No bo przy takich falach pojedynków, jakie są teraz, to chyba najprostrzy sposób, żeby to wszystko usprawnić / przyspieszyć.
Radzio11 lata temu
Z 7 do 5 dni może być W sumie też o tym myślałem ostatnio.
Gregi11 lata temu
Też jestem za skróceniem czasu pojedynków
Kubaa11 lata temu
Mam jeszcze jedno pytanko, bo wczoraj nikt mi nie odpowiedział. Czy nie myśleliście nad skróceniem czasu trwania pojedynków. W te 3/4 dni wszyscy oddadzą głosy, a potem już stoją niepotrzebnie :/
Inventer8911 lata temu
Najwięcej ze względu na nazwy - Dotychczasowa dowolność w nazewnictwie spowodowała, że wiele obrazów się nadpisało. Co innego było w miniaturce, a co innego w oryginale. Nowe nazewnictwo zmniejsza szanse na pojawianie się podobnego problemu.
Kubaa11 lata temu
Radzio11 lata temu
Złe nazwy albo za małe zdjęcia
Idę kończyć suprę ;D
NFSPolska.pl używa ciasteczek, aby poprawić komfort korzystania z portalu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie zgodnie z naszym Regulaminem i Polityką ciasteczek.