Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Star Wars - pogawędki, teorie

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#1
Dawno, dawno temu w odległej galaktyce - ten tekst zna kazdy fan tej kultowej serii. Ten temat jest do podyskutowania o calej sadze i o teoriach z tego filmu.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#2
Na razie nie wiem jak pisać by nie spoilerować :) poczekam aż dysputa się rozkręci :D
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#3
Jak nikt nie ma nic do powiedzenia, to moze ja zaczne. Kim wedlug was jest Snoke? Podawac tu swoje teorie, i przy tym tez dowody. Wg mnie Snoke to Darth Plageuis, mistrz Sidiousa. Dlaczego? Zauwazcie ze Gdy Palpatine opowiada w Zemscie Sithow Anakinowi o Darthcie Plageusie, leci ta sama muzyka co pojawia sie przy hologramie Snoke'a. Jeszcze jedno, Darth Plageuis byl tak obeznany w mocy, ze potrafi stworzyc zycie, wiec mogl sie odrodzic jako Snoke.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#4
Słyszałem teorie że Plageuis stworzył Anakina z mocy (a przecież ten nie miał ojca, a Qui-Gonn podejrzewał, że Ani zrodził się tylko i wyłącznie z mocy/milichlorianów) i stworzył całą tą przygodę. Możliwe, że po upadku Sidiousa i Dartha Vadera bierze sprawy w swoje ręce i wraz z nowym (?) zakonem Ren, z którego bierze Kylo jako swojego ucznia i może uczyni go lordem Sithów, postara się odnowić potęgę Imperium i naprawić jego błędy. W ogóle dyskutowaliśmy z kolegami co to w zasadzie rycerze Ren i różne były pomysły. Ja uważam, że skoro Sithów mogło być naraz tylko dwóch, Snoke wykorzystał "furtkę" i dla ciemnej strony mocy utworzył zakon Ren, którego ilość członków nie będzie ograniczona i mogliby stanowić elitarny oddział armii z mieczami świetlnymi i możliwością korzystania z mocy :)
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#5
Tez o tym slyszalem, ale nie wiem do konca czy to prawda. Anakin byl wybrancem wg kodeksu Jedi, mial przywrocic rownowage mocy, co mu sie nie udalo, lecz dokonal tego (wedlug mnie) Luke.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#6
W zasadzie to Qui-Gonn zapoczątkował myślenie o tym, że Anakin jest wybrańcem, wg mnie to Luke został wybrańcem i doprowadził do równowagi mocy lub dopiero doprowadzi :)
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#7
Tylko jest jeden haczyk dlaczego Luke nie moze byc wybrancem - mial ojca, i nie zostal poczety przez moc.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#8
To wybraniec musiał zrodzić się z mocy? Nie wiedziałem xD
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#9
Napisane tak bylo w jedi ksiedze.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#10
Aha. Na temat jeszcze powiem moją opinię o Kylo, a mianowicie taką, że po zdjęciu maski wygląda trochę słabo i niepozornie. Pozatym przegrana w pojedynku z niedoświadczoną osobą, która miała miecz świetlny pierwszy raz w rękach, to trochę wiocha :) mam nadzieję, że w części 8. będzie o wiele potężniejszy i groźniej wyglądający :)
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#11
Snoke podobno nie dokonczyl szkolenia dla Kylo, dlatego jest taki slaby
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#12
Kylo był szkolony przez Luke'a z tego co pamiętam.
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#13
pozniej przez Snoke'a
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#14
Kylo był szkolony przez Luka, ale po przejściu na ciemną stronę mocy jego mistrzem został Snoke. W ogóle taki banalny i może śmieszny temat, ale co sądzicie o obecności Jar Jara Binksa i jego wpływie na fabułę? :) po obejrzeniu przeróżnych filmików i własnej analizie faktycznie można dojść do wniosku, że mógłbyć lordem Sithów, albo mieć jakieś powiązanie z Darthem Sidiousem, ponieważ to Jar Jar tak naprawdę prowokuje wiele sytuacji sprowadzających Anakina na ciemną stronę i powiększa możliwości rządzenia kanclerza Palpatina.
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#15
Krążą plotki, że Jar Jar dalej żyje, i że trzyma go przy sobie Snoke. Podobno go szkoli i w 8 części ma wypuścić psa żeby pogryzł Luka i resztę Jedi. Kto wie czy to prawda...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#16
Jar Jar żyje, tak powiedział aktor grający Finna w jednym z wywiadów. Jestem bardzo ciekawy losów tej postaci. W ogóle to wg pierwowzoru Jar Jar miał się ujawnić jako ten zły w 2 epizodzie, ale przez to że ludzie go zhejcili to Lucas stworzył hrabiego Dooku. Szkoda. Ale mam nadzieję że Jar Jar się pojawi i namiesza w kolejnych epizodach :)
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#17
Ludzie go zhejcili, bo w Mrocznym Widmie był jakimś idiotą, a w 2 miał pokazać się jako Sith.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#18
Tylko że on podobno udaje idiotę, przez co nikt nie zwraca uwagi na jego działania, a tak naprawdę przez "fajtłapowatość" doprowadza do kluczowych momentów w fabule :)
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#19
Skąd wytrzasneliście tezę że JarJar to ma być Lord Sithów? xdd
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#20
Wiele filmików na YT :) wpisz "evil Jar Jar" albo "Jar Jar to Sith". Dowody nawet mocne są.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.