Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Większa rozdzielczość

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
B
Baggio 
Obserwator
Dodano 11 lata temu
#4
Siemano
Jest możliwość ustawienia większej rozdzielczości niż tej maksymalnie dostępnej. Chcę ustawić 1366x768. Pozdro
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#1
Nie wiem ja mam możliwość ustawienia 1280x1024, nie wiem trzeba było by poszukać programu do rozdzielczości jak w nfsu 1
Niejadek
Niejadek 
Obserwator
Dodano 11 lata temu
#2

Cytat

Baggio napisał(a):
Siemano
Jest możliwość ustawienia większej rozdzielczości niż tej maksymalnie dostępnej. Chcę ustawić 1366x768. Pozdro


Jest taka możliwość.

http://www.wsgf.o...hp?t=15397

W pierwszym poście będzie możliwość pobrania unipatchera, a w następnym miedzy innymi dla NFS PS ,,1.0'' i ,,1.1'' co wpisać i co jeszcze ściągnąć by to działało.

--> mała uwaga - autor (Squ1zZy) napisał, że po zabawie z tym wszystkim co podałem wyżej, w menu gry trzeba ustawić rozdzielczość 640x480 by zadziałała ta, którą sobie ustawiliśmy w unipatcherze. W moim przypadku (i nie tylko moim) wygładało to trochę inaczej, bo pojawiła się nowa rozdzielczość (1360x768) w opcjach gry.

-------------------------------------------------

Dla ciekawskich - jest mini mod, który zmienia wygląd (chyba) wszystkich paskudnych grilli w autach, ale niestety na czarne. Mimo to, a przynajmniej moim zdaniem, zdecydowanie lepiej to wygląda niż to co dostaliśmy od EA na PC.

-------------------------------------------------

Cytat

Inventer89 napisał(a):
Pro Street wspiera bardzo dużo rozdzielczości - a jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu w Windows?


Chyba nie do końca, bo na mojej ,,martwej'' toshibie można było ustawić max. rozdzielczość w grze 1280x7XX (nie pamiętam czy to było 720 czy 768) gdzie rozdzielczość ekranu była ustawiona na 1366x768, na laptopie od HP (który należy do mojego brata) przy tej samej rozdzielczości ekranu nie dało się nawet ustawić tej 1280x7XX bo chyba 1024x768 to był max.

Być może wszystko zależy od sprzętu.

Edytuj posty!
*G
Korzystaj, bo sława kiedyś minie, a na razie wszyscy wiedzą jak masz na imię...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#3
Pro Street wspiera bardzo dużo rozdzielczości - a jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu w Windows?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.