Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

PS3 czy X Box 360 slim

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
M3
M3 
Amator
Dodano 13 lata temu
#1
Zastanawiam się nad konsolami PS3 Slim i X 360 Slim nie wiem którą wybrać ;/ oby dwie są dobre noo ale dwóch nie kupie :D
Miałbym swojego faworyta gdyby nie to że trzeba płacić za xbl 140zł czy ile bodajże ;/ a w ps3 jest to za darmo ;]
Czekam na wasze sugestie ;]
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
Ja zdecydowanie radzę ci kupić PS3 sam niedawno dostałem i bardzo się z niego cieszę. Grafiko jest no po prostu żyleta ;) Jeszcze plusem jest to że w PS grasz przez neta za Free :) Kupuj to bez gadania ;D
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#3
Zdecydowanie PS3. XBOX to prawdziwe złodziejstwo. Jest tylko koło 200 zł tańszy, ale ma znacznie gorsze bebechy, treba płacić za internet i nie ma wielu ciekawych funkcji, które ma PS3 (np. instalacja systemu operacyjnego, podłączenie klawiatury itp.). Nie ma odtwarzacza bluray, który ma PS3 i ma znacznie gorszą grafę. I wbrew temu co mówią gry wcale nie są tańsze.
Ponoć też częściej się psuje i jest nienaprawialny, ale tu akurat z PS3 ponoć nie jest lepiej.
serek
serek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#4
PS3

Największym plusem tej konsoli jest internet za free.Lepsze parametry i takie tam.\

Osobiście grając na obu konsolach na PS3 grało się przyjemniej.NA Xboxie po tym dziwnym padzie miałem odciski(szczegół że grałem po 3h na każdej).
img189.imageshack.us/img189/5940/dorifuto.png
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#5
Złóż lepiej kompa do gier :D
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#6

Cytat

de_ace napisał(a):
Złóż lepiej kompa do gier :D

Nie ma sensu. Porządny komp do gier, który sprawdzi się tak jak konsola to koszt ok 4-5 tysięcy złotych.
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#7
Kolo bierz PS3 bez gadania :) Wbrew pozorom co się mówi to PS3 nie jest aż tak awaryjna jak xkloc. Swoją PS3 mam od grudnia 2009 i śmiga jak tamta lala. O sprzęt trzeba też dbać! to pohula dłużej. na PS3 masz neta za free, wiec albo 'pociągniesz" xD kablem ethernet albo przez router z modemem. Pad jest bardziej przystępny ergonomicznie, konskrtukcja sprawdzona na PSX i PS2 wiec jak grałeś wcześniej na tych konsolach to ze sterowaniem szybko się połapiesz. Grałem na xklocu i muszę powiedzieć ze miałem problemy ze skoordynowaniem ruchów na gałkach analogowych bo jedna jest wyżej, a druga niżej. No i na osłodę dodam, ze PS3 ma atrakcyjniejsze kształty i wygląda po prostu nieziemsko i fajnie się prezentuje nieważne czy stoi pionowo czy poziomo. P.S. Dysk twardy zawsze możesz sobie wymienić na pojemniejszy (ja mam 80gb) ale pewnie będziesz kupował slima a te robią już z dyskiem 320gb. A i patrz na konsole z jakimś zestawem gier, jak dobrze poszukasz to trafisz nawet 3 gry w zestawie !!
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Irson
Irson 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
Miłej lektury :)

Konsoli mają prawie takie same bebechy( i co z tego że ps3 ma tam ile rdzeni , bodajże 8, jak korzysta tylko z 2 czy 3.) Co do grafiki to zależy jaki masz telewizor( Benciu uwierz mi, X też ma grafikę jak żyleta, byłem u kolegi który ma ps3 i jak zobaczyłem gran turismo 5 to była masakra) wszystko zależy po prostu od sprzętu i ustawień, oczywiście to też zależy od gry np. weźmy taką mafie i na każdej platformie wyglądała inaczej i najgorzej na ps3, więc o grafikę można mieć pretensje tylko do twórców gry. Gra przez internet. Tu X przegrywa, abonament kosztuje więcej niż 200zł. Radon pisze że ps3 ma wiele funkcji których X niema. Tak to prawda, do ps3 możesz podłączyć se kierownice9 (tu masz duży wybór) klawiatury i takie tam, ale niestety nie da się zainstalować Linuxa leżeli chcesz sobie grać przez neta( bo to jest aktualizacja, nie zrobisz aktualizacji to nie grasz przez neta, jak nie chcesz grać przez neta, to wtedy masz stary soft i masz linuxa, coś za coś). Blu-ray, dla niektórych to plus, a innym to obojętne. Z jednej strony fajny bajer, możesz se oglądnąć filmy w full HD( i tutaj nie wiem czy chcesz se kupować filmy BR, one są trochę drogie, a nie wiem jak z pirackimi filmami BR). " Jeżeli czegoś nie możesz naprawić młotkiem, to wtedy masz do czynienia z elektroniką" piękne słowa, prawda ?? Stare wersje X'a psuły się często i nie warto ich kupować. Nowa wersja X'a slim jest już dobra tzn. nie psuje się tak jak poprzedniczki. PS3 nie miało większych problemów, oczywiście może zdarzyć się spięcie i dup. Kontrolery. Xpad jest nie zbyt wygodny, przez ten pojemniczek na baterie, można by powiedzieć że jest taki trochę źle sie go trzyma w powietrzu( jak se położysz ręce na kolana jak siedzisz to jest ok, przynajmniej dla mnie. Pad od PS3 jest super, nie można mu nic zarzucić. Kwestia przyzwyczajenia. Hmm co tu jeszcze dodać.? Aha, na X'a nie masz fajnym kierownic itp. jest strasznie mały wybór. Teraz kontrolery. Zapewne słyszałeś o PS3 Move i Kinekcie. Grałem na tym i na tym i coś ci powiem. Fajna sprawa ten move( grałem na min przed zagraniem na kinekcie) i moja pierwsza reakcja o ku*** to jest zaj****** !!! Graliśmy w ping ponga i takie tak gierki sportowe rzut dyskiem itp. i heavy rain. No było spoko, tylko jak się biłem w Heavy to trzeba było bardzo dokładnie machać tym wibratorem żeby oddać cios albo sie obronić. I szybko sie znudziło, tak jakoś, żeby zagrać na dwie osoby trza mieć dwa kontrolery, niestety fundusze koledze na to nie pozwoliły. Wady Move'a to to że trza trzymać tego kontrolera i narazie jest mało gier obsługujących move, a samochodówki sobie na move'a nie wyobrażam. Dla mnie to ogromny minus. Przyszedł czas że dorwałem się do kinekta :] i tu było dopiero o kur** to jest jeszcze bardziej za*ek*r*abi**e od move'a !! :D grałem na razie tylko w boks i chłopie mówię Ci, nie mogę się oderwać od prawie 2 tygodni !! a jest jeszcze dużo innych gier !! i będą wyścigi, dla mnie duży plus :D Jest o wiele bardziej dokładny niż move i nie musisz trzymać żadnego drągala. Tutaj przewagę zdobywa xbox. Teraz ceny. Jeżeli masz kupować Xboxa, to tylko slim, a jak ps3 to slim, bo ma duży dysk. I dalej. Jak chcesz X'a samego kosztuje około 600zł-700zł( przynajmniej u mnie w Krakowie) wtedy jest dysk 4GB, nie będziesz miał kinecta. możesz kupić wersje z kinektem i masz wtedy duży dysk i kosz to od 1100zł w górę. sama konsola z dużym dyskiem to wydatek od 900zł-1000zł. A sam kinekt kosztuje ok 600 zyla, więc nie opłaca się brać go osobno. Jest dużo wersji, pogubiłem się już. PS3 jest droższe od 1000zł w górę za samą konsole slim, move kosztuje, jeden kontroler chyba 200zł. Nie wiem czy są jakieś zestawy PS3 i move. Na prawdę trudno powiedzieć co jest lepsze, wiesz każdy chwali zazwyczaj swoje, ja nie mam ani xboxa ani ps3 ani wii tylko starzejącego się kompa :] Jeżeli chcesz się fajnie bawić z przyjaciółmi, albo sam tez się możesz bawić, nic nie stoi na przeszkodzie( takie kontrolery to będzie przyszłość gier ) ;p To weź xboxa SLIM z kinektem w zestawie !! najbardziej opłacalny zakup. Jak chcesz grać przez neta, mieć bajery takie jak blue-ray, czy szeroki asortyment dodatków bierz PS3, bo Move raczej nie sprawdza się na spotkaniach z kolegami, owszem można pograć, ale nie ma takiej frajdy jak na kinekcie. Myślę że choć trochę pomogłem :] Sorki że takie długie ale wolałem zaznajomić Cię o wszystkim, chyba wszystkim. =]
M3
M3 
Amator
Dodano 13 lata temu
#9
panowie! dzięki za rady bo nie miałem okazji grać na ps3 a szkoda. Ja mam x boxa arcade tylko że przerobionego ;] I dlatego chciałem kupic albo 2 raz x'a albo 1 raz ps3. Ja mialem już ps1,ps2,psp i na żadnym sie nie zawiodlem ;]. No to chyba mam swojego faworyta to PS3. dzięki wszystkim za odpowiedz i za lekturke :D A kompa to mam za 3tyś. xDD i dlatego chciałem konsolke żeby se w necie pyknąć na 32 calowym tel. ;]
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.