Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Inne

Wszystko, co nie jest związane z żadną z kategorii na forum

571 posty

Ostatnia aktywność, 16-02-2016 10:50 przez Kuchsee
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 16-02-2016 10:50 )
Re: Klan
Ja tam jestem w podstawowce, mam duuuzo wolnego wiec moge sie umawiac xd
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 23:42 )
Re: Klan
No wiecie, ewentualnie jeszcze inne gry wchodzą w grę (jak to brzmi xD ale mniejsza...) czyli Hamak, tunngle i inne nfsy jak np PS, UC, MW, UG... ale jak wiadomo, frekwencja, terminy i inne rzeczy, bo nie wszyscy jak wiadomo są w gimbie i mają w luj czasu wolnego Wink
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 23:28 )
Re: Klan
Polecam Dolby Axon
Kubaa
Kubaa Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 23:02 )
Re: Klan
Ogarnięcie wspólnego komunikatora, pododawanie się do znajomych, ewentualne wymyślenie nazwy itp. duperele nie będą stanowić problemu. Gorzej będzie ze zgraniem się czasowo ( np. w każdy weekend - sobota lub niedziela ), żeby przynajmniej te 4 osoby grały na raz. W innym przypadku, nie widzę powodu istnienia takiej grupy, bo jak ktoś chcę pograć z ludźmi, to zazwyczaj dołącza do randomów.
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 22:52 )
Re: Klan
Halo halo, chwila. Nie tak hop siup do przodu. Najpierw szanowni panowie, to trzeba ustalić co i jak ma wyglądać. A tego nie wiemy.
Jak miałyby się np. spotkania odbywać, jaka frekwencja jest wymagana itp. A wy już wyskakujecie "ja mam pomysl aby skrot nazwy klanu byl na tablicach rejestracyjnych" albo "Dołączę się, nazwa to może NFSZ? lub NFZ? XD". Nic jeszcze nie ustalone! Grin
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 22:38 )
Re: Klan
Dołączę się, nazwa to może NFSZ? lub NFZ? XD
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 22:35 )
Re: Klan
ja mam pomysl aby skrot nazwy klanu byl na tablicah rejestracyjnych
Marcin6065
Marcin6065 Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 22:21 )
Re: Klan
Jeśli to by było zrealizowane to jestem chętny Smile
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 21:06 )
Re: Klan
Dołączę się do pytania. Bo jakby to fajnie wyglądało to bym dołączył Grin
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 20:59 )
Re: Klan
W ogóle na czym polegałaby działalność takiego klanu? Nigdy w żadnej grze nie byłem w klanie Pfft czy mógłbym być w klanie grając rzadko? I czy są jakieś inne klany z którymi możnaby porywalizować? Smile
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Klan 8 lata temu ( 15-02-2016 20:44 )
Re: Klan
Hej, tutaj się zbytnio nie rozpiszę. Podczas gry w MW12 z @Kubaa
i gadaniem przez Skype wpadłem na pomysł założenia ekipy, zespołu, klanu... coś by ogarnąć ekipę do jazdy i wogóle xP Ale nie wiem jak to wygląda od strony organizacyjnej, jak to uformować, bo tak na spontanie to nie da rady nic zbudować sensownego, nie?
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V PC - Chętni do gry. 8 lata temu ( 14-02-2016 11:22 )
Re: Grand Theft Auto V PC - Chętni do gry.
bazylek6969 (PC)
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V PC - Chętni do gry. 8 lata temu ( 14-02-2016 00:53 )
Re: Grand Theft Auto V PC - Chętni do gry.
Inventer89 (PC)
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V PC - Chętni do gry. 8 lata temu ( 13-02-2016 14:22 )
Re: Grand Theft Auto V PC - Chętni do gry.
Jeśli ktoś chciałby porobić napady lub ogólnie pograć, to tu jest miejsce do umawiania spotkań. Podawać swoje Social Cluby, podawać godziny i umawiajcie się.

Social Club: Kuchsee
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Nasze lektury :) 8 lata temu ( 30-01-2016 12:08 )
Re: Nasze lektury :)
Kajzer, teraz robię Świętoszka, Krzyżaków będę miał w 2giej ;_;
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Nasze lektury :) 8 lata temu ( 30-01-2016 11:02 )
Re: Nasze lektury :)
To ja podzielę się ciekawym tytułem, bo widzę że temat chwycił Grin "Pokolenie Ikea" i "Pokolenie Ikea: Kobiety" Piotra C. to naprawdę fajne lektury Smile Trochę ironii, wspominek, czarnego humoru, wątków erotycznych tam nie brakuje (Ale to nie jest "Grey", więc proszę mi nie powiązywać tych książek xP), a to wszystko widziane oczami 30-letniego pracownika korporacji prawniczej :p Naprawdę dobre, jak dla mnie to lepszej w ręce nie miałem do tej pory co czytałem, tam wszystko jest tak napisane do bólu prawdziwie xD

A jak trafiłem na ten tytuł? Ano kiedyś tata przyjechał z Polski z pracy na parę dni do domu to przywiózł ze sobą "Angorę". Pismo fajne, dużo ciekawych rzeczy w niej było, ale wertując strony trafiłem na opublikowany fragment książki. Przeczytałem i pierwsza reakcja to typowe "xD", ziomek naprawdę musi mieć dobrego dilera. Potem tata znów pojechał na parę dni w Polskę i wrócił z kolejnym numerem tego pisma, i tam był już inny fragment tejże lektury. Sytuacja powtarzała się jeszcze ze dwa razy i po kolejnych fragmentach przeczytanych w "Angorze" rzucam mamie by mi sprezentowała na święta tą książkę. Jest grudzień, jest wigilia, prezenty itp. i po kolacji idę się zaczytywać wmój prezent. Chyba w ciągu jednej nocy ją przeczytałem, tak mnie wciągneła Grin Potem coś mnie tknęło i zacząłem patrzeć po internecie, tam trafiłem na drugą część, którą kupiłem dopiero w czerwcu w miejskiej księgarni. Na niej też się nie zawiodłem Smile Równie dobra co poprzednia część. Opowiedziałbym jeszcze jedną historię związaną z tą książką, ale to kiedy indziej się podzielę tym Wink
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Nasze lektury :) 8 lata temu ( 30-01-2016 10:55 )
Re: Nasze lektury :)
W 1 gim przeczytałem opium w rosole (słabe nawet), opowieść wigilijna (scenariusz jak typowej bajki dla dzieci) i czytam teraz krzyżaków (jest fc*uj czytania ale ujdzie )
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Nasze lektury :) 8 lata temu ( 30-01-2016 10:51 )
Re: Nasze lektury :)
Morvic, u ciebie w gimnazjum dopiero Opowieść Wigilijna? U mnie w tym roku w 6 klasie już jest xd Nie mogłem tego czytać, nie dało się
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Nasze lektury :) 8 lata temu ( 30-01-2016 10:06 )
Re: Nasze lektury :)
U mnie najlepszą lekturą było "I nie było już nikogo" Agaty Christie. Kryminał, dlatego najlepsza Smile a tak to zazwyczaj nudno, "Krzyżacy" jakoś radę dawali, ale ogólnie nie podobały mi się lektury.
Niemniej, w temacie chodzi chyba o wymienianie się opiniami o różnych książkach (no bo lektura nie oznacza tylko i wyłącznie lekturę szkolną Smile) i z książek które przeczytałem to polecam "Zwiadowców" Johna Flangana, a przynajmniej te początkowe części, ponieważ seria jest długa i podobno później historia zaczyna być zbyt podobna i powtarzalna w stosunku do poprzednich części. Ja doszedłem do 4. księgi i naprawdę miło się czytało Smile
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Nasze lektury :) 8 lata temu ( 30-01-2016 09:46 )
Re: Nasze lektury :)
Powiem tak - u mnie w gimnazjum mam mega nudne lektury. Żadna z nich mnie nie zaciekawiła, a omawiam już chyba 4tą z tego co pamiętam.
Z "czworga" złego, najlepsza była "Opowieść wigilijna" (Reszta lektur to "Dziady cz. II, Latarnik, Świętoszek). Dobry ma przekaz, lecz według mnie na te czasy temat zbyt powtarzalny. Nawet miło się ją czytało, ale znam książki które naprawdę mogą urwać dupę, a przy tej tak się nie stało Smile
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You can download attachments in this forum.