BMW, to na pewno akcja nie będzie się toczyć po MW 2005, co trochę komplikuje sprawę, z resztą to już nie te czasy, inne samochody Smile
P
PTR Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 21:12 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Fabuła, fabuła, a czy HP(każdy) miał fabułę? Nie. Czy MW miał? Tak. HP był tylko odświeżany, a MW powinien być odświeżony ale razem z fabułą, albo jakimś powiązaniem jak w GTA IV, a dodatkami? Chyba, nie grałem prawie w IV. A jeżeli będzie prawdziwą kontynuacją to betki nie ma dlatego, bo w Carbonie dostał od Dariusa Audi. Pamiętajcie, Carbon był kontynuacją MW więc i o jego fabule nie zapominajmy, jeżeli mamy się o niej wypowiadać Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 21:00 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Moim zdaniem nie będzie black list,crossa,bmw i innych twarzy z MW 2005.
To będzie zupełnie nowa fabuła...A nazywać się będzie mw bo będą pościgi,kryjówki,jazda dowolna.

Nie zapominajmy co po ang. znaczy Most Wanted. To niekoniecznie musi być gra nawiązująca do poprzedniej Smile
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 20:39 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ale to nie takie jak w MW. Pfft Ciekaw też jestem czy wróci Cross. Pfft I jak rozwiążą problem fabuły. I gdzie cała rozgrywka się odbędzie. Pfft No i który silnik graficzny wybiorą. Wolał bym z HP bo mniej wymagający jest. Na silnik z TR na pewno mniejsza grupa graczy może sobie pozwolić. ja np. grałem w TR na średnich detalach.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 20:28 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Bazyl, kamienie milowe mieliśmy również w HP i myślę, że będą, bo one wydłużają rozgrywkę, na czym zależy każdemu producentowi gier Smile
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 20:08 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Wypowiem się jeśli można. Uważam, że to świetny pomysł. Kolejny powrót do korzeni? Czemu nie. Byle by był on tak samo odwzorowany jak HP. Musi mieć klimat. Już te ekskluzywne wózki mi się znudziły. Brakuje mi starych dobrych tunerskich fur. Tuning owszem. Nawet jeśli mają odstąpić wizualny niech chociaż będzie tuning mechaniczny. Myślę, że to jest ważne. I oby on nie dział tak, iż wszystkie samochody są równe jak miało to miejsce w pierwszej części MW. Chciał bym powrót kamieni milowych. To było coś innego niż we wszystkich grach. Seria prób no i Czarna lista. Grin Policja goniąca SUVami, co chwilę blokady i mnóstwo glin. Pułapki na radiowozy, spowalniacze i kryjówki. Ah ten MW. Czekam z niecierpliwością.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 19:56 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Radzio - HP było ileś tam części i też trochę tytuł denerwował z 2010 r. (przynajmniej mnie). Na dodatek to była jakby kontynuacja HP bo jak chyba wiesz we wcześniejszych częściach też było Secrest Country czy jakoś tak. A pod względem dnia i nocy to prawda we wszystkie części nie grałem. Bardziej chodziło mi o to we wcześniejszej wypowiedzi, że nocy brakowało w MW 2005. Co do tuningu to mam ku temu wątpliwości. CG jak ktoś napisał nie ma doświadczenia w robieniu samochodówek z tuningiem. Ja tylko błagam, żeby było co najwyżej:
-zmiana bodykitu
-zmiana koloru
-dodawanie naklejek, chociażby 4 jak to było w U, i U2
Więcej na ten temat nie mam do powiedzenia. Pożyjemy, zobaczymy, pogramy, ocenimy.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 19:19 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
dokładnie Radon..
Jeśli chcą nazwać grę MOST WANTED najważniejsze będą pościgi z policją. Muszą być jakieś punkty itp. i poziomy policji itd. To jest '' twarz '' tytułu Most Wanted
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 18:55 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Nie. W pierwszej części tuning nie odgrywał ważnej roli i nie zdziwiłbym się gdyby tutaj CG po protu z niego zrezygnowało.
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 29-05-2012 18:48 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Jeśli chcą coś nazwać "Most Wanted" to tuning musi być.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.