Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Hot Pursuit (2010)

NFS Hot Pursuit nadjeżdża

123 posty

Ostatnia aktywność, 29-10-2021 21:38 przez Bazyl
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Kontroler nie jest skonfigurowany 2 lata temu ( 29-10-2021 21:38 )
Re: Kontroler nie jest skonfigurowany
Witam, chciałem niedzielnie pograć w HP Remastered niestety los dał mi Buga. Odpalam gierkę i na pół ekranu mam komunikat że mój pad nie jest skonfigurowany, pomimo że działa i normalnie mogę jeździć. "Kontroler nie jest skonfigurowany, skonfiguruj go w menu sterowania w ustawieniach rozgrywki".
Do lapka mam podłączony tylko kontroler z Xbox Series nic więcej nie jest podłączone. Komunikat nie przeszkadzał by tylko zasłania środek ekranu i nie można się skupić na drodze.

Miał ktoś podobny problem? Rozwiązanie ktoś coś?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Kierownica G920 nie działa na Xbox One S 3 lata temu ( 04-04-2021 18:19 )
Re: Kierownica G920 nie działa na Xbox One S
Obawiam się, że kierownice mogą nie być wspierane. Nie kojarzę (ale mogę się mylić), żeby Criterion gdzieś się chwalił starciem kierownic.
K
Kostek80 Odpowiedział(a) w Kierownica G920 nie działa na Xbox One S 3 lata temu ( 04-04-2021 17:55 )
Re: Kierownica G920 nie działa na Xbox One S
Witam, zakupiłem Hot Pursuit i okazuję się, że kierownica G920 nie działa na Xbox One S — brak możliwości sterowania od samego początku mimo, że sam kontroler działa, również w innych grach.

Spotkał się ktoś z tym problemem? Włączenie zasilania, a później usb nie pomaga.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Hot Pursuit (XBOX360) - czy działa online? 3 lata temu ( 16-01-2021 01:10 )
Re: Hot Pursuit (XBOX360) - czy działa online?
Można grać, na razie nie ma żadnych informacji o wyłączeniu serwerów dla starego HP. Inna sprawa czy serwery nie są teraz puste.
L
leinad2448 Odpowiedział(a) w Hot Pursuit (XBOX360) - czy działa online? 3 lata temu ( 10-01-2021 12:29 )
Re: Hot Pursuit (XBOX360) - czy działa online?
Cześć,
Udało mi się zalogować po połączeniu nowego konta EA z Xbox Live. Mogę przykładowo pisać posty na ścianie, ale nie wiem czy można jeszcze grać na XBOX360. Jeśli tak to zapraszam do dodania mnie do znajomych, nick : D4nny StronG
Towarzysz_Lancon
Towarzysz_Lancon Odpowiedział(a) w Szukam ludzi :) 6 lata temu ( 08-09-2018 21:44 )
Re: Szukam ludzi :)
Jestem chętny. Smile Myślałem, że już nikt nie chce w to grać.
Origin: Comrade_Lancon
Nissan
Nissan Odpowiedział(a) w Szukam ludzi :) 6 lata temu ( 01-04-2018 00:35 )
Re: Szukam ludzi :)
Można w to jeszcze pograć na multi Grin? z miłą chęcią bym z Wami zagrał tylko nie mam obecnie tej gry :/ p.s dużo Was już jest?
L
LustVanGoth Odpowiedział(a) w Szukam ludzi :) 6 lata temu ( 27-03-2018 21:48 )
Re: Szukam ludzi :)
Jezeli ktos dalej gra w nfsa hp 2010 to dodajcie Katamagahara od paru dni gram z kolegami ale potrzeba wiecej ludzi by byla wieksza zabawa Smile
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Origin 6 lata temu ( 11-02-2018 19:12 )
Re: Origin
Pomogło, wielkie dzięki Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Origin 6 lata temu ( 11-02-2018 18:50 )
Re: Origin
To odpal w przeglądarce i jak masz tę ramkę, to kliknij prawym na tej ramce i zaznacz "zbadaj element" i poszukaj w drzewie po prawej stronie tego całego "okna" i spróbuj zmienić wysokość.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Origin 6 lata temu ( 11-02-2018 17:14 )
Re: Origin
Nie, kod kupiłem na allegro. W przeglądarce jest tak samo.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Origin 6 lata temu ( 11-02-2018 16:36 )
Re: Origin
To jest podczas kupna? A w przeglądarce próbowałeś?
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Origin 6 lata temu ( 11-02-2018 16:22 )
Re: Origin
Nie moge zrealizować kodu produktu w Origin. Nie da się zjechać niżej aby zaakceptować. Minimalizowanie i powiększanie okna nie pomaga, zrestartowanie origin też nie. Ponowna instalacja programu też na nic się nie zdała. Na stronie internetowej też występuje ten problem...
S
StampedHen4878 Odpowiedział(a) w Hot Pursuit na Xbox live 7 lata temu ( 02-10-2017 17:13 )
Re: Hot Pursuit na Xbox live
Witam,
czy ktoś jeszcze gra online w Hot pursuit na xboxie 360? Chciałabym zrobić osiągnięcie z rozgranymi 10 rozgrywkami przechwycenia jako gliniarz, niestety niewiele osób już gra online i nigdy nie wyszukuje mi żadnej gry. Czy ktoś się pisze na robienie tego osiągnięcia ze mną?
G
GM25 Odpowiedział(a) w DLC z wersji konsol na wersję PC 7 lata temu ( 31-03-2017 19:59 )
Re: DLC z wersji konsol na wersję PC
przeszukałem cały internet i nikt nigdy nic w tym kierunku nie robił
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w DLC z wersji konsol na wersję PC 7 lata temu ( 31-03-2017 19:32 )
Re: DLC z wersji konsol na wersję PC
A na Reddicie sprawdzałeś czy ktoś się tym kiedyś zajął?
G
GM25 Odpowiedział(a) w DLC z wersji konsol na wersję PC 7 lata temu ( 31-03-2017 18:21 )
Re: DLC z wersji konsol na wersję PC
Witajcie! Udało mi się wyodrębnić DLC z wersji na PS3, próbowałem na wszelkie sposoby je odpalić ale nic nie dawało rady Sad Wklejam link z tym DLC jakby ktoś miał chęci i czas się z nim pobawić https://mega.nz/#!vgFDAazT!TJBsNY2QxdB8AHV4FAn77erzrOv_kOQDqNaRjbxjTlY
K
KreciX Odpowiedział(a) w Kod na origin 11 lata temu ( 30-12-2012 21:20 )
Re: Kod na origin
Ok. Spróbuję jak będę na kompie, bo teraz jestem na smartphone. Zna ktoś jeszcze inny sposób?
EDIT: A czy Tobie to pomogło?
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w Kod na origin 11 lata temu ( 30-12-2012 20:49 )
Re: Kod na origin
Spróbuj pobrać grę przez Origin. Miałem identyczny problem z pierwszym Shiftem.
K
KreciX Odpowiedział(a) w Kod na origin 11 lata temu ( 30-12-2012 20:40 )
Re: Kod na origin
Siemka Smile. Mam orginalnego Hot Pursuit, ale jak chcę się zalogować w audiologu to się zalogowałem, piszę klucz gry i piszę ,że kod wykorzystano już. Kod wykorzystywałem raczej na tym koncie, ale to 2 lata temu jak jeszcze chyba było EA DOWNLOAD MANAGER czy jakoś tak. Mógłby mi ktoś pomóc? Dzięki Smile
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.