Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Hot Pursuit (2010)

NFS Hot Pursuit nadjeżdża

123 posty

Ostatnia aktywność, 18-02-2011 13:39 przez Justys
Justys
Justys Odpowiedział(a) w NFS HOT PURSUIT PS3 - PLAYSTATION STORE 13 lata temu ( 18-02-2011 13:39 )
Re: NFS HOT PURSUIT PS3 - PLAYSTATION STORE

Cytat

Radek11 napisał(a):
Spokojnie..na PS N bez problemu się zarejestrujesz...a J. Polski jest na PSS i na PSN i płaci się ZŁ..do HP kosztuje 26 zł SUPER SPORT PACK..jak kupisz to ściągasz i instalujesz na PS3. Płacić to masz 2 sposoby.:
kupujesz PSN 100zł za około 95 zł na allegro ( ja to stosuje ) i wbijasz 12 cyfrowy kod [ jest w pudełku ]i masz na PSN 100 zł i możesz kupować...
drugi sposób jak się nie myle to poprzez konto bankowe..

Myśle że pomogłem pozdro


Dziękuje Radek za pomoc!!! Rozjaśniłeś mi sprawe.
Pozwól że zwróce sie jeszcze z jednym pytaniem. Czytam na innych formach, że.... no wlaśnie, jako polak powinniem sie rejestrowac podając KRAJ Polska czy np. USA? Myśle że 100 zł wystarczy na 3 - 4 dodatki: SCPD Rebel Pack (ile kosztuje w PLN), Super Sport Pack (26zł) i moze na dwa które mają wyjść (2x26 zł).

Pozwolisz, że wrazie jakichkolwiek pytań jeszcze sie zwróce do Ciebie o pomoc.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w NFS HOT PURSUIT PS3 - PLAYSTATION STORE 13 lata temu ( 18-02-2011 12:57 )
Re: NFS HOT PURSUIT PS3 - PLAYSTATION STORE
Spokojnie..na PS N bez problemu się zarejestrujesz...a J. Polski jest na PSS i na PSN i płaci się ZŁ..do HP kosztuje 26 zł SUPER SPORT PACK..jak kupisz to ściągasz i instalujesz na PS3. Płacić to masz 2 sposoby.:
kupujesz PSN 100zł za około 95 zł na allegro ( ja to stosuje ) i wbijasz 12 cyfrowy kod [ jest w pudełku ]i masz na PSN 100 zł i możesz kupować...
drugi sposób jak się nie myle to poprzez konto bankowe..

Myśle że pomogłem pozdro
Justys
Justys Odpowiedział(a) w NFS HOT PURSUIT PS3 - PLAYSTATION STORE 13 lata temu ( 18-02-2011 12:34 )
Re: NFS HOT PURSUIT PS3 - PLAYSTATION STORE
Hej

Przymierzam sie właśnie do zakupu PS3 + Need for Speed Hot Pursuit na PS3.

Moje pytanie dotyczy zakupów dodatków DLC Pack do NFS HP na PS3? Czy ktoś z Was już to robił. Moje pytanie jest jedynie wstepem do dalszej dyskusji.

Czytam na forach o rejestracji na Playstation Netowrk o problemach (to że jestesmy Polakami i nie możemy korzystać z polskich PLN). Czym nalezy placić itp.

Bede wdzieczny za odpowiedź w tej sprawie wszystkich osób które dokonały juz zakupów dodatków do NFS HP PS3.

Pozdrawiam
B
barteq Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 21:03 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
No niezłe momenty chłopaki uchwyciliście. Pogratulować :]
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 17:52 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
Radon - na pewno dużo ludzi robi lepsze zdjęcia niż moje, ale moje chyba też nie są takie złe Wink?
Co do twoich: Bardzo ładne ujęcia, ale mi bardziej podobają się zdjęcia z kraksami, zresztą większość zdjęć z mojego albumu też kraksy przedstawia. Twój album oceniłbym na 7+/10 Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 17:03 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
Szczerze mówiąć widziałem duzo ciekawszych zdjęć, chociąż trzecie jest fenomenalneWink

Jeśli mogę, pochwale sie swoimi zdjęciamiWink

Cytat

img11.imageshack.us/img11/453/picmg.th.jpg
img141.imageshack.us/img141/884/pic11jf.th.jpg
img560.imageshack.us/img560/5243/pic10v.th.jpg
img21.imageshack.us/img21/4852/pic9c.th.jpg
img15.imageshack.us/img15/2859/pic8lc.th.jpg
img194.imageshack.us/img194/4697/pic7cw.th.jpg
img4.imageshack.us/img4/1056/pic6ys.th.jpg
img823.imageshack.us/img823/7651/pic5h.th.jpg
img148.imageshack.us/img148/8320/pic4nz.th.jpg
img14.imageshack.us/img14/695/pic3yk.th.jpg
img525.imageshack.us/img525/2963/pic2fc.th.jpg
img819.imageshack.us/img819/2629/pic1os.th.jpg

To nie sa moje wszystkie zdjęcia, ale te mi się najbardziej podobająWink
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 16:12 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit

Cytat

McRae napisał(a):
No foty ładne,a na co Ci konto jak możesz frapsem zrobić?

Jeśli robiłbym SS'y frapsem musiałbym bez zatrzymywania gry ustawić kamerę tak żeby było wszystko co chcę widać, a jak mam konto i jestem zalogowany nie mam tego problemu, wciskam pauzę klikam Tryb Foto i ustawiaqm kąt zdjęcia jak mi się chce, gdybym nie miał konta musiałbym wykorzystać do tego kombinację przycisków ''Insert'', ''Home'', ''Page Up'', ''Page Down'', ''End'' i ''Delete'', a do tego czasu wspaniała kraksa już by dawno minęła a i tak nie uchwyciłbym nawet połowy tego co chciałem. Tak więc bez konta nie ma sensu robić zdjęć w HP moim zdaniem Smile
McRae
McRae Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 16:05 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
No foty ładne,a na co Ci konto jak możesz frapsem zrobić?
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 15:58 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
Ładne foty, ostatnie the best Grin
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 14:29 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
No fajne foty, w HP w ogólne można dużo fajnych zdjęć narobić ;d Sam spróbuję chyba trochę popstrykać..
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w DreamShoty z NFS Hot Pursuit 13 lata temu ( 11-02-2011 14:25 )
Re: DreamShoty z NFS Hot Pursuit
Oceniajcie mój skromny album z Hot Pursuita 2010 (Jak odzyskam konto będę robił nowe fotki) :

Cytat


host.nfszone.pl/../../images/30235209558882209018_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/77200899751936844824_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/10467377523366953915_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/81713559046493574412_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/88797398980906190471_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/52396777163451235600_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/63687169331162591646_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/88838678973914302802_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/67432760346277878364_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/80154994977649545409_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/59510240354233925414_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/89270276190588072546_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/47628566237033861715_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/57814863147642138234_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/46105999788427842964_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/88292889207067139776_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/51389495310342648244_thumb.jpg



Sorry że jedno pod drugim ale inaczej się nie dało ;/
Oceniajcie!
Sudri
Sudri Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 02-02-2011 01:21 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
Ci co na stronie przesiadują znają moją opinię o najnowszym NFS... Podsumować to można krótko i nazwać kilkoma słowami: "Gra dla mało wymagających graczy" Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 01-02-2011 22:17 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
Gra jest świetna..
grafika - Jest świetna na PS3 w HD jest tak przerąbista, że mowe mi odjęło..te wodospady i góry..lasy i pustynie..ogólnie najlepsze miasto w NFS jak do tej pory...
model jazdy - na początku trudny do opanowania i ten drift przy 300 km/h...najlepszy i najdłuższy drift wykonałem na tej pętli wiecie o co chodzi..Fordem GT500 rozpędzonym do 300 km/h zacząłem driftować w nocy bez świateł przez całą pętle bez draśnięcia do końca..naprawde zarąbiste uczucie Smile
muzyka - najlepsza muza jak do tej pory w NFS..takie nutki że szok..bardzo pasują do tych wyścigów.
Szczególnie podoba mi się Pint Shot Riot - Nothing from you (Redanka Remix)

chociaż brak fabuły i tuningu jest zarąbiście
tyle ode mnie...

98 / 100
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 18-01-2011 00:27 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
Criterion Games po raz kolejny udowodnił, że potrafi tworzyć ciekawe gry. Po Burnoucie mieliśmy spore oczekiwania i programiści nas nie zawiedli. Gra prezentuje się pięknie i jest powrotem do korzeni.

Plusy:
- piękna grafika - Criterion postarało się i zaserwowało naprawdę piękną grafikę, co w porównaniu z pięknymi krajobrazami robi wrażenie, czasami ma się chęć zatrzymać i pooglądać. Same samochody są wykonane starannie i zadbano o najmniejsze szczegóły. Cieszy fakt stworzenia animacji kierowcy, których brakowało w MW czy Carbonie. Powrócono też do roadsterów, które ostatnio pojawiły się bodajże w Hot Pursuit 2.
- duża liczba pojazdów, w dodatku sposób przechodzenia gry wymaga, byśmy zasiedli za kierownicą co najmniej 20-30 samochodów, co dodatkowo uatrakcyjnia grę, bo każdy samochód zachowuje się i reaguje trochę inaczej. Dodatkowym smaczkiem są krótkie informacje o każdym z pojazdów oraz ryk silnika przy wyborze każdego samochodu.
- wyścigi pełne dynamiki, trzeba mieć oczy dookoła głowy, i nie lada refleks by z niektórych wyścigów wyjść zwycięsko.
- zmienne warunki - wyścigi odbywają się o każdej porze dnia i nocy, a zmiana pory dnia odbywa się płynnie.
- bronie - nareszcie możliwe jest nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przeciwnikami, co bardzo uatrakcyjnia grę.
- kamienie milowe - dodatkowe cele wydłużające grę i pozwalające na rywalizację między graczami.
- Autolog - platforma, która pozwala m. in. na bardziej wyrównane wyścigi między graczami z całego świata, użytkownicy są dobierani na podstawie statystyk gry, umożliwia też chat czy wymianę zdjęciami.
- muzyka - jak zwykle na wysokim poziomie, choć zdarzyło się kilka słabszych utworów.
- sterownie - gra jest typowo zręcznościowa i samochodami steruje się łatwo i przyjemnie.

Neutralne:
- mapa - pomimo zróżnicowania terenu, liczyłem na większą mapę i większa liczbą dróg.
- poziom trudności - jest bardzo zróżnicowany, w niektórych wyścigach wystarczy 1-2 razy zagrać by wygrać, ale ale są też takie wyścigi, szczególnie czasówki, w których zdobycie złota jest bardzo trudne, szczególnie w karierze policjanta, gdzie dodatkowo występują karne sekundy. Wolałbym bardziej uśredniony poziom.

Minusy:
- warunki atmosferyczne - zmiana pogody, czy miejsca (mam tu na myśli góry) nie wpływa na sterowanie samochodem - jest to tylko wizualne uatrakcyjnienie wyścigów.
- brak typowej kariery - wspinamy się po szczeblach ściganego i policjanta, jednak brak głębszego celu gry.
- brak tuningu - zmiana koloru nadwozia to stanowczo za mało, po przejściu gry nie ma co robić w singlu.
- gra ma potencjał, jednak twórcy wykorzystali go w jakichś 80%.

Moja ocena to 5+/6, ponieważ mimo braku fabuły gra jest ciekawa, dynamiczna i przechodzi się ją z przyjemnością. Brak tuningu też daje o sobie znać i pewnie ocena byłaby niższa, gdyby nie fakt, że mile wspominam grę w Burnouta, a tam również nie było fabuły i tuningu Smile
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:54 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
No i przyłączę się trochę do tej wypowiedzi. Deszcz niby jest, ale tylko słychać szum i go nie widać, z dźwiękami też słabo, mogli się lepiej postarać i ta muza jak już mówiłem nie jest za dobra i czasami normalnie se muzyczka jak z mario leci xd U mnie ocena również 4/6, a grać dopiero zacząłem i jeszcze mi się nie nudzi. aa , jeszcze misje, no mogliby coś wiecej dać, ale ja dopiero zacząłem grać więc jeszcze wszystkich nie znam, więc potem się wypowiem ;d
Radon
Radon Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:30 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
gra jest moim zdaniem w sumie nieźle zrobiona. Ma mnóstwo drobnych nawiązań do starszych części, i miłych detali, które powodują, że podoba mi się ta gra, ale też mnóstwo drobnych irytujących wad.
Zacznę od zalet.
-Grafika to chyba największa zaleta tej gry. Jest naprawdę piękna, pozbawiona jakichkolwiek błędów z poprzednich części, takich jak np. nieruchomy posąg w środku auta, paskudnie wyglądające świecenie świateł, czy koła obracąjace się w sposób przypominający gry na Pegasusa.
- Świat - bardzo szczegółowy i pełen pieknych widoków.
- Lista samochodów - jest dokonała. nawet zdublowane niektóre samochody nie przeszkadzają. Do tego wszystkie są tak pieknie odwzorowane (no może z wyjątkiem wnętrza...), że nawet autami, których w sumie nie lubię przyjemnie jest pojeździć.
- Nawiązania do pierwszych części serii Need For Speed zdecydowanie na plus. Jest ich mnóstwo (w samym świecie, np złamane drzewa - do złóuzenia przypominające te z HP2, ryk silnika przy wyborze samochody, ekran startowy - ten z "wcisnij enter" czy cos takiego, razem z ścięzką dźwiękową z powodzeniem odnalazłby się np. w NFS III).
- Model jazdy - nie jest realistyczny, ale przynajmniej dość cięzki i fajny.
- kariera Wyścigowca i gliniarza - pomysł świetny, szkoda, że wykonano go tragicznie (o czym niżej).

Teraz minusy:
- Ścieżka dźwiękowa - mnóstwo beznadziejnych kawałków, jedynie ten na początku wpada w ucho.
- Filmik - jest dobrze ukryty, bardzo późno go znalazłem i z zawodem stwierdziłem, że jest identyczny jak bodajże pierwszy lub drugi trailer gry.
- Brak deszczu - mokre jezdnie bez deszczu wyglądały trochę dziwne. Co prawda pierwszy patch dodał deszcz, ale to tylko pogarsza sprwę - wygląda paskudnie i jedyne co robi to zasałania wszystko co jest na ekranie lącznie z samochodem gracza. Nawet nie ma kropelek osadzających się na ekranie jak było nawet w MW.
- Dźwieki - samochody po prostu szumią, jedynie dźwięk Porsche jest rozpoznawalny, reszta to po prostu szum, do tego cichszy niż pisk opon. Masakra. Zwłaszcza, że na gameplaych samochody brzmiały fenomenalnie.
- Misje policyjne - są naprawdę idiotyczne - zrobione podobnie do tych w HP2 (jeden z najgorszych NFSów moim zdaniem), tylko, że gorsze. lepiejby było gdyby wzorowali sie na pościgach z HP1 i High Stakes.
- Poziom trudności - powinien być wysoki. I jest wysoki, tylko, że niesamowicie denerwuje mnie to mw jaki sposób go uzyskano. Zamiast np. trudnego modelu jezdy, są oszukujący gracze komputerowi i nieosiągalne czasy w próbach czasowych.


Mimo mnóstwa wad gra dostaje u mnie mocne 4/6. Szkoda tylko, że po tygodniu gra mi się znudziła.
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:29 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
No efekty fajne, ale trochę wkurza to, ze jak w coś walne to 5 sek. w spowolnieniu pokazują, powinna być opcja ominięcia tego.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 20:01 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
Mam wszystkie NFS'y od Underground 2 włącznie oprócz Worlda. Nowy Hot Pursuit jest z nich najlepszy:
- Duża ilość aut;
- Piękne miasto i grafika
- Broń
- Efekty
Nie chce mi się dalej wymieniać, - po prostu supergra.

Cytat

PS. Wiecie może jak się grę zapisuję, bo nie mogę coś znaleźć, a jak gram następnym razem to wszystko jest automatycznie zapisane, ale muszę od nowa sterowanie zmieniać, co troche wkurza .. ; //

Gry nie da się w HP zapisać z tego co wiem, ale ja nie mam z tym problemu. Jest przecież autozapis. Zmieniłem raz sterowanie tak jak chciałem i tak zostało: za każdym razem jak włączam grę wszystko jest tak jak ostatnim razem to zostawiłem ;]
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry 13 lata temu ( 17-01-2011 19:43 )
Re: NFS Hot Pursuit - wrażenia z gry
No po premierze już trochę, no ale pogadać zawsze można. Ja dopiero dzisiaj pierwszy raz zagrałem, no i przyznać muszę, ze chyba najlepszy nfs od czasów U2 ; ) Fajnie wjeżdża się w zakręty, ale te auto samo jedzie, bo np. jakbym wszedł zakręt i puścił wszystkie klawisze to skręca i dopiero na prostej spowalnia :d, ale to taki szczegół. Grafika fajna i wszystko ok, lecz soundtrack mógłby być lepszy, no ale zawsze mozna swojej muzy słuchać. Gra mi się podoba i na razie nie mam się do czego przyczepić, a Wy ;p ?

PS. Wiecie może jak się grę zapisuję, bo nie mogę coś znaleźć, a jak gram następnym razem to wszystko jest automatycznie zapisane, ale muszę od nowa sterowanie zmieniać, co troche wkurza .. ; //
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w NFS Hot Pursuit| Nicki z gry 13 lata temu ( 31-12-2010 08:20 )
Re: NFS Hot Pursuit| Nicki z gry
2. D3SSO
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.