Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted (2012)

Zostań najbardziej poszukiwanym!

517 posty

Ostatnia aktywność, 06-06-2012 19:24 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 06-06-2012 19:24 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
powaliło cie ? jaki byłby tego sens ?...
R
Reev Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 06-06-2012 19:20 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Radzio, bo to pewnie będą tylko modyfikacje dla trybu Online ;x
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 06-06-2012 17:10 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
co powiecie ?

host.nfszone.pl/../../images/21051917184341576032.png


'' MODS ''

- klatka
- stock body -zmienione body (?!)
- nitro
- slicks - jakieś ulepszenie manualne

// A tu nowy gameplay...długi pościg - można popatrzeć jak to wygląda Smile

kliknij TU !
- koleś mówi że będzie 6 poziomów policji Smile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Użytkownicy NFSZone vs Criterion Games 12 lata temu ( 06-06-2012 07:28 )
Re: Użytkownicy NFSZone vs Criterion Games
Tak, to było do przewidzenia - że wygra ta opcja. Mnie jednak zaintrygowało co innego - aż 1/4 osób typowała dobrze. A nowego Burnouta pod szyldem NFS chyba tak naprawdę mało kto się spodziewał.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Użytkownicy NFSZone vs Criterion Games 12 lata temu ( 05-06-2012 23:08 )
Re: Użytkownicy NFSZone vs Criterion Games
Pierwsze pokazy już za nami, wobec tego zgodnie z zapowiedzią zamknąłem ankietę. Wyniki są następujące:

Najnowszy NFS (by Criterion Games) będzie:

-kontynuacją Hot Pursuit 2010 (tylko wyścigi, brak fabuły) - 18% [7 głosów]

-kontynuacją MW/Carbona (fabuła + swoboda w wyścigach i poruszaniu się) - 55% [22 głosów]

-kontynuacją The RUN ("sztywna" fabuła, żadnej swobody) - 5% [2 głosów]

-odłamem Burnouta (brak jednej wyznaczonej trasy wyścigu - ważna jest meta, duża swoboda, fabuła - niekoniecznie) - 23% [9 głosów]

Ogółem głosów: 40

Oczekiwaliśmy (my, jako społeczeństwo NFSZone, nie zdradzę na co głosowałem Pfft ) przede wszystkim, że mimo braku fabuły w Hot Pursuit, Criterion Games wyjdzie naprzeciw graczom i da jakąś ciekawą historię. Niestety, ze wstępnych informacji wygląda na to, że CG jest twardy. Nie dał fabuły w Hot Pursuit i w Most Wanted również jej nie uświadczymy. Ilu z nas myśli jak programiści CG? Niewielu, zaledwie 7 użytkowników przewidziało jak będzie wyglądać najnowsza część Need for Speed.

Proszę o wypowiedzi dotyczące tylko i wyłącznie ankiety, luźne rozmowy na temat Most Wanted są w innym temacie Smile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 22:35 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Mat3usz - tak, świetna ironia... Chociaż - faktycznie multi może być lepsze - na pewno będzie wolne od miliarda bugów, no i od płatności.

EDIT: Policyjna Carrera i Corvette pojawią się jeszcze na czymś... będziecie to oglądać od jutra, w godzinach (bodajże) 8:00-18:00.
Mat3usz
Mat3usz Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 22:21 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Połączenie Burnouta i Hot Pursuit 2010? Jak dla mnie bomba Grin
Wydaje m się, ale ta gra będzie mieć lepszego multi niż NFS World. Dafuq! ;p
I dlatego może zamówię pre-ordera Grin
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 21:10 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Chciałbym tylko by było warto podkręcać pc'ty i wymieniać podzespoły tylko po to by zagrać w kolejną część Need for Speeda.
MrKacper
MrKacper Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 20:28 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
W galerii którą podał Radzio jest Szara Carrera na zakurzonym tle. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby na zdjęciu gdzie stoi tyłem na rejestracji jest napisane BURNOUT.Frown

Poza tym to dzięki za kolejne fotki. Carrera i policyjna Corvetta wylądowały u mnie jako tapeta na pulpicie. Ciekawe czy dadzą możliwość robienia DreamShot'ów. Myślę ,że na 100% się pojawi bo w sumie wyżej podane screeny pewnie zostały zrobione tym sposobem. Pamiętam jak w HP2010 pykałem fotki i dawało mi to dużo większą frajdę niż w TR.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 20:09 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Niby fajnie, ale za dużo skoków w tym NFS. Jak to można było wcześniej przeczytać - wygląda to zbyt Burnout'owo. Dobrze, że wróci Czarna Lista, tylko jakoś mam przeczucie, że tutaj pościgi nie będą tak emocjonujące, jak w MW 2005.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 19:22 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
to jest :

SUBARU COSWORTH IMPREZA STI CS400
Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 18:47 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ta impreza nie ma bodykituPfft
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 18:41 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Ta Impreza ma bodykit... Możliwy więc tuning na poziomie The Runa. Aha, do Carlisty dodany Mustang Boss 302.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 17:25 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Moim zdaniem ta gra jest nieziemska. Szykuje się przełom w historii serii NFS. Po trailerze i gameplay'u wnioskuję, że będzie dużo nowych jak i starych rozwiązań co sprawi, że gra będzie miała fajny klimat. Ja jestem optymistą i mówie wam : TO BĘDZIE NAJLEPSZY NFS W HISTORII TEJ MARKI Grin

dziękuje Smile

//
Oto co znalazłem :

[movie=youtube]QKtQbn5Iw58[/movie]

Multiplayer gamaplay
Można zaobserwować model zniszczeń itp. I oczywiście można pooglądać miasto i samochody Smile

// NOWE SCREENY :

link

dodać :

www.nfsplanet.com/img/nfsmw2/screens/ingame/0010.jpg


HOT

-samochody dostępne w grze będą podzielone na sześć klas:
muscle, SUV, sportowe, Grand Tourer, Truck oraz sedany
-będą dostępne ulepszenia osiągów
-jazda dowolna online - to czego brakowało w Hot Pursuit, pojawi się w Most Wanted.
Przemierzanie wirtualnego świata z przyjaciółmi stanie się możliwe!
-pojawi się Czarna Lista - niestety, będzie w niej miejsce tylko dla dziesięciu oponentów - obecnie tylko w Single Player
M3
M3 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 17:07 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Oglądając filmik z trybu dla jednego gracza to gra przypadła mi do gustu jednak i myślę że się skuszę na nią. Zamówię pre-order po wakacjach jak budżet na to pozwoli Grin
P
PTR Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 15:21 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Pierwsze wrażenie, dobre puki nie było zbliżenia na zniszczony pojazd, mam nadzieję że będzie to można wyłączyć. Martwi mnie też to, że robi to CG, BB mógł "zjeba*" TR tylko dlatego że był World, a jak było coś ala MW/C to po co było robić grę ala MW/C.
Inv, Reckowi chodziło chyba o "kryjówki" a nie "kryjówki" Grin(Kryjówka czyli garaż, lub kryjówka jako schronienie przed policją)
A co do fabuły, jakoś nikt nie pomyślał o jednym. Czy Razor był wkurw**** po przegranej z "nami"? Tak, Darius? Też. Zemsta jest słodka Grin Darius z Razorem mogli się znać, lub poznać przypadkiem. MAMY fabułę Grin
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 15:03 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
O, zauważyłem coś jeszcze w gameplayu: billboardy Criterion Games. Tego już za wiele... Aha, do CarListy dochodzi Maserati GranTursmo MC Stradale. Obecnie wszystkie pojazdy, z wyjątkiem Raptora, znalazły się w mojej przewidywanej CarLiście. Ciekawe, ile się jeszcze sprawdzi...
MrKacper
MrKacper Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 14:36 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Widzi mi się ,że gra będzie tak samo dobra albo i lepsza od NFS HP 2010. Super grafika, otocznie, piękne auta... Ciekawi mnie czy dadzą fabułę ,bo na razie jakoś nic o tym nie wiadomo. Cieszę się ,że będzie swoboda oraz wypadki i dobry model zniszczeń. Brud na samochodach robi wrażenie.

Tutaj daję nowe, świeże zdjęcia które przed chwilą znalazłem.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 10:14 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Na razie nie wiadomo co z fabułą, zaś jeśli chodzi o kryjówki, to na prezentacji widać w pewnym momencie niebieskie kółko, także one raczej będą. Szkoda tylko tuningu, rzeczywiście jak Recek wspomniał, może być problem z gubieniem glin, bo wtedy wystarczyło zmienić body i poziom zainteresowania malał.
Recek
Recek Odpowiedział(a) w Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi 12 lata temu ( 05-06-2012 07:45 )
Re: Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi
Tak jak rok temu, tak i w tym nie udało mi się obejrzeć na żywo prezentacji nadchodzącej części Need For Speed. Ale od czego mamy newsmanów na stronie? Dzięki nim udało mi się dowiedzieć co nieco na temat nadchodzącego dzieła CG.
I co mogę na ten temat powiedzieć? Do oprawy audiowizualnej nie mogę się przyczepić, gdyż jest ona wprost fantastyczna. Chociaż w moim odczuciu póki co DiRT Showdown prezentuje się lepiej, ale pamiętajmy, że to dopiero wersja bodajże alpha i jeszcze wiele się może zmienić.
Podoba mi się jeszcze fakt, że wracają tereny miejskie, a nawet jestem z siebie trochę zadowolony, bo po części przypominają mi to, co ja miałem w głowie. Kto wie, może moja ostateczna wizja o mieszance Miami i NY się sprawdzi. Pfft

Dobra, koniec tych pieszczot, "ochów, achów" i innych tego typu. Gameplay póki co prezentuje się blado. 2 lata temu przy pokazie Hot Pursuit było czuć wracający klimat tej gry. Tutaj nie dość, że tego zabrakło, to jeszcze nie ma tuningu! Czy twórcy serio oczekują, że będę trzymał 50 aut w garażu (Gran Turismo 2 się przypomina), żeby policja zmniejszała zainteresowanie używanymi wozami? Czy może będzie jeszcze gorzej i dostaniemy HP w mieście (albo już w ogóle przes... - Burnouta pod banderą NFS)? Wiecie, żadnych Heat levleli, żadnych kryjówek, fabuły, same wyścigi. Ja rozumiem, że Criterion nigdy nie pchał fabuły do swoich gier. Ale, za przeproszeniem, DO JASNEJ CHOLERY, KIEDYŚ TRZEBA TO ZROBIĆ!!!Jeśli tak ma wyglądać Most Wanted 2012, to już lepiej jakby Black Box go miało robić.
Powiem krótko: Jeśli CG nie zrobi czegoś w stronę powrotu do korzeni, to moją kasę i mój środkowy palec mogą sobie wsadzić w...
Geez, to będzie chyba pierwszy NFS, którego nie kupię.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.