Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Wiem, to coś jak temat dyskusyjny, lecz powinniśmy tutaj porozmawiać głównie o wadach i zaletach.
Jak widzicie, Run ma sporą szansę za zdobycie gry roku, jednak są niektóre rzeczy, które mogą odepchnąć nas od tej gry. Ano jakie ?
M.in. Grafika. No wiem, Frostbite 2, ale czy to nie wysokie progi jak na Runa ? Może i wygląda to obłędnie, ale na pewnie gra nie będzie "stała" w całości na nim, bo jak można było zobaczyć na jednym z GamePlay'ow, gra jeszcze opierała się na silniku Hot Pursuita, lecz już pewnie elementy Frostbite były widoczne. Chciałbym przypomnieć, że silnik Hot Pursuita to silnik Burnouta Paradise, który był wcześniej stosowany w... Undercoverze. Bo to widać, i nie zaprzeczajcie że nie, bo jeszcze na wersjach beta HP gra "stała" na ów silniku UC.
Drugą rzeczą jest to, że tą grę robi BlackBox, a oni zawsze umieją coś porządnie (za przeproszeniem) spier**lić. No bo np. Undercover, czy Carbon.
To jest moja taka mini refleksja, zawsze potem coś się dopisze.