Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted

Poczuj unoszący się w powietrzu zapach spalonego asfaltu

189 posty

Ostatnia aktywność, 28-07-2011 23:05 przez Siekierka
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry w MW 13 lata temu ( 28-07-2011 23:05 )
Re: Wrażenia z gry w MW
Niestety, ja nie będę w przypadku MW taki miły, jak zapewne każdy użytkownik tej strony. Od razu mówię, iż nie lubię pościgów i stąd bierze się moje niezadowolenie z tego produktu. Dla mnie model jazdy to porażka, którą później przejęto do Undercovera. Do tego słabe odczucie prędkości powoduje, iż jadąc nawet 300 km/h wydaje nam się, jakby było to 2 razy mniej - ogromny minus. I powiedzcie mi - gdzie ta wolność? Nie można było swobodnie eksplorować terenu, gdyż nawet po przekroczeniu prędkości czekał na nas ten durny pościg - a nie każdym się to podoba. Lepiej wyglądałby tu system z TDU - pościg po walnięciu. Do tego ta obrzydliwa M3 GTR, którą dodatkowo znienawidziłem właśnie po MW - jak dla mnie to najbrzydsze M3, które kiedykolwiek powstało. E36 jest 100 razy piękniejsze, że nie wspomnę o E30... Kolejną dla mnie wadą była ta beżowa nakładka kolorystyczna - nie każdemu przypada to do gustu, wolałbym żywsze kolory. Na plus też poziom trudności, dzięki którym Most Wanted nie był taki nudny jak Underground 2 od trzeciego poziomu wzwyż oraz bardzo dobry soundtrack. Brak driftów tutaj na plus, gdyż zwyczajnie nie pasowały klimatem. Dodatkowo tuning maksymalnie uproszczono względem Undergrounda 2 - co jest sporym minusem. Ogółem dla mnie tytuł średni, jedna z mniej udanych gier Black Box. Gorszy jest chyba tylko Undercover.
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry w MW 13 lata temu ( 28-07-2011 21:05 )
Re: Wrażenia z gry w MW
Na pewno zapamiętałem to piękne BMW. Oraz niegłupi poziom kariery. Jak na ten wiek co pierwszy raz grałem w MW miałem czasem problemy dobrze wypaść w wyścigu. Do tego te punkty notowań i kamienie milowe. ah. TO było fajne. Grafika też nie głupia. Słowem dobra gra. Pfft Nawet do tej pory lubię zasiąść i pośmigać furkami. Minusem tej gry jest fizyka i prowadzenie pojazdu. Kiedyś było w dechę, lecz teraz po takich grach jak Shift czy nawet Hot Pursuit, to w MW jest zbyt proste. Bardzo łatwo wyrobić się w zakręcie. W ogóle nie umiem tego określić. Pfft
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry w MW 13 lata temu ( 28-07-2011 19:42 )
Re: Wrażenia z gry w MW
Most Wanted na długo pozostanie w pamięci graczy. Wyśmienita fabuła, duże miasto, pościgi policyjne i wolność znana z Undergrounda 2 spowodowały, że po kliku latach od premiery, nadal chętnie zasiadamy do tej części. Do tego dochodziły wyzwania poza karierą gdzie mogliśmy zasiąść za kierownicą taksówki, czy ciężarówki. I niezapomniana kartoteka: tyle godzin spędzonych na pościgach i łamaniu wykroczeń, by w końcu we wszystkich tabelach zająć pierwsze miejsce. Przeszedłem MW chyba z 4-5 razy na 100%, w tym 2 razy zbierając wszystkie wózki Czarnej listy i gdybym miał troch wolnego czasu, to bym ją przeszedł kolejny raz. Ta gra ma wszystko czego potrzeba, no może z wyjątkiem rozbudowanego tuningu i braku driftów Smile A jak wam się podoba Most Wanted? Co szczególnie zapadło Wam w pamięci, a o czym wolelibyście zapomnieć?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 27-07-2011 22:23 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW

Cytat

Radon napisał(a):
Mnie tam natomiast często radiowozy wjeżdżały.

Trzeba najpierw zgubić ogon, choć chyba mnie też się zdarzyło, że tam raz wjechał radiowóz.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 27-07-2011 21:17 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Mnie tam natomiast często radiowozy wjeżdżały.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 27-07-2011 18:16 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
hehe radek dobra kryjówka
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 26-07-2011 20:10 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Tak, tez tam parę razy zgubiłem policje.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 26-07-2011 12:10 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
To moim zdaniem jest jedna z najlepszych kryjówek.W tym miejscu przed '' 5 poziomem'' można się łatwo schować schować
host.nfszone.pl/../../images/41882839203674347946.jpg

host.nfszone.pl/../../images/09764390765656680527.jpg
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Niesamowite ujęcia w MW 13 lata temu ( 26-07-2011 12:07 )
Re: Niesamowite ujęcia w MW
Moje mało śmieszne ujęcie..po prostu chodzi mi o fakt. Dużo razy na mieście BOTY sami robią sobie karambol..wczoraj nie zdążyłem cyknąć fotki, rozpędzona śmieciarka walnęła w zwykły samochód - tak odleciał że lol..

Tutaj taka fotka..jechali i na skrzyżowaniu w siebie walneli..
host.nfszone.pl/../../images/22487020056221720312.jpg
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Niesamowite ujęcia w MW 13 lata temu ( 21-07-2011 13:35 )
Re: Niesamowite ujęcia w MW
Niezłe foty chłopaki Smile
Ja już nie gram w MW, ale pamiętam że raz z tej wyskoczni koło stacji benzynowej w Rosewood zrobiłem Rolla (salto w bok), zaczepiłem się chyba o coś.
Cooler
Cooler Odpowiedział(a) w Niesamowite ujęcia w MW 13 lata temu ( 21-07-2011 13:06 )
Re: Niesamowite ujęcia w MW
Ja ich lekko uderzyłem Smile

host.nfszone.pl/../../images/17288858577441858748.jpg
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Niesamowite ujęcia w MW 13 lata temu ( 21-07-2011 11:54 )
Re: Niesamowite ujęcia w MW
Epicki lot Carrerą GT...

img190.imageshack.us/img190/4826/dziwne.png


Nie wiem jak to się stało, w trakcie jazdy dowolnej rozpędziłem się jak tylko mogłem, żeby wyskoczyć z tej rampy, w pobliżu łódki, którą na policję wywrócić można. Podejrzewam, że przy wybiciu o coś zaczepiłem i zacząłem lecieć w bardzo dziwny sposób, powstał przy tym ten oto dość ciekawy screen.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Niesamowite ujęcia w MW 13 lata temu ( 21-07-2011 10:17 )
Re: Niesamowite ujęcia w MW
Na pewno nie raz zdarzyło się, że uczestniczyliście w niecodziennych zdarzeniach podczas wyścigu czy pościgu. Opisujcie lub najlepiej dodawajcie foty zdarzeń.

Zbyt dużo policji:
i55.tinypic.com/23hn4eq.jpg


Latający radiowóz:
i55.tinypic.com/2py4wsl.jpg


Helikopter na blokadzie:
i56.tinypic.com/24vl3fa.jpg
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 20-07-2011 12:20 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Chodziło o tą gdzie jak wjedziemy to po bokach mamy ściany ale jak tam się jedzie ? :O
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 18-07-2011 23:11 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW

Cytat

Następna skuteczna to ta gdzie jak się wjedzie to przed sobą mamy wyskocznie nie pamiętam jak się tam jechało, ale jest skuteczna.

WTF? Wyskoczni akurat w MW jest duzo.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 18-07-2011 10:58 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Hehe, Ja miałem zawsze garbate szczęście z pościgami na 5 poziomie ponieważ, zawsze gdzieś mnie znalezli. Kryjówka która też jest dość skuteczna to ta za tym budynkiem co ciastko jest na jego dachu wystarczy wjechać za to i ma się dość dobrą kryjówkę. Następna skuteczna to ta gdzie jak się wjedzie to przed sobą mamy wyskocznie nie pamiętam jak się tam jechało, ale jest skuteczna.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 17-07-2011 18:42 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Zawsze udawało mi się uciec na stadionie po zawaleniu tych dużych szyldów tuż nad wjazdem oraz w myjniach gdzie w pobliżu były dystrybutory z benzyną. Przystanek autobusowy jest wg. mnie najlepszy ze względów oczywistych - natychmiastowa ucieczka. Smile Warto też dodać, że i w MW, Carbon, World i UC gdy na autostradach jest podział drogi na dwie części, to policja pomimo małych rozmiarów tych "ścian" nie widzi nas. Wystarczy błyskawiczna zmiana pasa jezdni i po sprawie.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 13-07-2011 22:24 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW

Cytat

illusion napisał(a):
Ja lubialem na stadionie w Rosewood. Niszczylem obydwa utrudniacze i nie mogli wjechac tam. Nawet na 5 poziomie bez trudu uciekalem, a helicopter to nie wiem... Nigdy nie przylecial. ^^

U mnie parę razy wjechali na stadion zarówno z tej strony z której padł spowalniacz, jak i z drugiej. I dlatego zacząłem gubić pościgi na dworcu Smile
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 13-07-2011 19:37 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Ja lubialem na stadionie w Rosewood. Niszczylem obydwa utrudniacze i nie mogli wjechac tam. Nawet na 5 poziomie bez trudu uciekalem, a helicopter to nie wiem... Nigdy nie przylecial. ^^
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Najlepsze kryjówki w MW 13 lata temu ( 13-07-2011 18:19 )
Re: Najlepsze kryjówki w MW
Jest jeszcze w lesie taki drewniany budynek i co więcej pojawia się ta niebieska poświata przyspieszająca postęp paska.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You can start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.