Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Serie Lets Play z NFS na Polskim YouTube

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#1
Witam. :)

Dziś, jak temat wskazuje, chciałbym podyskutować o seriach związanych z Need for Speed'ami na Youtube. Bez zbędnego gadania przejdę do rzeczy. Otóż, chce powiedzieć, że na YT nie ma serii, która byłaby w dobrej jakości, zrobiona rzetelnie, pokazywałaby wszystko co gra ma do zaoferowania, prowadzona przez ogarniętą osobę która jakoś jeździ, by dobrze komentowała i by w jakiś sposób zachęcała do gry w te NfS'y.

MówPoLucku, Kemot, GameSpacePL i inni. - NIKT mnie nie zaciekawił. Okej, był Drops który był dość ogarnięty, ale w starych częściach gry jak ość spadała. (czyt.: Czarne paski po bokach itp.).

Mi osobiście takiej serii na polskim YT brakuje, bo warto zagrać w te stare NfS'y, bo są świetne i dobrze by było jakby ktoś pokazał dlaczego one są świetne i dlaczego obecnie EA tworzy nowego NfS'a na wzór właśnie nich.

Pewnie zaraz ktoś wyskoczy z pytaniem, dlaczego sam nie nagram takiej serii? Otóż dlatego że nie mam sposobności, dobrego komputera żeby udźwignął i granie w dużej ilości FPS, przy dobrej jakości i nagrywaniu, ale grać i komentować mogę.

A wy co o tym sądzicie? Może ktoś ma lepszy sprzęt i umiejętności, by to nagrać? Może we duecie? W razie co, jestem chętny. No i co tu jeszcze powiedzieć? Zapraszam do dyskusji i miłego czytania. :)

P.S. To nie temat tylko do propozycji nagrywania, ale do dyskusji ogólnie o seriach na YT. :)
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#2
Ja moglbym cos nagrac, ale to gameplay bez komentarza, wiesz chyba czemu ;)
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#3
Wiem, ale właśnie komentarz jest najważniejszy. :)
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#4
speedy, chodz na skype mam pomysl.
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#5
Taki oficjalny let's play NfSZone :D :D
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#6
W sumie, dobry pomysł na rozpromowanie strony. :D
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#7
Pomysł dobry, chętnych zapewne brak xD
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#8
Się zobaczy. :)
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#9
Przecież Kemot nagrywa starsze części (UG a teraz UG2). A jeśli chodzi o jakość... trudno nagrać grę z przed 10 lat, aby spełniała dzisiejsze standardy.
Mnie osobiście nudzą takie serie... Wolałem od czasu do czasu popatrzeć na multi z MW 2012 albo na coś nowszego niż cofać się do gier ogranych przez wszystkich po 100 razy.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#10
Ale są młodsi którzy o nie wiedza o tych grach. i w nich bym celował. Jeśli chodzi o kemota, to jemu czegoś brakuje...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#11
Już mi doby brakuje, żeby ogarniać wszystko co planuję, a tworzenie Lets Playów też jest pracochłonne. Produkcje oddajemy kemotowi i Kid Kobonowi. A jak Ci się widzi początek tej serii?

[movie=youtube]k6Kzr8rxGZI[/movie]

Jeśli chodzi o produkcje kemota na nowym koncie, to my, jako portal dzielimy się wiedzą (podesłałem m.in. mapy z kasą, informacjami i ukrytymi wyścigami i jeszcze paroma innymi rzeczami), w dodatku każda seria od Undergrounda 2 włącznie będzie w 16:9 - do przygotowania nagrania Underogrunda 2 spędziliśmy kilka godzin by wszystko grało.
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#12
Jeśli o to chodzi, to długo nad tym myślałem i myślę że najlepiej by było zacząć do Most Wanted'a. I nie wiem ja ci to wszystko opisać.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#13
A co według Ciebie powinien zmienić kemot?
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#14
Nastawienie do fabuły. Wgl, dzięki za link do serii, bo szukałem jej i nie mogłem znaleść. :)
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#15
Jakie nastawienie można mieć do fabuły w NFS? Ja tozumiem, że Wy tym żyjecie, ale nie oszukujmy się, fabuła w tych grach jest raczej prosta, służy tylko jako motyw dla jazdy/tuningu/ucieczki przed policją. Nie oglądam lets play-ów, moje nastawienie do nich jest podobne jak Radzia, ale tyle ile widziałem Lucka czy Kemota pozwala mi sądzić, że są wystarczająco rzetelni w ograniu gier wyścigowych. Chyba, że chodzi Wam o to, że nie kręcą filmików, w których przebierają się za Razora i nie udają zaskoczenia, gdy okazuje się, że Mia jest gliną.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#16
Jaki jest sens zagłębiania i emocjonowania się fabułą NFS'a, skoro praktycznie każdy zna te cut-scenki na pamięć? Bycie zszokowanym np. faktem, że w Carbonie Darius każe nas aresztować, a potem Nikki nas rozkuwa byłoby tak przesadnie sztuczne, że również nie chciałbyś tego oglądać... Poza tym to nie są gry, które kupuje się dla fabuły, one są po to, aby się po prostu pościgać i potuningować auta ;)
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#17
Ja lubie te gry za wszystko. W tym fabułę... dla mnie nfs bez fabuły to nie nfs, bo szybko się nudzi, bo nie mamy motywacji by dalej grać.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#18
Nie wiem czy grałeś, ale pierwsze NfSy fabuły nie miały :D
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#19
A dzisiejsze mają? bitch please... moze coś tam mają... w U1 i U2 była jakaś fabuła.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
R
Reev 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#20
Może to nie był gameplay, ale kiedyś robiłem miniserię z SH2U, mianowicie Top Lap, "specjalnie" dla NFSZone. Mógłbym znów to nagrywać, chociaż wątpię jak miałbym teraz z czasem, bo zaraz szkoła itd... a co do gameplayów, szczerze mówiąc nie oglądam, bo to wszystko jest już mi tak znane, że nie potrzebuję komentarza, wystarczy że sam sobie odpalę grę i w nią pogram.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.