Uważaj, będzie lawina komentarzy: typowe, podobne, jak nietypowe to nie moje kolorki, jak nie typowe to do dupy, a jak typowe to średniak.
Siekierka3 lata temu
Ty dwie, jarek proszę Cię xD
Radzio3 lata temu
Ja i nasti888
Siekierka3 lata temu
Ogarniam trzecią najlepszą mx-5 4 gen na portalu - wiadomo, kto zrobił dwie lepsze ^^
Siekierka3 lata temu
A, to git
Radzio3 lata temu
Jak się nie zarobi to nic nie tracisz.
Siekierka3 lata temu
Tylko jakby tę kasę, którą się zarabia danego wyjazdu? Tylko co wtedy, kiedy się nie zarobi xD
Siekierka3 lata temu
Ale w heat i rivals były trochę inne schematy, czy nie rozumiem? Nie pamiętam już rivals, a w heat to chyba trochę inaczej działało, bo wnioskuję, że policja nie zabiera całej kasy.
Radzio3 lata temu
Chyba, że będzie można wrócić i nie deponować kasy, ale z tego napisali to nie ma takiej opcji...
Radzio3 lata temu
Tak jak obstawiałem. Wjazd do garażu kończy porę dnia i wyjeżdżamy w następnej. Czyli zanim wrócimy to trzeba dobrze wykorzystać czas xd
Reev3 lata temu
Swoją drogą - niebezpośrednio chyba potwierdzili, że cyklu dnia/nocy nie bedzie
Reev3 lata temu
Chyba podobny schemat jak w Heat i Rivalsie
Siekierka3 lata temu
Ej, czy ja dobrze rozumiem z tego uth, czy na miasto wyjeżdża się z jakąś określoną ilością gotówki, a reszta sobie leży zdeponowana?
NFSPolska.pl używa ciasteczek, aby poprawić komfort korzystania z portalu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie zgodnie z naszym Regulaminem i Polityką ciasteczek.