Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Hot Pursuit (2010)

NFS Hot Pursuit nadjeżdża

123 posty

Ostatnia aktywność, 17-01-2011 20:30 przez Radon
Radon
Radon Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:30 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
gra jest moim zdaniem w sumie nieźle zrobiona. Ma mnóstwo drobnych nawiązań do starszych części, i miłych detali, które powodują, że podoba mi się ta gra, ale też mnóstwo drobnych irytujących wad.
Zacznę od zalet.
-Grafika to chyba największa zaleta tej gry. Jest naprawdę piękna, pozbawiona jakichkolwiek błędów z poprzednich części, takich jak np. nieruchomy posąg w środku auta, paskudnie wyglądające świecenie świateł, czy koła obracąjace się w sposób przypominający gry na Pegasusa.
- Świat - bardzo szczegółowy i pełen pieknych widoków.
- Lista samochodów - jest dokonała. nawet zdublowane niektóre samochody nie przeszkadzają. Do tego wszystkie są tak pieknie odwzorowane (no może z wyjątkiem wnętrza...), że nawet autami, których w sumie nie lubię przyjemnie jest pojeździć.
- Nawiązania do pierwszych części serii Need For Speed zdecydowanie na plus. Jest ich mnóstwo (w samym świecie, np złamane drzewa - do złóuzenia przypominające te z HP2, ryk silnika przy wyborze samochody, ekran startowy - ten z "wcisnij enter" czy cos takiego, razem z ścięzką dźwiękową z powodzeniem odnalazłby się np. w NFS III).
- Model jazdy - nie jest realistyczny, ale przynajmniej dość cięzki i fajny.
- kariera Wyścigowca i gliniarza - pomysł świetny, szkoda, że wykonano go tragicznie (o czym niżej).

Teraz minusy:
- Ścieżka dźwiękowa - mnóstwo beznadziejnych kawałków, jedynie ten na początku wpada w ucho.
- Filmik - jest dobrze ukryty, bardzo późno go znalazłem i z zawodem stwierdziłem, że jest identyczny jak bodajże pierwszy lub drugi trailer gry.
- Brak deszczu - mokre jezdnie bez deszczu wyglądały trochę dziwne. Co prawda pierwszy patch dodał deszcz, ale to tylko pogarsza sprwę - wygląda paskudnie i jedyne co robi to zasałania wszystko co jest na ekranie lącznie z samochodem gracza. Nawet nie ma kropelek osadzających się na ekranie jak było nawet w MW.
- Dźwieki - samochody po prostu szumią, jedynie dźwięk Porsche jest rozpoznawalny, reszta to po prostu szum, do tego cichszy niż pisk opon. Masakra. Zwłaszcza, że na gameplaych samochody brzmiały fenomenalnie.
- Misje policyjne - są naprawdę idiotyczne - zrobione podobnie do tych w HP2 (jeden z najgorszych NFSów moim zdaniem), tylko, że gorsze. lepiejby było gdyby wzorowali sie na pościgach z HP1 i High Stakes.
- Poziom trudności - powinien być wysoki. I jest wysoki, tylko, że niesamowicie denerwuje mnie to mw jaki sposób go uzyskano. Zamiast np. trudnego modelu jezdy, są oszukujący gracze komputerowi i nieosiągalne czasy w próbach czasowych.


Mimo mnóstwa wad gra dostaje u mnie mocne 4/6. Szkoda tylko, że po tygodniu gra mi się znudziła.
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:29 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
No efekty fajne, ale trochę wkurza to, ze jak w coś walne to 5 sek. w spowolnieniu pokazują, powinna być opcja ominięcia tego.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:01 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
Mam wszystkie NFS'y od Underground 2 włącznie oprócz Worlda. Nowy Hot Pursuit jest z nich najlepszy:
- Duża ilość aut;
- Piękne miasto i grafika
- Broń
- Efekty
Nie chce mi się dalej wymieniać, - po prostu supergra.

Cytat

PS. Wiecie może jak się grę zapisuję, bo nie mogę coś znaleźć, a jak gram następnym razem to wszystko jest automatycznie zapisane, ale muszę od nowa sterowanie zmieniać, co troche wkurza .. ; //

Gry nie da się w HP zapisać z tego co wiem, ale ja nie mam z tym problemu. Jest przecież autozapis. Zmieniłem raz sterowanie tak jak chciałem i tak zostało: za każdym razem jak włączam grę wszystko jest tak jak ostatnim razem to zostawiłem ;]
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 19:43 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
No po premierze już trochę, no ale pogadać zawsze można. Ja dopiero dzisiaj pierwszy raz zagrałem, no i przyznać muszę, ze chyba najlepszy nfs od czasów U2 ; ) Fajnie wjeżdża się w zakręty, ale te auto samo jedzie, bo np. jakbym wszedł zakręt i puścił wszystkie klawisze to skręca i dopiero na prostej spowalnia :d, ale to taki szczegół. Grafika fajna i wszystko ok, lecz soundtrack mógłby być lepszy, no ale zawsze mozna swojej muzy słuchać. Gra mi się podoba i na razie nie mam się do czego przyczepić, a Wy ;p ?

PS. Wiecie może jak się grę zapisuję, bo nie mogę coś znaleźć, a jak gram następnym razem to wszystko jest automatycznie zapisane, ale muszę od nowa sterowanie zmieniać, co troche wkurza .. ; //
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit| Nicki z gry 13 lata temu ( 31-12-2010 08:20 )
Re: NFS Hot Pursuit| Nicki z gry
2. D3SSO
M3
M3 Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit| Nicki z gry 13 lata temu ( 30-12-2010 13:32 )
Re: NFS Hot Pursuit| Nicki z gry
Tutaj wpisujemy swoje nicki z gry NFS HP

1. MaTi1906 | m@tt
2. D3SSO | D3
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Problem z Autologiem 13 lata temu ( 26-12-2010 18:42 )
Re: Problem z Autologiem
No nie przyszło mi to do głowy.
Wpisałem, że urodziłem się w 1990 i śmiga. Dzięki za podpowiedź.
Temat do zamknięcia.
Ozi
Ozi Odpowiedział(a) w Problem z Autologiem 13 lata temu ( 26-12-2010 12:53 )
Re: Problem z Autologiem
A zastanawiałeś sie może czy czasem nie trzeba mieć 18 lat , albo ponad.Ja tak samo miałem z World'em i właśnie tu wpisałem wiek większy od 18 i poszło Wink
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Problem z Autologiem 13 lata temu ( 26-12-2010 11:38 )
Re: Problem z Autologiem
Siema. Dostałem HP 2010, zainstalowałem i chciałem zalogować się na Autologu. Stworzyłem konto EA i chcę się zalogować. Wpisuję e-mail, hasło, klikam żeby wpisać login i hasło znika, a wiem że wpisuje dobre. No ale ok daje nie pamiętam hasła i pisze mi, że na moją skrzynkę wysłano maila z instrukcją, jak się tworzy nowe hasło. Wchodzę na e-maila i nic nie ma. Daję odbierz i dalej nic. Zaczekałem do dzisiaj i znowu spróbowałem. Nic.
Wiecie może co zrobić?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.