no jednak teraz ruchomy obraz, w dobie tiktoków, bardzo pozytywnie wpływa na odbiór.
Siekierka3 lata temu
Też mi tego brakuje, by nadać tym inspiracjom muzycznym itd większego sensu, ale jakbym miał poza logo i grafikami do każdej serii jeszcze video robić, to bym zgłupiał chyba.
Siekierka3 lata temu
@Reev
ale nowe tuny są na xone x robione, od roku jestem xboksiarzem xD
Siekierka3 lata temu
Ej, ale @Radzio
- przecież wtedy fabuła nie miałaby sensu dla użytkowników palace edition, gdzie dostajesz 150k gotówki na start
Reev3 lata temu
Szkoda, że nie mam Heata na PC, z chęcią bym wziął te projekty i zrobił z nich jakieś wideo. Tak szczerze, to bardzo mi brakuje w twoich pracach ruchomej prezentacji
Uważam, że w nowym secie Siekierki powinien znaleźć się tribute dla Gustawa.
Radzio3 lata temu
Chyba raczej nie
Siekierka3 lata temu
Czyli takim cyklicznym wydarzeniem w grze.
Siekierka3 lata temu
Z tego co wywnioskowałem, to grand będzie odpowiednikiem forzathonu/summitu w NFS.
Danio3 lata temu
Przecież wygranie Granda to zakończenie fabuły xd
Radzio3 lata temu
Pierwszego Granda? Niestety obstawiam że pierwszego i ostatniego. Nigdzie jeszcze nie powiedzieli, że po wygraniu granda kalendarz idzie od nowa do kolejnego.
Danio3 lata temu
To zaczynam od nowa od piątku. Jak mnie pamięć nie myli, to na łatwym będzie 10 powtórek.
Danio3 lata temu
Wiadomo, że ilość powtórek Granda (albo cotygodniowych kwalifikacji, nie jestem pewny) będzie uzależniona od poziomu utrudnosci. Jeśli np. na poziomie trudnym mam 3 próby i je obleje
Radzio3 lata temu
Myślę że fabuła będzie tłem dla 4 tygodniowego kalendarza. Finałem będzie Grand i koniec. Bardziej liczę na misje poboczne i rozbudowane historie tych postaci.
Siekierka3 lata temu
Jestem ciekaw fabuły w unbound - obstawiam że to może być a'la wprowadzenie kierujące do wygrania pierwszego Granda.
Siekierka3 lata temu
W sumie będzie można, przecież zawody wygrywasz stawiając swój hajs w grze xD
witekzabujca3 lata temu
bedzie mozna sobie kupic kolegów jak w prawdziwym życiu?
Radzio3 lata temu
Teraz nie ma reputacji. NFS Unbound stawia na realizm - o wszystkim decyduje ilość hajsu jaki masz XD
Siekierka3 lata temu
Ja przechodziłem heat tak, że na każdym lvl robiłem wyzwania dzienne (za nie była około połowa rep na dany poziom) a resztę dobijałem nocą.
NFSPolska.pl używa ciasteczek, aby poprawić komfort korzystania z portalu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie zgodnie z naszym Regulaminem i Polityką ciasteczek.