Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

PC (60fps) vs PS3(30fps)

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#1
Hej!
Dzisiaj ustanowilem rekord konsoli w wyścigu Around The World (3:11,68) na PS3. Pewien gracz, ustanowil rekord swiata (3:11,46) na PC. Jednak tutaj jest pytanie. Czy 60fps na PC dosc wplywa na rozrywke? Czy jest mozliwosc poprawienia mojego wyniku na PS3? Jak bardzo wplywa ilosc fpsow na wysrubowane czasowki? Prosze o porady. Pozdrawiam
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#2
Jeśli jest to stałe 60 fps, to może to ogromnie pomóc w osiągnięciu lepszego wyniku, szególnie w grach wyścigowych.
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#3
Jeśli moglbys mi 'porownac' przedstawilbym Ci dwa podobne czasy. Zobaczylbys jak wyglada to na PC, a PS3 :) w samej jezdzie widać wieksza plynnosc, a trasa ma duzo zakretow!
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#4
Koleś nawet nie wiesz jak... Na 30fps da się grać okej... Ale przy 60 to jest luksus, wszystko płynnie chodzi i łatwiej ci dostrzec kiedy skręcić, kiedy zahamować i ogólnie przyjemniej się gra, nie wiem do końca jak to działa, ale im więcej fps w grze wyścigowej, tym lepiej. :)
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#5
Na prostych, pustych trasach prawie nie widać róźnicy, ale w terenie z wieloma szczegółami róźnica jest ogromna. Przy 60 FPSach wszystko zdaje się dziać szybciej, można szybciej i precyzyjniej reagować.
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#6
W 30fps w tego Nfsa gram od konca 2012 roku i uwierz mi,ze nie ma lepszego Polaka. Sam czas 3:11,68 na tej trasie to cud. Jesli ktos probowal to chyba wie :) Mowa tutaj o roznicy, jaka jest pomiedzy PC a PS3. Trasa ta niby jest ciagla autostrada ale ma mase zakrętów. Wiem,ze to dziala plynniej i ladniej. Tylko, czy rzeczywiście roznica jest az tak duza?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#7
W graniu różnica jest ogromna. Na PS3 nie masz nawet stałych 30 fpsów więc co tu porównywać do 60 ;) Mam teraz PS4 i gry w 60 klatkach naprawdę wyglądają lepiej ;)

Ale czy 60 fpsów pozwoliłoby Ci ustanowić lepszy czas? Szczerze mówiąc to wątpię :) Może jakieś setne części sekundy :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#8
Tutaj sa dwa wyniki. Roznia sie od siebie dosc duzo, bo sa to az 2sekundy roznicy.
3:14,20-http://youtu.be/yFFIgpkpnl4 (PS3)
3:11,46-http://youtu.be/PU3YZ-BqJaQ (PC)
Pamietajac, ze wycislem teraz 3:11,68 na PS3.
Porownujac te dwa filmiki, jest duza roznica w plynnosci? I czy jest tutaj mowa o tym, ze PC ma przewage ze wzgledu na plynnosc?
Tez mam PS4, ale zadna wyscigowka tam nie ma 60fps :) przeciez Rivals ma 30, Driveclub stale 30fps.
Wlasnie zastanawiam sie, czy warto to jeszcze meczyc. Czas wedlug mnie nie jest do konca wysrubowany,ale 30fps na tej trasie bardzo denerwuje.
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#9
Jestem typem gracza który patrzy na płynność. 60Fps to moje minimum do grania dlatego staram się wyciągnąć zawsze 80. Moje oczy "krwawią" gdy gram w 30 klatkach na sekundę. Mogę grać na najmniejszych detalach tylko żeby moja rozgrywka była płynna. Co do filmu na pc na pewno mogłbyś osiągnąć lepszy wynik. Widać że robisz wszystko co możesz żeby ustanowić rekord ale przez 30 fps widać że nie zdążysz czasami pociągnąć tej gałki o milisekundę wcześciej przykład ten samochód o którego się otarłeś.

Edit: Tak wiem brak przecinków :v
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#10
Ja niestety nie mialem przyjemnosci grac w 60fps w zadne wyscigi. Nie jestem typem co gra na PC, wiec zazdroszce Ci tego, ze mozesz grac w 80!
Tutaj filmik jest sprzed 2lat, teraz mam czas 3:11,68. Racja, czasem nie da sie pociagnac do perfekcji. Dziekuje Wam za odpowiedz! Teraz wiem, ze nie ma co porownywac platform :) W 60fps da sie wszystko lepiej zrobic! Trzeba czekac na nowego nfsa i liczyc, ze beda 60fps na PS4 :)
Dziekuje Wam wszystkim!
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#11

Cytat

kam945 napisał(a):
Tutaj sa dwa wyniki. Roznia sie od siebie dosc duzo, bo sa to az 2sekundy roznicy.
3:14,20-http://youtu.be/yFFIgpkpnl4 (PS3)
3:11,46-http://youtu.be/PU3YZ-BqJaQ (PC)
Pamietajac, ze wycislem teraz 3:11,68 na PS3.
Porownujac te dwa filmiki, jest duza roznica w plynnosci? I czy jest tutaj mowa o tym, ze PC ma przewage ze wzgledu na plynnosc?
Tez mam PS4, ale zadna wyscigowka tam nie ma 60fps :) przeciez Rivals ma 30, Driveclub stale 30fps.
Wlasnie zastanawiam sie, czy warto to jeszcze meczyc. Czas wedlug mnie nie jest do konca wysrubowany,ale 30fps na tej trasie bardzo denerwuje.


Po pierwsze - na filmikach na youtube nie zobaczysz różnicy w płynności xd
Po drugie - Project Cars (PS4) działa w 60 fpsach.

Cytat

kam945 napisał(a):
Ja niestety nie mialem przyjemnosci grac w 60fps w zadne wyscigi. Nie jestem typem co gra na PC, wiec zazdroszce Ci tego, ze mozesz grac w 80!
Tutaj filmik jest sprzed 2lat, teraz mam czas 3:11,68. Racja, czasem nie da sie pociagnac do perfekcji. Dziekuje Wam za odpowiedz! Teraz wiem, ze nie ma co porownywac platform :) W 60fps da sie wszystko lepiej zrobic! Trzeba czekac na nowego nfsa i liczyc, ze beda 60fps na PS4 :)
Dziekuje Wam wszystkim!


Szanse na 60 fpsów w nowym NFS są zerowe :p Trzeba się modlić o stałe 30 :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#12
Miesiac temu poprawilem wynik w tej trasie na 3:10,68 i jest to najlepszy czas. Tak wiec nie maja zanczenia fpsy tylko chec do dzialania i probowanie az sie uda!
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.