Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Moim najlepszym wspomnieniem z BMW M3 E46 jest...

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#1
[movie=youtube]FstXpvGzxZI[/movie]

Dla miłośników M3 GTR, przejazd po słynnej Północnej Pętli. Film wydaje się wyjaśniać charakterystyczne brzmienie samochodu w MW 2005. Na początku wyraźnie słychać metaliczny warkot, wygląda, że silnik brzmi tak gdy jest zimny. Później dźwięk jest zdecydowanie gładszy, bardziej przypomina to co znamy z innych gier i nie sugeruje już, że samochód mógłby być napędzany rzędową szóstką.
Producenci gry nie zrobili więc błędu (tak jak wcześniej podejrzewałem), jedynie nagrywali (o ile faktycznie nagrywali) samochód z zimnym silnikiem, nie podejrzewając, że zmiana brzmienia będzie tak drastyczna po rozgrzaniu. W przypadku aut drogowych zmiana na ogół nie jest aż tak duża xd
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#2
No kurde, ja 4 pozimowi psiarni zwiałem z 4 pękniętymi gumami, mam gdzieś screeny nawet :D

Off-top
/Radzio
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#3
Co mnie jeszcze denerwuje, wjeżdżamy w kolczatki i tak jesteśmy w stanie uciec policji. Ale dobra, koniec tej dyskusji, to ma być temat o najlepszych wspomnieniach, a nie to co mogliby zmienić w Carbon'ie..
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#4
No właśnie. Jak już chcieli to rozwiązać w taki sposób, to mogli też wprowadzić uszkodzenia mechaniczne w grze. Myślę, że byłoby to nawet ciekawsze i dawało troszkę większe wyzwanie, bo nie moglibyśmy wjeżdżać w nieskończoność w te pursuit breaker'y, tylko musielibyśmy bardziej uważać na auto. :P
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#5
Hmm.. N tak, ale w trakcie gry auto się nie niszczy. xD
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#6
Skoro rury niszczyły radiowozy w trakcie pościgów (jest nawet taki spowalniacz w Palmont) to normalnym jest, że w znacznym stopniu mogę też uszkodzić BMW - jak dla mnie jest to sensowne :) Stworzenie groźniejszego wypadku mogłoby negatywnie wpłynąć na zdrowie jak i na kondycję samochodu (jak początek fabuły w U2), a tak już po chwili jesteśmy gotowi do wyścigów, a po fabule odzyskujemy BMW :)
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#7
Pewnie znów Razor. xD
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#8
No żeś dał, Speedy xD ale faktycznie - bejca chwile sobie podriftowała, ledwo musnęła ciężarówkę i skasowana :P
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#9
Musieliby zmienić fabułę i byśmy dariusa nie spotali i innych i pewnie byćmy umarli. ;-;
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#10
Już mogli się wysilić i zrobić cut-scenkę gdzie Cross wpycha nas na ciężarówkę lub jakąś skałę. Wyszłoby to lepiej niż jest na koniec. No ale to drobny szczególik.
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#11
To był 2006 rok, Nie mieli zbyt dużo możliwości. :P
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#12
Tylko pojawiła się jako dodatek i w zasadzie nic do gry nie wnosiła, prócz swojej obecności. W MW '05 to wiadomo, bo wokół niej skupia się nasza uwaga oraz rozpracowywanie dla niej Black List'y. W Carbonie też miała jakieś znaczenie. Pełniła "most" między tymi dwoma tytułami. Niestety w MW'12 i w TR pojawiła się w DLC i można było sobie nią trochę pojeździć. Nic nie wnosiła, więc zaliczyłbym ją tylko do 2 tytułów. W ogóle to jest ciekawe. Rozwalasz 15 ludzi z Czarnej Listy, dodatkowo musisz uciec przed Cross'em i jego kolegami, kiedy już ci się to udaje kolejny raz dopada cię Cross i przez niego rozwalasz BMW. Tak wgl. zastanawiam się co konkretnie główny bohater rozwalił w aucie, że "zostało zniszczone". Kiedy nawracamy tą Betą ona jeszcze jedzie, dojeżdżamy do Corvetty Cross'a i nagle przestaje działać. Nie mam pytań. Mogli się bardziej postarać o jakiś spektakularny wypadek. XD
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#13
no nie trzeba było. :D
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#14
W The Run'ie też była? Lol, nie wiedziałem xD
w Carbonie też była, nie napisaliście, ale to oczywiste :)
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#15
Nie można zapomnieć, że pojawiło się też w Run'ie, MW'12 i ma się pojawić w NFS'15... Nie wiem czy w innych, ale w tych był.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#16
No to auto to jest symbol, bo chyba to jako jedyne wystąpiło w dwóch częściach serii. Żadne auto, które przewinęło się przez fabułę nie może się tym poszczycić xD
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#17
Hmm..
Najlepsze wspomnienie już pisałem na FB, jest to oczywiście przeskok przez most podczas ucieczki z Rockport. :D
A co do samego samochodu, to w sumie każdy z was już wypisał wszystko więc powtarzać nie będę, genialne auto oraz genialny pomysł żeby wykorzystać go jako Hero Car, nie mam żadnych wątpliwości że to BMW to jedno z aut-symboli serii :)
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#18
Mój tata ma gdzieś na kasetach jeszcze :D
Szkoda, tak w ogóle, że nie dali w MW 05 tej bejcy seryjnej do tuningu np. w moich samochodach :P
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#19
Nie no, metallica jest dobra, pierwsze3-4 albumy były dobre...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#20
Oj, MadaFaster xD dowaliłeś tym :D
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.