Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

[PS4+XONE] NFS 2015 - bug na gotówkę i RP

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
TheDawid
TheDawid 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#1
Witam serdecznie,

jako gracz NFS na PS4 potrzebowałem gotówki na tuning i nowe auta. Wiec poszukałem trochę na internecie i znalazłem bugi które również wam mogą się przydać. Radzę się spieszyć bo myślę że po aktualizacji nie będzie to już działać
__________________________________________________________________________________________________________________________________

BUG NA GOTÓWKĘ NR. 1 ( 15.000-35.000 na 5-10 min. ) TYLKO DELUXE EDITION!
__________________________________________________________________________________________________________________________________

Ten bug możemy wykonać tylko gdy mamy Need For Speed Deluxe Edition, wiec edycja w której dostajemy legendarne BMW M3 E46 z MW2005 i częściami do tuningu.

Części które dostaliśmy z Deluxe Edition musza tam dalej być!

A wiec gdy startujemy grę i wchodzimy do naszego garażu, wybieramy nasz samochód i udajemy się do naszego inbox'u gdzie znajdują się nasze części do tuningu.
Następnie sprzedajemy je wszystkie i zamykamy aplikacje/grę.

Jak zamknąć aplikacje/grę?
Spoiler :: Pokaż

PS4
Aby zakończyć rozgrywkę na PS4, należy przytrzymać przycisk PS
znajdujący się pomiędzy analogami pada DualShock 4, pod panelem
dotykowym. Po przytrzymaniu przycisku PS pojawi się kilka
opcji - aby powrócić do menu głównego konsoli, wybieramy Zamknij
aplikacje.

XBOX ONE
[W grze lub aplikacji naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze. Spowoduje to powrót na ekran Start. Sprawdź,
czy jest wyróżniony duży kafelek aplikacji, a następnie naciśnij przycisk Menu na kontrolerze. Wybierz pozycje Zakończ.

Po odczekaniu 30 sekund ponownie włączamy grę i widzimy ze mamy dalej gotówkę po sprzedaży części
a nasze części znowu są w inboxie.

Filmik do pomocy: (nie mojej produkcji)
Spoiler :: Pokaż
[movie=youtube]WTlh1lH5dak[/movie]


__________________________________________________________________________________________________________________________________

BUG NA GOTÓWKĘ NR. 2 ( 9.000 na 15-20 sekund ) TYLKO DELUXE EDITION!
__________________________________________________________________________________________________________________________________

Nasze jedyne wymagania to Deluxe Edition i 170.000 gotówki.

W garażu wybieramy jakiekolwiek miejsce na kupno auta,
tam jedziemy całkowicie w prawo do Ferrari F40 i wracamy 2 razy w lewo do McLaren 570.
Kupujemy samochód za 170.000 i od razu go sprzedajemy za 180.000
Teraz możemy powtarzać ten krok aż będziemy mieli sumę jaka chcemy.
UPDATE!! BUG DZIAŁA RÓWNIEŻ Z BMW M2. ZARABIAMY WTEDY 1.500

Filmik do pomocy: (nie mojej produkcji)

Spoiler :: Pokaż
[movie=youtube]LH3z3PphSzk[/movie]


__________________________________________________________________________________________________________________________________

BUG NA RP ( do 200.000RP na godzinę)
__________________________________________________________________________________________________________________________________

Tu wystarczy nam tylko trochę cierpliwości bo nie zawsze udaje się to za pierwszym razem.
Szukamy samochodu policyjnego i jedziemy do jakiegoś miejsca gdzie policji trudno będzie zawrócić.
Np. na tory kolejowe lub tu:
Spoiler :: Pokaż

i.imgur.com/6qm3EC9.png


Gdy policja się zablokuje zatrzymujemy się w bezpiecznej odległości gdzie nie będziemy mogli zostać zatrzymani,
ale tez nie będziemy "uciekali" od policji.
Gdy policja utknie możemy spokojnie sobie porobić coś innego, wystarczy tylko ze konsola będzie działać. Z NFS'em na ekranie. (Wiec nie wychodźcie z gry!)

Filmik pomocniczy z jeszcze jednym miejscem do zablokowania policji (nie mojej produkcji)
Spoiler :: Pokaż

[movie=youtube]Oa9MOW-r5mE[/movie]


__________________________________________________________________________________________________________________________________

To by było na tyle!
Pozdrawiam TheDawid
i.imgur.com/6qrnFOc.png

public.bn1304.livefilestore.com/y3pw-OgLTXVzgFW6c_nifnYm6NJ2FcGssCdP39WS7PKxyt37qRybD9CvQkr4SyHt-hNsnCwqYjtb0U6LEDmBWMmdXsU3_EgVY2smsWd15P7N1Q/PSN%20Logo%2025.png
TheDawid_
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.