Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z NFS Rivals

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#1
Grałeś? Jeśli tak to podziel sie swoją opinią z nami i powiedz co Ci się spodobało w tegorocznym NFS, a co nie...
dkochaj
dkochaj 
Obserwator
Dodano 10 lata temu
#2
Jeszcze dziś się pobierze z origina, ale dopiero 00:01 będę mógł pograć to od razu napisze 1 wrażenia
Mój pc:
Procki: 2x Intel Xeon E5430 8x2,66 GHz 24MB cache L2
Ram: 4GB
Dysk: 1TB
Grafika: GTX550Ti 3GB by 3dClubGraphics ->mała ale żwawa Grin
Gram na padzie X360 dla Windows



Origin: klotchaj
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#3
Po pierwszej godzinie: jest trochę chaotycznie, ale wciąga. Największy ból to brak typowej pauzy.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#4
Serio? Jak to brak pauzy? :D Przez All-Drive?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#5
Gdy chcesz obejrzeć mapę, to pojawia się jej podgląd, ale w tle normalnie dzieje się akcja, ktoś może w Ciebie uderzyć czy może się zacząć pościg, jeśli zobaczy Cię policja. Jedynym miejscem, gdzie spokojnie można sobie powędrować po menu jest kryjówka, do której trzeba dojechać. Podczas wyścigu nie ma mowy o pauzie, co niestety u mnie wyklucza granie w pracy :/
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#6
LOL... Głupio.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#7
Ale to jest logiczne. Przecież jak grasz z innymi i ty zrobisz pauzę a inni pojadą? xD Ale w singlu powinna działać :) Jak nie to ich błąd.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#8
Ale mi o single'a właśnie chodziło :P
dkochaj
dkochaj 
Obserwator
Dodano 10 lata temu
#9
Po 3 godzinach powiem tak, granie na multi publicznym to skaranie boskie. Mi się akurat trafiło na gościa z Porsche 918 (16 poziom wymagany bodajże) i ciągle we mnie walił, taranował itp i tak 4 pościgi z 100k+ SP poszło w siną dal -.- jedyne prawidłowe multi to prywatne, albo dla znajomych, a jako że mam tylko jedną osobę w All-Drive to nie mam z kim i lecę na full singlu :D Nick origin w sygnaturze jak coś leży. Staram się grać codziennie od ~16-18 i od 20-22/23 ;)
Mój pc:
Procki: 2x Intel Xeon E5430 8x2,66 GHz 24MB cache L2
Ram: 4GB
Dysk: 1TB
Grafika: GTX550Ti 3GB by 3dClubGraphics ->mała ale żwawa Grin
Gram na padzie X360 dla Windows



Origin: klotchaj
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#10
Oglądałem u Tivolta GamePlay i widzę że ta gra już mi się nie podoba, nie wiem czemu ale sama fabuła jest lipna.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#11
Raczej mini-fabuła... Ona jest tylko dodatkiem.

Edit.

Gra jest miodna i przefantastyczna :) All-Drive to najlepsze co mogło być w tej grze :D W ogóle wszystko mi się podoba. Od emocji aż mnie głowa rozbolała xD

[EDIT] Empik ogłosił tylko pakiet policyjny, ale nie martwcie się - jeśli zamówiliście tam pre-ordera, dostaniecie także SRT Viper TA :)

|Przeniosłem posta i połączyłem z poprzednim - Radzio
Marckin
Marckin 
Obserwator
Dodano 10 lata temu
#12
Witam,
NFS Rivals, to już nie to samo co NFS Most Wanted czy U2, ale też przypada do gustu :) Mi osobiście się podoba, nawet z AllDrive fajnie się gra, choć brakuje mi znajomych. Gdyby ktoś chciał, mój nick origin, to: MarckinPOL, a zwykle jeżdżę złotym BMW ze srebrnymi paskami (nr. rej. gdyby ktoś zwracał uwagę: WWL2207 <--To nie jest mój prawdziwy) ;) Jeśli ktoś szuka znajomych z Polski z którymi chce pojeździć, to polecam się :)
Nie wiem czy w Origin ma to znaczenie, ale jeśli tak, to gram na PS3.
Pozdrawiam,
Marckin
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#13
Jak jest z optymalizacją tej gry na PC? Zastanawiam się nad kupnem tej gry i nie wiem czy polować na używki na X360, czy może zaryzykować z jakimś tanim kluczem na PC.
Jest tryb fotograficzny jak w TR i HP?
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#14
A powie mi ktoś ile trwa kampania pojedynczego gracza?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#15
Na pewno dłuższa i ciekawsza niż w zeszłorocznym Most Wanted :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#16
Czyli ile? :D Akurat tak się składa, że nie miałem przyjemnosci grać w Most Wanted.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#17
Nie wiem nie przeszedłem. Ale jest kampania dla policjanta i ściganego. Obie dość długie i ciekawe. Po ich ukończeniu można powrócić do pominiętych wyścigów. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem to długość gry na pewno nie będzie minusem :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#18
Mam grę od miesiąca, a jeszcze bardzo dużo wyzwań mi zostało :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#19
Dzisiaj do moich drzwi zapukał listonosz. Przyniósł on NFS Rivals. Jakie wrażenia? ((Gram tylko w Single))

Po odpaleniu gry pierwsze co to pobrałem aktualizację. Dla ścganych od początku gry dostępny jest nowy Ford Mustang (jest on dość szybki) co ułatwia grę. Ale przejdę do konkretów;

Grafika: pierwsze wrażenie - beznadziejna. A oczekiwania miałem ogromne. W końcu to FB3! Wszystko jest tak wyostrzone, że oczy bolą. Wkurza też wczytywanie terenu podczas jazdy, ale z tym nie ma większego kłopotu. Mapa Redview (choć mamy ją w 4000 px) wydaje się bardzo rozmazana i to trochę drażni... Ogólnie tekstury są na wysokim poziomie. Po godzinie grania, przyzwyczaiłem się i teraz wydaje mi się elegancko.

Prowadzenie: Jak to zawsze bywa przy nowej ścigałce - trzeba auto wyczuć. Po 30 minutach grania opanowałem prowadzenie i wchodzenie w zakręty lekkim driftem. Samochody wydają się dość ciężkie, ale nie przesadnie - jest w sam raz.

Trudność gry: W skali do 10 daję 6+. Wyścigi oraz pościgi (w szczególności pościgi) bywają dość wymagające. Przynajmniej na początku, gdy nie mam żadnych Tech. Pościgowych, ucieczka może sprawić trudności. Nie zauważyłem, aby auta zwalniały przed metą więc jest spoko :P

Jakieś pytania - walcie śmiało.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#20
A jak na PS3 klatki trzyma? Z MW z tego co wiem nie było najlepiej na starych konsolach, nawet pełnych 30 nie było.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.