Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Moim najlepszym wspomnieniem z BMW M3 E46 jest...

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#1
Witam, jeśli ktoś się interesuje to wie, że temat zaczerpnąłem z oficjalnego fanpage'a NFS'a ma Facebook'u.

Nie przeciągając, chciałem napisać tam komentarz, ale za bardzo się rozpisałem i nie wiem czy komuś by się chciało to tam czytać.

Ogólnie chciałbym wam opowiedzieć o mojej historii związanej z BMW M3 GTR. Dlaczego pogrubiłem? Bo dla mnie nie jest to E46 jak jest to pokazane w nowych NFS'ach począwszy od NFS ProStreet.

No to zaczynajmy! Moje najlepsze wspomnienie z BMW M3 GTR? Każda chwila spędzona z tym autem, uwielbiam je, Zawsze gdy w NFS zasiadałem za jego kółkiem, czułem się... czułem się jakbym mógł wszystko. Auto jest piękne, szybkie, dobrze skręca i ten jego unikalny wyjątkowy charakterystyczny dzwięk... Ach... Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale jak pierwszy raz zagrałem w NFS Carbon i dowiedziałem, że to BMW zostało "skasowane" prawie się popłakałem... Chciałbym to auto mieć w rzeczywistości, choć jeszcze nie mam prawa jazdy, ale co z tego? Wystarczy fakt że je mam... Szczerze mówiąc to zakochałem się w tym aucie od pierwszego wejrzenia, a przez lata miłość do tego auta rosła.

A jakie jest wasze najlepsze wspomnienie z tym autem? Zapraszam do dyskusji. :)
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#2
To, że miała nierealną przyczepność i sterowność w MW 05 :D
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#3
ryk silnika :D na niskich pasmach około 100 km/h takie metaliczne szczęki, a przy 300 już ciągłe rytmiczne pipczenie :D
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#4
MadaFaster - ten dźwięk to muzyka dla mych uszu :D
Szkoda, że w MW '12 to zmienili :(
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#5
Myślisz Major że dlaczego nadal gram w MW"05? czasem potrzebuje posłuchać tego dźwięku...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#6
Hmm moim wspomnieniem z tej BMW to te malowanie z most wanteda :3
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#7
No tak, zapomniałem o tym... Malowanie mnie urzekło...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#8
I te wywalone w kosmos felgi, body i spoiler :D
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#9
No mówię "Jest piękny"
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#10
Ciekawe, jak by się nią driftowało w U2, gdzie drift jest inny, niż w Carbonie...
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#11
Pewnie super. :D
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#12
Z takim prowadzeniem? Zapomnij xD
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#13
Speedy - M3 GTR jest wersją M3 E46 przygotowaną do wymogów wyścigowej serii FIA GT2. Czyli wbrew temu co napisałeś, jest to E46.

Jeśli chodzi o moje wspomnienia to najlepiej wspominam dźwięk. Metaliczny warkot przechodzący w wysoki skowyt rzędowej szóstki doprawiony dodatkowo pojękiwaniem wyczynowej przekładni naprawdę zapadł w pamięć. Brzmienie dramatyczne i wtedy wydawało się autentyczne, przynajmniej do momentu kiedy odkryłem, że model ten tak naprawdę napędzany był silnikiem V8. Poza tym wrażenie na mnie wywarły też plujące płomieniami rury wydechowe wypuszczone z prawego progu.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#14
Ten charakterystyczny dźwięk, zupełnie różny od pozostałych samochodów w MW'05 i barwy spowodowały, że zacząłem lubić BMW, choć tylko ten jeden model, ponieważ nadal stawiam czy to BMW czy Audi dużo, dużo niżej niż choćby Mercedesa.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#15
Moim najlepszym wspomnieniem z tym BMW jest fakt, iż pojeździłem nim...30 minut...No może, 33 bo jeszcze Carbon. :V A żeby pojeździć nim w Free Roam musiałem poczekać 10 lat (nie licząc DLC do MW'12. Udajmy, że nie powstało). Suuuuuuper wspomnienia :3. Ale to muszę przyznać, że dźwięk zapada w pamięć.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#16
Także tego... beta jest the best xD
iv.pl/images/32341272482435860358.png


















.
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#17
Oj, MadaFaster xD dowaliłeś tym :D
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#18
Nie no, metallica jest dobra, pierwsze3-4 albumy były dobre...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#19
Mój tata ma gdzieś na kasetach jeszcze :D
Szkoda, tak w ogóle, że nie dali w MW 05 tej bejcy seryjnej do tuningu np. w moich samochodach :P
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#20
Hmm..
Najlepsze wspomnienie już pisałem na FB, jest to oczywiście przeskok przez most podczas ucieczki z Rockport. :D
A co do samego samochodu, to w sumie każdy z was już wypisał wszystko więc powtarzać nie będę, genialne auto oraz genialny pomysł żeby wykorzystać go jako Hero Car, nie mam żadnych wątpliwości że to BMW to jedno z aut-symboli serii :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.