Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Tuning Panel
Aktualności
28. maj 2024 Radzio

Volume 7 w najdrobniejszych szczegółach

Volume 7 w najdrobniejszych szczegółachJeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z najnowszą aktualizacją Need for Speed Unbound to ten news jest dla was. Co nowego wprowadził Volume 7?

Dodano tryb Drag w trybach PVP i swobodnej jazdy
To nasz ulubiony tryb (zwłaszcza mój! – John) – 4 zawodników na starcie, wysokie obroty, palenie gumy, groźne spojrzenia… Zaraz, czy ktoś coś gadał o rodzinie? Tak czy siak… częściowo wracamy do zasad znanych z Underground: tu liczą się zmiany pasów ruchu i ręczna zmiana biegów w odpowiednim momencie. Jednocześnie dodaliśmy nowe funkcje, jak etap rozgrzewania opon, aby uzyskać dopalanie podtlenkiem azotu. Zobaczycie, że jeszcze sprawniej połączyliśmy stare i nowe patenty, co widać np. po obrotomierzu i interfejsie zmiany biegów. Cóż, wiemy, że nasz świat nie był początkowo tworzony z myślą o Dragu, ale pozyskaliśmy jedne z najlepszych tras w Lakeshore , aby nadać grze klimatu Underground. Chcesz spełnić swoje rajdowe marzenie na dystansie ćwierci mili? No to mamy dla ciebie coś w sam raz – niektóre warianty trybu obejmują ½ mili, ¼ mili i kilka dłuższych odcinków. Jesteśmy podekscytowani, że możemy przywrócić ten tryb do zażartej rywalizacji w NFS i wprowadzić zupełnie inny sposób gry, w którym liczą się zwinne dłonie i ciężka noga!

W trybie PVP i swobodnej jeździe dodano tryb Drift Pro
OK, znamy wasze opinie na temat Driftu – i jest to coś, co przygotowywaliśmy od jakiegoś czasu. Podczas gry w zawodach Drift Pro lub podczas swobodnej jazdy, jeśli masz wyposażone opony Drift Pro, zobaczysz dłuższy, znacznie bardziej naturalny i analogowy drift i ostrzejsze kąty. Znacznie lepiej wyczujesz, kiedy samochód traci kontrolę, co pozwoli ci łączyć drifty i naprawdę solidnie nadwyrężyć opony!

W tym trybie szczególnie inspirowaliśmy się Undergroundem, tworząc uproszczony mnożnik punktacji i łączenie driftów, ale dodaliśmy też kilka nowych patentów z podwójnym driftem, tj. driftowaniem w tandemie z innymi graczami. Ale bez obaw! Kolizje są wyłączone. W razie czego jednak dajcie nam znać, jeśli chcielibyście zobaczyć playlisty z włączonymi kolizjami. W zawodach Drift Pro weźmie udział 8 graczy, a ich celem będzie zdobycie jak najlepszego wyniku.

Twój wóz musi być wyposażony w opony Drift Pro, aby mógł brać udział w zawodach Drift Pro. Nie są przesadnie drogie i myślę, że macie już dość gotówki w grze, prawda?! Mimo wszystko nie martw się, jeśli nie masz akurat kasy na start – możesz wziąć pożyczkę od starego dobrego Rydella i przetestować ten tryb. Gdy już masz nowe gumy do driftu, możesz wybrać się na przejażdżkę po ulicach Lakeshore i pędzić po nich w zupełnie nowym, niekiedy nieco dymiącym stylu!

NFS - Need for Speed Unbound Volume 7 NFS - Need for Speed Unbound Volume 7

Dodano Ligę w trybie swobodnej jazdy
Wprowadzamy do gry online odrobinę postępów dla jednego gracza. Liga to prawdziwa droga na szczyt. Nawiązuje do czasów prostszego systemu postępów i przewidziana jest specjalnie dla tej aktualizacji. Jej inspiracją była URL (Underground Racing League – Podziemna Liga Wyścigowa) z NFS Underground.

Ukończ wyzwania, aby odblokować możliwość zmierzenia się z kierowcami z Lakeshore (uważaj na Rossa) w wyścigu drag jeden na jednego. Pokonaj ich, a awansujesz w Lidze. Nowi kierowcy, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć, będę sukcesywnie wprowadzani w ramach tej aktualizacji, więc co tydzień sprawdzajcie, kto jest następny na liście rywali do pokonania. Gdy już pokonasz ich w konkurencji 1 na 1, możesz przejąć na własność część z ich aut. Łącznie będzie do pokonania 12 kierowców. Cóż, dokładnie to… 13 – by dowiedzieć się więcej, sprawdź wyzwanie społeczności!

Dodano wyzwanie społeczności w Lidze
Znów mamy coś nowego w Unbound w Vol. 7 – oto wyzwanie społeczności. Jaki macie cel? Podejmijcie wyzwanie społeczności i zagrajcie glinom na nosie. Sprostajcie wyzwaniu i… cóż… krążą pogłoski, że osoba przygotowująca wyzwania może nas zaszczycić swoją obecnością. Niewykluczone, że będzie można zgarnąć jedną z jej zmodyfikowanych fur… Ale lepiej postarajcie się wszyscy razem, jako społeczność – podobno tajemniczy rajdowiec lubi zmieniać bryki, więc dane auto może być dostępne do zdobycia tylko przez pewien czas. Wyzwanie społeczności ruszy w trakcie okresu aktualizacji, więc miejcie oczy otwarte!

Dodano nowe wyścigi PVP
Nowa aktualizacja oznacza oczywiście nowe wyścigi, nową playlistę Legend, a teraz także Drag i Drift.

- 37 dodatkowych playlist
- 20 tras Drift Pro – 10 nowych i 10 zremiksowanych
- 37 tras Drag (wszystkie nowe)
- 10 zupełnie nowych tras wyścigowych do playlist Legend NFS. Obejmuje to możliwość jazdy legendarnymi Skyline’em i 350z Eddiego i Rachel.
- 4 wyważone playlisty dla nowego Forda Mustanga Dark Horse ’24
- 4 wyważone playlisty dla nowego BMW M3 Competition Touring ’23
- Dodano nowe wyścigi, zawody oraz zmieniono strukturę zlotów w trybie swobodnej jazdy
- Nowe wyścigi i zawody mogą być rozgrywane w trybie swobodnej jazdy, podobnie jak w trybie PVP. Dodatkowo możesz zamontować opony pro do driftu, by potem wyjechać na ulice Lakeshore. Aby nieco ułatwić ich wyszukiwanie, zobaczysz, że spotkania są teraz powiązane z konkretnymi typami zawodów:

- Zlot na Uniwersytecie zawiera zawody Drift Pro
- Zlot przy kanale burzowym zawiera zawody Drag
- Zlot w Powderhound zawiera zawody Drift, Wyzwania i Zadymy
- Zlot w Dunder M. Park zawiera zawody dla konkretnych samochodów (tylko Nissan, tylko Audi itp.)
- Wyścigi uliczne w Motor City klas B i A+
- Wyścigi uliczne na zlocie w Jefferson dla klas A i S
- Wyścigi uliczne w Edgewater dla klasy S+
- Zwiększona maksymalna ranga
- Maksymalna ranga zostanie teraz podniesiona do 250! Nowych rang jest łącznie 50. Są bardziej ekskluzywne, tematycznie powiązane z Underground i towarzyszą im ikony rang, tytuły i grafiki banerów, odblokowywane co każde 10 rang.

NFS - Need for Speed Unbound Volume 7 NFS - Need for Speed Unbound Volume 7

Dodano nowe samochody
W ramach tej aktualizacji pojawi się wiele samochodów, zarówno nowych, jak i niestandardowych!

Obok RS6 z Vol. 6 na scenę wjeżdża BMW M3 Competition Touring ’23, a więcej koni niż wyścigi w Cheltenham (to taka brytyjska zajawka, wyguglajcie sobie) przynosi pod maską absolutny brutal, jakim jest Ford Mustang Dark Horse ’24. Oczywiście oba są dostarczane z naszym zaktualizowanym modelem prowadzenia, który mogliście już wypróbować za kierownicą Audi z aktualizacji Vol 6. Pełna lista:

*Dostępne w darmowej Przepustce do Prędkości:
- Dodano auto: BMW M3 Competition Touring ’23 z 3 zestawami tuningowymi
- Inspirowane serią Need For Speed Underground Drag BMW M3 Competition Touring '23

*Dostępne za darmo w Ligach w trybie swobodnej jazdy:
- 4 auta rajdowca z Lakeshore (sprawdzajcie co tydzień nowy wóz!)
- Niestandardowe auto wyzwania społeczności…

*Dostępne w Przepustce do Prędkości Premium:
- Dodano auto: Ford Mustang Dark Horse ’24 z 3 zestawami tuningowymi
- Niestandardowe Mitsubishi Eclipse Melissy z Need For Speed Underground
- Niestandardowe Speedhunters Drift BMW M3 Competition Touring ’23
- Niestandardowy Speedhunters Drag Ford Mustang Dark Horse ’24
- Inspirowany serią Need For Speed Underground Drift Ford Mustang Dark Horse '24

NFS - Need for Speed Unbound Volume 7 NFS - Need for Speed Unbound Volume 7

PRZEPUSTKA DO PRĘDKOŚCI
Oczywiście do zgarnięcia jest coś więcej niż same samochody! Dodano nowe, absurdalnie chore opcje personalizacji. W tej aktualizacji naprawdę chcieliśmy uczcić serię Underground i połączyć dawną klasykę z nowoczesną technologią…

- Dodano felgi LED – sprawdźcie zwiastuny, aby zobaczyć je w akcji, ale wyobraźcie sobie też animowane GIF-y odtwarzane na felgach w trakcie szybkiej jazdy. Część jest inspirowana NFS Underground!
- Dodano tablice LED – podobne bajery, jak w przypadku felg, ale rozpędzanie auta nie jest wymagane! Zobaczcie niektóre z kolejnych szalonych ukłonów w stronę serii Underground
- Dodano felgę dopasowaną do rytmu – OK, to dopiero niezłe wariactwo – zamontujcie ją, a falująca wizualizacja wyświetlana na feldze LED będzie się zmieniać w zależności od rytmu odtwarzanej muzyki… Nie uwierzycie, póki nie zobaczycie!
- Nowy dekal: Oda do Neville’a – jako ukłon w stronę naszego zmarłego brata Chrisa Gauthiera, który grał Neville’a w Need For Speed Carbon, dodaliśmy jego kultowy dekal z ośmiornicą. Pokażcie nam wasze dzieła stworzone dzięki temu wzorowi. Sercem i modlitwą jesteśmy z jego rodziną i tymi, którzy go znali. Spoczywaj w pokoju, Chris.
- Dodano wirniki – nie byłoby Underground bez wirników, prawda? Nowością jest to, że umieściliśmy je na felgach LED! Sprawdźcie je w ramach Przepustki do Prędkości
- Dodano nowe felgi – nowe prawdziwe felgi! W Przepustce jest też 6 nowych felg do zgarnięcia, wszystkie za darmo, niektóre z pewnymi markami, takimi jak Rotiform
- Dodano nowe efekty wizualne Premium – Pisk opon (do driftowania) i Puść drogę z dymem (do wyścigów drag) – 2 nowe efekty jazdy z kilkoma wariantami dla każdego z nich, dzięki którym możesz niszczyć opony w wielkim stylu.
- Dodano nowe tytuły – do odblokowania jest cała masa nowych tytułów, które w pełni oddają klimat przeszłości! Czy jest lepszy sposób na okazanie miłości swojemu ulubionemu NFS z dawnych czasów, niż walenie nim po oczach na ekranie wyników!
- Oczywiście mamy też o wiele więcej atrakcji: Tablice, Naklejki, Przezroczyste wentylatory turbo, Neony, Skórki postaci, Projekcje, Premie do PD, Podwójny dym

NFS - Need for Speed Unbound Volume 7 NFS - Need for Speed Unbound Volume 7

USPRAWNIENIA JAKOŚCI ROZGRYWKI
Dodano ręczny reset na torze – słyszeliśmy głosy, jak bardzo rozbicie wozu potrafi być frustrujące, kiedy nie dostajesz automatycznego resetu, tylko po prostu zostajesz sam… na mrozie… z dala od akcji. Bez obaw! Oto na ratunek przybywa ręczny reset. Jest on włączony w trybach gry z punktami kontrolnymi w następujących sytuacjach:
- Gracz jest zwrócony w złą stronę, a prędkość jest poniżej 30 mil na godzinę
- Prędkość jest poniżej 30 mil na godzinę

W zależności od wybranej platformy pojawi się monit – i możesz wrócić do akcji!

Wprowadzono zmiany w wartościach amortyzacji zawieszenia – ma to na celu poprawę reakcji na najeżdżanie na krawężniki przy dużych prędkościach. Słyszeliśmy o takich problemach, dlatego postanowiliśmy je zminimalizować bez konieczności wprowadzania zmian w modelu prowadzenia aut.

POPRAWKI
- Naprawiono błąd, w wyniku którego następna nagroda w Przepustce do Prędkości pokazywała niewłaściwy bonus, gdy gracz miał dokładnie tyle PD, by ukończyć 1. rangę
- Nagrody w postaci banerów są teraz wyświetlane tylko na ekranie nagród w grze wieloosobowej
- Naprawiono obsługę PS5 Dolby Atmos
- Naprawiono resetowanie przy dużej prędkości w „Gotta be Shittin' Me”, dzięki czemu po resecie nie wlatujesz już z toru
- Audi R8 jest teraz przyznawane na początku gry, podobnie jak wszystkie inne samochody z Przepustki do Prędkości
- Dalsza redukcja skoków aktywności procesora, szczególnie ukierunkowana na aktywności w otwartym świecie i trybach gry na torze.
- Naprawiono błąd, który powodował, że zaproszenia do lobby czasami nie wyświetlały poprawnie „nowej” naklejki
- Naprawiono błąd, który powodował, że powiadomienia PD za znajdźki czasami wyświetlały nieprawidłową wartość
- Naprawiono błąd, w wyniku którego kamera próbowała ominąć samochód, z którym gracz nie miał kolizji podczas zawodów driftowych
- Naprawiono błąd, w wyniku którego gracze w nielicznych przypadkach nie otrzymywali nagrody z Przepustki do Prędkości po przełączeniu konsoli / pliku zapisu
- Naprawiono błąd w grze wieloosobowej, w wyniku którego niektórzy gliniarze ścigający gracza przestawali go widzieć, jeśli inny znajdujący się w pobliżu gracz opuścił serwer

NFS - Need for Speed Unbound Volume 7

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ostatnie tematy
Ostatnie komentarze
Maciekitd > Need for Speed Zeal? Kolejne informacje i...
NFS heat mój faworyt
Polishturned > Need for Speed Most Wanted - Remastered
Po instalacji Tekstur Eternal wywala grę jeszcze przed intrem
Polishturned > Need for Speed Hot Pursuit 2 - Windows 10...
Dziękuje bardzo za odpowiedź
Polishturned > Need for Speed Hot Pursuit 2 - Windows 10...
Jakie hasło do odblokowania?
Radzio > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Dostępny jest Patch 7.0.2 - nie powinno być już problemu z HUDem.
policeagressor567 > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
U mnie też nie ma HUD-a
xnowacizxx > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
to super, wczoraj jakas byla latka i sadzilem ze bedzie to naprawione ale niestety nie trzeba czeekac
Radzio > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Pograłem trochę i drift nie jest taki zły jak wydawał mi się na początku. Na pewno jest to krok...
Radzio > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Tak, dragi są w lidze :)
Danio > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Dragi są też w singleplayer? W sensie czy dragi wchodzą w skład wyścigów w Lidze xD
Radzio > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Faktycznie u niektórych osób występuje taki problem. Criterion juz o tym wie i pracuje nad łatką...
xnowacizxx > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
czesc, mam pytanie ma moze ktos problem z wyswietalaniem minimapy i predkosciomierze ? przed vol 7...
Callahan15 > stealth_mode v. 0.2.exe
Bardzo ładne zdjęcie, Szczególnie BRZ-tka piękna
dev1ance > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Drift właściwie najlepiej jakby wzięli z Carbona(choć tu pewnie fani realizmu nie byliby zadowoleni,...
Radzio > Aktualizacja VOLUME 7 w pigułce!
Drift w moim odczuciu jest najsłabszą rzeczą niestety. Tzn. jest taki jak w Underground czyli lipny....
KLIPEK > Need for Speed Unbound vol.7 będzie dostępny...
Co będzie w tej aktualizacji bo zapomniałem?
Radzio > Premiera NFS Unbound UNITE
Mod działa tylko w singlu więc za co mają banować :P
WarriorRmi > Premiera NFS Unbound UNITE
EA nie banuje za ten mod?
Inventer89 > Need for Speed Underground 2 - Odblokowanie...
Cieszymy się, że tworzenie tak szczegółowych artykułów nie poszło na marne :)
DRMS > Nissan 180SX NUKE (Budda)
Czy to malowanie jest udostępnione do pobrania w grze ? przekopałem około 2 tyś projektów ale tego...
SEBA778_2001 > Need for Speed Underground 2 - Odblokowanie...
Dopiero wczoraj się dowiedziałem, że tu istnieje coś takiego jak unikalne klasy ulepszeń i, że...
KLIPEK > Następny NFS to nie remake, ale prequel?!...
Prawie się nabrałem xD
Monia > Need for Speed Most Wanted - Spolszczenie
po uruchomieniu wyrzuca z gry
Dominox98 > Nissan GTR (FAMExBudda)
Świetny Oo____oO GT-R 🔥😈🔥
Dominox98 > Nissan 352JZ (Budda)
👌🏻 Pikobelo furmana Bardzo ładnie odwzorowany 352JZ
KLIPEK > Wiosenna promocja na serię Need for Speed
Unbound, 2015 i rivals :D
Inventer89 > Wiosenna promocja na serię Need for Speed
A które 2-3 byś polecił z tego zestawu nowym graczom?
KLIPEK > Wiosenna promocja na serię Need for Speed
Niestety nie skorzystam bo już wszystkie mam :)
Nissan > Germany Racer
Podoba mi się, dobre nawiązanie kraju z którego pochodzi auto!
Ostatnio dostępni
czablu012
czablu012
V
voxu
U
unoplayer
K
KiritoDXD
Tobiasz Malicki
Tobiasz Malicki
1
1231234
P
Pengu
S
Seba_Green
J
JasonDrexy
dev1ance
dev1ance
Radzio
Radzio
E
eolonfs
Danio
Danio
S
shopherbr
E
excaliburep
Pirr
Pirr
A
anonimowyanonim123
S
SzejkusArabiata
S
silugs
P
patpat
R
Robertolask
T
treyu98
Z
zephyr1120
M
mbaran211
M
maxxior7
Ankiety
Jak oceniasz wsparcie NFS Unbound na 2024 rok?