Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted (2012)

Zostań najbardziej poszukiwanym!

517 posty

Ostatnia aktywność, 09-09-2023 19:06 przez Krzychu0987658996
K
Krzychu0987658996 Odpowiedział(a) w Mam problem 6 miesiące temu ( 09-09-2023 19:06 )
Re: Mam problem
Mam problem ostatnio kupilem nfs mw 2012 i jak wchodze do gry to caly czas nawet podczas jazdy leci muzyka cos typu "pegi7 i muzyka" i tak w kolko jest to strasznie irytujace a w ustawieniach mam dzwiek muzyki calkowicie wyciszony
WarriorRmi
WarriorRmi Odpowiedział(a) w EA App - MW12 się nie uruchamia 1 rok temu ( 29-10-2022 20:13 )
Re: EA App - MW12 się nie uruchamia
napisz do pomocy ea, jak coś popsuli to niech tam naprawiają
Rastavan
Rastavan Odpowiedział(a) w EA App - MW12 się nie uruchamia 1 rok temu ( 29-10-2022 12:47 )
Re: EA App - MW12 się nie uruchamia
W moim przypadku instalacja na innym dysku nie pomogła
Shyfix
Shyfix Odpowiedział(a) w EA App - MW12 się nie uruchamia 1 rok temu ( 25-10-2022 15:02 )
Re: EA App - MW12 się nie uruchamia
odinstaluj gre i zainstaluje na innym dysku lub lokalizacji. W ten sposób naprawiłem NFS Heat bo mnie też wywalało
Rastavan
Rastavan Odpowiedział(a) w EA App - MW12 się nie uruchamia 1 rok temu ( 22-10-2022 12:49 )
Re: EA App - MW12 się nie uruchamia
Mam bardzo podobny problem, tyle że moja gra się co prawda uruchamia, ale na ekranie ładowania wywala do pulpitu bez żadnego błędu (bez Internetu włącza się normalnie), pisałem do supportu ale nie pomogli.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w EA App - MW12 się nie uruchamia 1 rok temu ( 18-10-2022 20:41 )
Re: EA App - MW12 się nie uruchamia
Siemka, jestem świeżo po przekonwertowaniu z Origin na EA App. Pobrałem MW12 i przy próbie włączenia jest okienko z komunikatem że uruchamia grę i non stop mielący się pasek ładowania. Opcja naprawiania i ponowny pobór gry nie pomógł. Jakieś pomysły?
Wiatraczeg
Wiatraczeg Odpowiedział(a) w Kariera w grze 5 lata temu ( 14-08-2019 20:11 )
Re: Kariera w grze
Jeeeju, jeśli to zadziała to będę ogromnie wdzięczny!!! Grin
Dla mnie taka funkcja zapisu gier w chmurze jest z jednej strony OK (wysypie się system to zawsze można powrócić do gry), ale gdy ktoś chce zacząć od samego zera, to trzeba się nakombinować hahahahah Grin

Merged on 14. sierpień 2019 21:12:
I pewnie będę musiał wybrać ten lokalny, zgadza się? Grin

Merged on 14. sierpień 2019 21:42:
Wszystko było tak jak wspomniałeś powyżej, ale ilość SP jest praktycznie taka sama Frown
Bo w zapisie z chmury było koło 150K punktów, a po wyłączeniu synchronizacji i ponownym zagraniu mam teraz 158K
I ciągle ta "fabuła" jest już tak jakby dalej hahaha
Pirr
Pirr Odpowiedział(a) w Kariera w grze 5 lata temu ( 14-08-2019 20:00 )
Re: Kariera w grze
1. Wyłącz zapis stanu gry w chmurze w ustawieniach Origina;
2. Usuń już pobrany savegame z MY Documents/Criterion Games/Need For Speed(TM) Most Wanted\Save;
3. Uruchom grę i pograj trochę;
4. Wyjdź z gry i uruchom synchronizację ponownie

Po ponownym włączeniu gry gra powinna zauważyć, że zapis gry nie jest zsynchronizowany i zapyta się, który save chcesz zostawić - w chmurze czy lokalny.
Wiatraczeg
Wiatraczeg Odpowiedział(a) w Kariera w grze 5 lata temu ( 14-08-2019 19:25 )
Re: Kariera w grze
Czy jest możliwość, aby rozpocząć tryb single player od samego początku z wyzerowanym stanem Speed Points?
Irytuje mnie to, że kiedyś mój braciak zaczął grę na słabszym sprzęcie , przejechał kilka wyścigów, a teraz gdy chcę pierwszy raz w życiu grę (taaak, to śmieszne ale prawdziwe hahahaha Grin) to już jest od samego początku jest pokonany pierwszy boss :/
Milex1977
Milex1977 Odpowiedział(a) w nie zalicza kamienni milowych aut 6 lata temu ( 18-06-2018 22:47 )
Re: nie zalicza kamienni milowych aut
A masz zakupione DLC?
P
PolonezCoupe Odpowiedział(a) w nie zalicza kamienni milowych aut 6 lata temu ( 30-04-2018 12:44 )
Re: nie zalicza kamienni milowych aut
mam np w land roverze wszystkie częsci i pokazuje motorhead 8/10 tosamo z fordem GT
na niektórych autach mam 9/10 mimo że jest wszystko
a tam gdzie jest prawdziwy fan mam wszystkie porsche lamborghini chevrolet audi mercedes i ford i w tym ostatnim pokazuje 5/6
C
CamO Odpowiedział(a) w MW '12 - Usuwanie mgły i chmur? 7 lata temu ( 28-01-2017 21:30 )
Re: MW '12 - Usuwanie mgły i chmur?
też fakt
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w MW '12 - Usuwanie mgły i chmur? 7 lata temu ( 28-01-2017 19:44 )
Re: MW '12 - Usuwanie mgły i chmur?
Raczej nie. Ogólnie im nowszy NFS, tym mniej modów. Raz że silniki są coraz lepiej zabezpieczane, dwa że nie ma już takiej modderskiej sceny jak kiedyś.
C
CamO Odpowiedział(a) w MW '12 - Usuwanie mgły i chmur? 7 lata temu ( 28-01-2017 14:47 )
Re: MW '12 - Usuwanie mgły i chmur?
A chociaż by jest jakis mod ktory podmienia chmury lub usuwa fog cos w tym stylu dodajac fps ?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w MW '12 - Usuwanie mgły i chmur? 7 lata temu ( 27-01-2017 23:15 )
Re: MW '12 - Usuwanie mgły i chmur?
W plikach konfiguracyjnych, która są w Dokumentach raczej tego nie zrobisz. Wyzerowałem w nim wszystko i nadal są chmury i mgła.
C
CamO Odpowiedział(a) w MW '12 - Usuwanie mgły i chmur? 7 lata temu ( 27-01-2017 13:34 )
Re: MW '12 - Usuwanie mgły i chmur?
Witam

Mam pewien problem z chmurami i fogiem( mgłą ) , chodzi mi o usuniećie chmur i mgły - Byłąby taka opcja ? Jak nie to chociaz zmniejszenie do minimum tak aby prawie niebylo by widac mgly.Ustawienie w cfg by mnie interesowalo - to jak ?.Ustawienia w menu to za mało. Są pewne spadki fps miejscami

i dlatego ten temat. Karta graficzna niema tu nic wspolnego z spadkiem fps - jest dosyć mocna.

Prosiłbym o pomoc , jeżeli to możliwe Smile
KrulSztos
KrulSztos Odpowiedział(a) w Chętni do gry na multi 8 lata temu ( 05-09-2016 19:16 )
Re: Chętni do gry na multi
Pany, szukam kogoś kto mógłby pograć ze mną na online, id mojego konta na Origin to... KomornikenS
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Pytanie co do prędkości Hennesseya 8 lata temu ( 27-06-2016 01:19 )
Re: Pytanie co do prędkości Hennesseya
Opony wyscigowe pro
Nitro wtrysk pro
Podwozie lekkie pro
Nadwozie aero
Biegi (zalezne czy wazniejsze przyspieszenie, czy vmax)

Venom max pojdzie 431na nieskonczonym nitrze, ale trzeba po prostu wiedziec do jakich tras nadaje sie Venom a gdzie Agera.
R
Reev Odpowiedział(a) w Pytanie co do prędkości Hennesseya 8 lata temu ( 18-06-2016 10:00 )
Re: Pytanie co do prędkości Hennesseya

Cytat

MadaFaster napisał(a):

[movie=youtube]sr7LCVQcCo0[/movie]

Nie wiem jak Hennesseyem, ale Koenigseggiem na tej trasie da się spokojnie osiągnąć 4 paczki. Oczywiście trzeba dobrze ogarnąć trasę...


Ba, na tej trasie Hennesseyem 430 spokojnie dało radę wyciągnąć. Nie wiem czy w tym Top Lapie zamieszczałem build modyfikacji, jednakże jak chcesz to mogę Ci podesłać, na Venoma również jest dobry.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Pytanie co do prędkości Hennesseya 8 lata temu ( 12-06-2016 07:20 )
Re: Pytanie co do prędkości Hennesseya
[movie=youtube]sr7LCVQcCo0[/movie]

Nie wiem jak Hennesseyem, ale Koenigseggiem na tej trasie da się spokojnie osiągnąć 4 paczki. Oczywiście trzeba dobrze ogarnąć trasę...
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.