Tak, a zaraz ktoś to zaraz usunie... (Patrz Radzio)
Inventer8910 lata temu
A nie możesz sam tego zrobić? Przecież możesz zaznaczyć i skopiować tekst z SB.
Anoax10 lata temu
Byłbym ci wdzięczny
Anoax10 lata temu
Inv. nie chce być wścipski, ale mógłbyś mi skopiować to co tu napisałem, wysłac mi na PW i usunąć z sb?
Inventer8910 lata temu
Twórz - od tego m.in. jest forum
Anoax10 lata temu
Chciałbym stworzyć o tym temat na forum i chyba to zrobię.
Anoax10 lata temu
Ale miałem lagi. No dobra w MW nie, ale w carbonie bez nagrywania mam mało fps... a oczywiscie chciałbym nagrać wszystkie NFS z 2 ery (po za U1 i Undercover bo te gry po prostu mogą się nie spodobać ludziom, a nie chce nagrywac nic na siłę)
Anoax10 lata temu
A także, poradniki na YT z NFSów opierają sie po prostu na przechodzeniu gry i nikt nie pokazuje jakie auto na początku wybrać, co robić a co nie, jak jeździć. I pewnie ktoś zaraz wyskoczy do mnie, żebym sam nagrał. - Ale nie nagram, bo nie mam odpowiedniego sprzętu żeby pokazać to w dobrej jakości i bez lag'ów, a grać i komentować mógłbym. Oczywiście próbowałem grać i nagrywać.
Anoax10 lata temu
Był Drops, on mi się najbardziej spodobał, on i tylko on. Tak w sumie to tylko on był w tym jakoś ogarnięty.
Anoax10 lata temu
MówPoLucku, Kemot, GameSpacePL i inni. - NIKT mnie nie zaciekawił... Wszystkich z nich mi się oglądało monotonnie.
xKajzerGaming00710 lata temu
kemot jest fajny ale... Czegoś brakuje :/
Anoax10 lata temu
Kemot'a nie interesuje fabuła podkreślał to w każdym nfsie w którego grał. i mw i carbon i prostreet i u2 i inni... umniejszał jej ważność i skupiał się tylko i wyłącznie na jeździe.
laster10 lata temu
Speedy a kemot?
Anoax10 lata temu
Zmieniam cały czas temat, ale brakuje mi na YT serii z NFSów które by zachęcały do gry w nie... Jak widzę to tylko ludzie tylko albo olewają fabułę, są nie ogarnięci i są nudni.. Każdy... nie było żadnej serii która by mnie zaciekawiła i zachęciła do gry w NFS'a.
Anoax10 lata temu
kajzer, można zmienić w opcjach w sterowaniu. ;-;
xKajzerGaming00710 lata temu
w nfs mw 05 nitro zawsze było na alt + strzałki ale ja od nfs mw 12 gram na A Z X -> <-
Anoax10 lata temu
Jak masz nitro na alcie, to nie możesz skręcac w lewo, radze zmienić sobie na X
Kuchsee10 lata temu
tez mam nitro na alt.
Anoax10 lata temu
Ma problemy z Tazem... no i kurde jeździ TTtką a nie VW Sonnego i i kurde urzywa na nitro na moc zamiast na czas... ludu... ;-;
Anoax10 lata temu
Oglądam GameSpacePL w NFS MW i on gra z Nitrem ustawionym na ALCIE!!
NFSPolska.pl używa ciasteczek, aby poprawić komfort korzystania z portalu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie zgodnie z naszym Regulaminem i Polityką ciasteczek.