Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Aktualności

Need for Speed Hot Pursuit Remastered OFICJALNIE

Radzio 04. październik 2020 9 komentarze Drukuj
Need for Speed Hot Pursuit Remastered OFICJALNIEKoniec spekulacji! Need for Speed Hot Pursuit Remastered ostatecznie wyciekł - mamy screeny, okładkę i szczegóły.

EA nie udało się utrzymać tajemnicy do końca, choć trzeba przyznać, że przez ostatnie dwa dni zabawili się z graczami. Odnowiony NFS pojawił się na nowej okładce oraz screenach. Okładka przedstawia ten sam motyw co pierwowzór jednak trochę go podrasowano i wygląda naprawdę wystrzałowo. Na screenach możemy zobaczyć ulepszone tekstury aut i otoczenia.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered będzie zawierał 6 godzin nowej rozgrywki, 30 nowych wyzwań, wszystkie DLC oraz będzie możliwość rozgrywki cross-platformowej. Nieoficjalny wyciek mówi również o dostępnych nowych kolorach samochodów.

Na ten moment to wszystko, będziemy aktualizować newsa jeśli pojawią się nowe informacje. Zwiastun już jutro.


NFS - Hot Pursuit Remastered okładka


NFS - Need for Speed Hot Pursuit Remastered NFS - Need for Speed Hot Pursuit Remastered NFS - Need for Speed Hot Pursuit Remastered


Przeczytaj także:
Modderskie remastery Most Wanted i Carbon
Odnowiony Hot Pursuit z datą premiery i ceną!
Nowy, lepszy Tuning Fight!

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Samolocik12
    Samolocik12
    No to teraz tylko kwestia ceny. Ile obstawiacie?
    - 04. październik 2020 08:00
    • Radzio
      Radzio
      Obstawiam 169zł wersja na PS4.
      - 04. październik 2020 08:28
  • Inventer89
    Inventer89
    Remaster remake’a
    - 04. październik 2020 09:12
    • G
      Gwozdek
      Dokładnie, kuriozalne.
      Nikt o takie wydanie nie prosił. No i szczerze powiem, że po tych screenach nie widzę różnicy. HP 2010 wyglądał według mnie ładnie nawet rok temu, gdy go ogrywałem po raz pierwszy. Choć brak DLC tylko na PC w pierwotnej wersji trochę irytuje, ja się nie dam złowić na zakup nowej edycji.
      - 05. październik 2020 09:58
  • Allure
    Allure
    Wielka szkoda. Liczyłem po cichutku na jakiś dodatek do Heat aniżeli remaster gry, która remastera nie potrzebowała na dobrą sprawę.
    - 04. październik 2020 10:17
  • Radon
    Radon
    Nie widzę jakiejś różnicy na screenach, ciekawe czy nadal AA nie będzie.
    Szczerze, żałosne jest, że do starego hp dało się nowe wyzwania dorobić a do nowego Heata nie. W sumie obie gry mam na swieżo i nawet biorąc pod uwagę nostalgię związaną z HP2010 to Heat, ze wszystkimi swoimi grzeszkami, jest dużo przyjemnienszą grą.
    - 04. październik 2020 10:41
  • S
    Siekierka
    Okładka fajna, grafika już mniej.
    - 04. październik 2020 11:24
  • MadaFaster
    MadaFaster
    Szczerze? jestem neutralnie nastawiony do tej gry. raptem teksturki poprawione i dodanie warstwy światełek i innych błysków na auta na okładce. Witamy ponownie burnoutowy system jazdy X D