Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

The Crew

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#19
The Crew Sandboksowa gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Ivory Tower przy współpracy z Ubisoft Reflections. The Crew to propozycja skierowana przede wszystkim do miłośników widowiskowej jazdy wirtualnymi samochodami. Gracze mogą wcielić się w role kierowców ścigających się ulicami amerykańskich miast. Do ich dyspozycji oddano ponad 100 modeli pojazdów, których wygląd i parametry techniczne można modyfikować pod kątem własnych preferencji. The Crew oferuje kilka wariantów rozgrywki, pozwalających zarówno na zabawę jedno-, jak i wieloosobową. Otwarta struktura świata gry (obejmującego teren o powierzchni ponad 5 tys. mil kwadratowych) zachęca do eksploracji, podejmowania nowych wyzwań i wykonywania setek misji. Na uwagę zasługują również rozbudowane funkcje społecznościowe

Gry-Online.pl

Największy konkurent NFSa już pojawił się na półkach sklepowych. Jak myślicie, EA ma się czego obawiać?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#1
Yyy... Chyba nie włączyłem max detali xD dlatego może się wydawać nadal słaba. Choć i tak jest nadal nie najlepsza :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#2
Widzę, że poprawili grafikę, teraz jest porównywalna z HP 2010 ;D
Screeny nie zachwycają, może nie są okropne, ale poza przedawnioną grafiką The Crew wiele rzeczy w nich drażni.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#3
Ostatnio pojawiła się aktualizacja do The Crew dodająca tryb fotograficzny. Oto, jak wykorzystałem to narzędzie :D
link link link link link
link
Może jeszcze zrobię kilka fotek w uroczych lokacjach lub uroczych samochodów i je wam pokażę ;)
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#4
Dla mnie monstery to coś wspaniałego :) a ta arena dla MT to już w ogóle miazga :) natomiast dragstery nie umieją skręcać, przez co na dragu w Las Vegas mam ciągle wypadek na zakręcie :P
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#5
Gralem juz w wild runa, i najbardziej podobaja mi sie drifty i dragi :D dragi to masakra, tak zapieprzasz xd w driftach jest fajne to ze po prostu sa, ale sa trudne dla mnie :) Monster trucki mi sie zbytnio nie podobaja ;/
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#6
Już jutro beta dodatku Wild Run. Czy ktoś jeszcze zapisał się do bety i będzie w nią grał? :D mam nadzieję, że to nie same nowe wyścigi, auta i grafa ale także poprawki związane z dołączaniem do PVP bądź crashowaniem samej gry. Ostatnie filmiki Lucka szczególnie pokazują problemy z crashowaniem :) u mnie z kolei zauważyłem ostatnio spadki klatek mimo zmniejszenia ustawień wizualnych, choć wcześniej na wyższych detalach gra chodziła płynniej. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyniknie :D
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#7
Miałem okazję chwilę w to zagrać, powiem szczerze, że mimo, że nie miałem wobec tej gry żadnych oczekiwań to i tak jestem rozczarowany. Przede wszystkim wyraźnie czuć, jak bardzo rozciągnął się w czasie proces produkcji i ile w nim było problemów. Gra sprawia wrażenie jakby miała swoja premierę jakieś 8 lat temu, graficznie wygląda jak mocno upudrowany trup, fizyka jazdy i zderzeń jeśli akurat nie woła o pomstę do nieba to jest najwyżej mierna. Nie grałem dość długo, żeby być w stanie miarodajnie ocenić resztę aspektów gry, więc nie powiem nic ponad to, że te również wywołują moje obawy.
Ogólnie to wydaje mi się, że gra od takiego wydawcy jak Ubi, kosztująca pełne premierowe 130 zł a nawet i więcej jak ktoś chce kupić sobie na Uplayu jakąś głupią edycję super deluxe powinna przynajmniej od strony technicznej prezentować poziom wyższy niż to co kilka lat temu kupowało się w kioskach za 10 zł.
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#8
Na starej karcie GeForce GTS250 plus procek i5 The Crew działa wyśmienicie. :) Gra jest niesamowita. Czuje się jak za dzieciaka, gdy odpaliłem pierwszy raz NFS Most Wanted. Klimat w The Crew jest niesamowity.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#9
Na moje oko musiałby się cud wydarzyć, żeby to poszło i było grywalne xd
Owszem grafika The Crew nie powala, a problemów z optymalizacją nie było już w becie, ale jednak Twoja konfiguracja na każdym kroku odstaje od wymagań :/
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#10
Elo. Pytanie do bardziej ogarniętych.
Minimalne wymagania The Crew:
Intel Core 2 Quad 2.5 GHz/AMD Athlon II X4 2.6 GHz,
4 GB RAM,
karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/ Radeon HD 4870 lub lepsza,
18 GB HDD,
Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit


Mój sprzęt kupiony 4 lata temu.
Intel Dual Core E6500 2.93GHz 2 rdzenie
GeForce GTS250 1024MB 256bit
4GB 800MHz
Windows 7 32-bit

Jest jakakolwiek szansa że da się w to pograć na tym sprzęcie? Z tego co ja widzę to mam o dwa rdzenie za mało i System Operacyjny mam 32 bitowy. Grafika tez chyba nie najlepsza? Jak oceniacie moje szanse?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#11
Co jak co ale Ubi ma dość pieniędzy żeby zrobić cokolwiek, ale tak naprawdę nikt recenzji nie opłaca, to jest bez sensu... Nie ma co upatrywać tu teorii spiskowych.
Ja osobiście nie jestem jakoś szczególnie zainteresowany The Crew nie zamierzam w nie nawet grać, ale jestem pewien, że ta gra zasługuje na lepszy wynik niż to marne 60/100. Przyczyną takiej oceny nie jest jednak to, że recenzenci chcieli się zemścić za to, że Ubi nie zapłaciło im za dziewiąteczki w recenzjach. Zwróć uwagę jak wcześnie przed premierą pojawiają się na ogół recenzje innych gier - często nawet na tygodnie wcześniej. Redakcje same przyznają się, że żeby jak najszybciej móc opublikować swoją recenzję zamulają nad grą przez jedną dobę, żeby przejść wątek główny i szybko zauroczeni nową produkcją wypychają artykuł zakończony ósemką lub dziewiątką i komentarzem, że "multi zapowiada się dobrze, ale w trakcie pisania nie było z kim grać".
W przypadku The Crew Ubi ogłosiło, że poprosiło recenzentów aby poświęcili więcej czasu na ocenę, tak aby na multi (które jest rdzeniem tej gry) pojawili się jacyś gracze. Pierwsza recenzja pojawiła się jakoś w zeszły weekend, The Crew leżało na półkach już 1 grudnia, więc w sumie recenzenci spędzili nad grą co najmniej tydzień. W takim czasie da się odkryć naprawdę wiele błędów, które mogą w ogóle nie wystąpić w trakcie pojedynczego, powiedzmy 10-godzinnego maratonu na single-playerze. Wtedy wychodzą też na jaw istotnie złe rozwiązania, które przy krótszym obcowaniu z grą nie wydaja się problematyczne, ale przy regularnym ogrywaniu gry przez dłuższy czas mogą człowieka zdenerwować. tydzień to też dość czasu, żeby zorientować, się, że np. fabuła gry, którą się przeszło jest durna.
Jednocześnie wydaje mi się, że tydzień to za mało żeby się wkręcić w rozrywkę i poradzić sobie z tymi irytującymi błędami, które w sumie każda gra posiada i które w ogólnym rozrachunku wcale nie muszą rujnować zabawy.
Chyba właśnie tym żądaniem Ubi strzeliło sobie w kolano, gdyby recenzenci ocenili the Crew tak jak każdą inną grę, na szybko w nocy przed premierą, średnia pewnie nie spadłaby poniżej 80 - trochę naciągane, ale przynajmniej jest porównanie z innymi produkcjami, no i hype też rośnie xd
Natomiast żeby ocena była faktycznie taka, na jaką The Crew zasługuje i jaką wyobrażało sobie Ubi, recenzenci musieliby nad tą produkcja posiedzieć z miesiąc, i jeszcze z tydzień zastanowić się czy chcieliby do niej wrócić. A doskonale wiemy, że to nie realne, nikt nie ma na to czasu.




Tego powyżej pewnie nikomu się nie chce czytać, dodam więc tylko, że grałem w betę (krótko bo krótko, ale jednak xd) i wdaje mi się, że faktycznie The Crew nie może być aż tak złe xd Spodobał mi się model jazdy (a to przecież najważniejsze) i otwarty świat, który jest bardzo rozległy i wydaje się ciekawy.
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#12
Ocenami z Metacritica można się co najwyżej podetrzeć. Osobiście uważam, że są one mocno zaniżone. Widocznie Ubisoftowi zabrakło pieniędzy na recenzje The Crew.
Osobiście grałem już w wiele gier wyścigowych, jedne lepsze, drugie gorsze, jednakże z ręką na sercu mogę powiedzieć, że The Crew jest moim zdaniem ścigałką idealną. Mamy otwarty, żywy świat, w którym cały czas coś się dzieje, mamy niemałą ilość samochodów, które można poddać tuningowi wizualnemu i mechanicznemu, mamy fajny model jazdy, który uprzyjemnia rozgrywkę jeszcze bardziej, a co najważniejsze, eksplorowanie świata przedstawionego jest naprawdę przyjemne ze względu na klimat lokacji oraz ich różnorodność.
The Crew przywodzi mi na myśl obie części Test Drive: Unlimited, które miały praktycznie te same zalety co obecnie ma The Crew. Ludzie z Ivory Tower (dawna ekipa Eden Games, notabene twórcy TC i obu TDU) najwyraźniej opatentowali przepis na naprawdę przyjemną rozgrywkę w kwestii gry wyścigowej i trzymają się tego kurczowo, dodając przy okazji coś świeżego do kolejnych produkcji tego typu.
Jako gra sama w sobie The Crew nie jest najlepsze. Jednakże na podłożu gier wyścigowych jest on godnym następcą Test Drive: Unlimited, gdyż ta gra ma praktycznie wszystko czego trzeba dobrej ścigałce.
.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#13
W najbliższym numerze cda będzie recenzja, jeśli do kogoś bardziej przemawia to, niż wynik z metacritica ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#14
Ja nie gram, ale jestem na bieżąco z produkcjami Kida Kobona. W przyszłym tygodniu będę ogarniał nagrania Lucka. W betę niestety nie miałem czasu pograć, choć klucz otrzymałem.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#15
W mojej poprzedniej wypowiedzi zakamuflowany jest link, który mówi wszystko na temat sukcesu The Crew ;P
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#16
Nie grałem, nie wiem. Po prostu życzę sukcesu tego The Crew.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#17
Czego EA ma się obawiać? Tego? Moim zdaniem to tylko kolejna kiepska gra od Ubi. Podobno przynajmniej dość bezproblemowo się uruchamia.
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#18
EA mogło by się przestraszyć konkurencji bo przez to panoszenie się obniżyli standard wyścigówek NFS. Robili kasowe gry bo i tak nie było innych arcade'ówek. Mam nadzieję, że The Crew zrobi niezły szum. :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.