Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Assassin's Creed UNITY

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#1
host.nfszone.pl/images/62752899599992316966.png


Siemanko. Chciałbym przedyskutować z wami wątek AC V. Fani serii na pewno już widzieli informacje prasową Ubisoft'u -link - która może być częściowo prawdziwa. Jakie mamy wiadomości z tej informacji? W skrócie:

Cytat

-Tworzone od prawie trzech lat Assassin's Creed V ukaże się 4 listopada 2014 roku
-Czasy rewolucji przemysłowej epoki wiktoriańskiej (XIX wiek)
-Protagonista Samuel Fey wstępuje do Zakonu Asasynów w okresie panowania Templariuszy
-Fey jest poważanym przedsiębiorcą, robiącym interesy poza skorumpowanym prawem
-Skradanie i system walki mają ulec kompletnym zmianom dzięki next-genowemu silnikowi Ubisoft AnvilX

pssite.com


Co o tym sądzicie? Jak wam się podoba taki scenariusz? Z tej notki wynika też, że nowa odsłona wyjdzie tylko na konsole nowej generacji. Jest to moim zdaniem złe posunięcie. Po pierwsze - mniejszy zysk dla ubi. Po drugie - zmuszenie fanów do kupna nowej konsoli.


Po za tymi "plotkami" - jakie macie oczekiwania od AC: V?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#2
Realia wyglądają dość ciekawie, chociaż nie aż tak zachęcająco dla mnie jak te z AC III i IV.
O tym czy to fake ciężko powiedzieć, chociaż zważywszy, że oficjalna zapowiedź ma mieć miejsce 4 marca, czyli dość niedługo, może okazać się, że to faktycznie prawdziwe info. Nie raz znacznie grubsze informacje wyciekały na miesiące przed jakąkolwiek wzmianką o grze, a okazywały się prawdziwe.
Czego oczekuję od samej gry? Przede wszystkim, żeby utrzymała poziom genialnej czwartej części, która to sprawiła, że dołączyłem do grona fanów serii AC. Poza tym względem poprzednich odsłon mogliby faktycznie wzbogacić mechanikę skradankową, bo jak na serię w większości traktującą o skrytobójczych akcjach, ta jest zdecydowanie zbyt prosta.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#3
Ja z serią AC jestem od początku. Od wyjścia pierwszej części kupowałem następne regularnie. Black Flag mam zamiar kupić na początku marca.

Jak dla mnie II i III część była najlepsza. Brakuje mi już tego klimatu z pierwszych części. Już w III miałem obawy, że będzie lipa a tymczasem spędziłem nad dnią najwięzej czasu - ponad 50 godzin w singlu (wszystko na 100%). W BF jeszcze nie grałem, ale przeraża mnie trochę wielkość tego świata i ciągłe podróże okrrętem. Być może odmieni się moje zdanie, gdy zaram (jak to było z III).

Od V oczekuję przede wszystkim miejsca w Europie. Tęsknie za klimatem Wenecji, Florencji czy Rzymu. Moim zdaniem Londyn byłby doskonały :)
Nie wykluczam też Egiptu i motywu kowboja (dziki zachód) - projekcik
I modlę się, aby AC V wydano również na PS3
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#4
OMG. Tutaj to już chyba nie fake!
link

zakon-ac.info/galeria/zdjecia/acunity/unity.png
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#5
Unity to tylko tytuł roboczy, jak mniemam Assassin's Creed V będzie miało podtytuł "White Flag".

Dziwi mnie trochę rozwiązanie z dwoma częściami wydawanymi w tym samym okresie czasu. Przypomina mi to z lekka schyłek PS2, kiedy to stara konsola Sony dostawała de facto zupełnie inne gry niż nowsze konsole i PC. I na ogół te gry były raczej gniotami, mającymi wycisnąć resztki pieniędzy z użytkowników tejże konsoli.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#6
Raczej będzie podtytułu "White Flag" gdyż zapewne wielu ludziom biała flaga kojarzy się z porażką. :P Co do "Unity" to jeszcze nie wiem co o tym wszystkim sądzić... Szczerze to nawet chciałbym zobaczyć akcję AC w Chinach. A może tak się stać. Nie wiem kto z was oglądał film 'Assasin's Creed Embers" ale powiem tylko tyle, że do Ezio przybywa pewna Chinka z prośbą o pomoc... Jak na razie muszę odrobić zaległości związane z ACIV bo to już prawie V wychodzi a ja jeszcze czwóreczki nie ruszyłem. Wracając do najnowszej odsłony mam tylko nadzieję, iż gra będzie klimatyczna i zapadająca w pamięć.
R
Reev 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#7
Raczej podtytułu White Flag nie będzie, gdyż Unity zostało zapowiedziane oficjalnie. :)

[movie=youtube]watch?v=SQng7EkJHOI[/movie]
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#8
No nieźle! :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#9
Ludzie, przecież to z "White Flag" to tylko trolling był... Biała flaga nie kojarzy się z porażką, tylko ze złożeniem broni, co jest specjalnością Francji.

Jeśli o trailer chodzi, to prezentuje się w miarę ciekawie, poza tym nie za wiele można powiedzieć. Nie pokazali niczego, co miałoby odróżniać tę grę od poprzednich części.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#10
Radon spokojnie :) Trolling czy nie już nie ważne... Mam nadzieję, że Unity będzie dobrą grą pod względem fabularnym jak i graficznym.
R
Reev 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#11
Ogólnie widzę postęp graficzny w Anvilu. Grafika już nie jest taka sztuczna, i cieszy oko :D Mam nadzieję, że mój komputer jeszcze Unity (i Comet, bo mają wyjść dwie części Assassin'a równolegle najprawdopodobniej) utrzyma by można było po Notre Dame poskakać. XD
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#12
Wątpię, żeby wymagania jakiś szczególnie duży skok w stosunku do Black Flag zaliczyły.
R
Reev 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#13
Black Flag u mnie działał trochę... ch*jowo. Także czas chyba na modernizację grafiki, tudzież RAM.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#14
Kupuję PS4 dla tej gry no xd Wygląda bosko <3

[movie=youtube]OjLHpQF7nqs[/movie]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#15
Kupuję XBONE dla tej gry! Tak naprawdę to dla Forzy Horizon 2, ale w to też będę grał, wygląda bardzo solidnie, zapowiada się super gra. Oby tylko nie zatruwali misjami w teraźniejszości/przyszłości, bo w poprzednich częściach naprawdę ryło mi to banię, a w AC IV przechodzenie ich wiązało się dla mnie niemalże z bólem.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#16
Ręka w górę, kto da radę to odpalić.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#17
Gdyby podane podzespoły dotyczyły mobilnych wersji, to dałbym radę zmieścić odpalić na minimalnych na laptopie, a tak bez szans, choć NFS The Run też był poza zasięgiem poprzedniego komputera, a jednak się udało :) Niemniej uważam, że przegięli. RAM, rozumiem, ale grafika i procesor?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#18
Ja się łapie na minimalne, aczkolwiek ulepszając piecyk miałem nadzieję, że odpalę tą grę co najmniej na średnich detalach...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#19
Pierwsze dni po premierze powiedzą czy te wymagania to kwestia niezoptymalizowania gry czy rzeczywiście grafika wskoczyła na kolejny wyższy poziom.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#20
Zmienię temat na konsole. UBISOFT już po raz kolejny oszukuje graczy. Na targach czy gameplayach udostępnianych przez nich, gra (chodzi o aspekt grafiki) prezentowała się po prostu rewelacyjnie. Ostatecznie jednak jest trochę gorzej. Nie jestem osobą, dla której grafika gra pierwsze skrzypce, jednak nie tylko to zawiodło. Obniżyli z 1080p na 900p, aby wszystko elegancko chodziło, a i tak doczytują się postacie w trakcie rozgrywki. Podobnie jak z łocz dogs i teraz lecą w kulki xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.