Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów w Redview County

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#1
Nowy Need for Speed ujawniony, toteż czas spisywać wszystkie samochody, jakie występują w materiałach udostępnianych przez EA. Poniższa lista będzie systematycznie uzupełniana, ale oprócz tego zachęcam do komentowania aut :)

Aston Martin Vanquish
Dodge Charger SRT8
Ferrari F12 Berlinetta
Ford GT
Ford Mustang Shelby GT500
Lexus LFA
Mercedes SLS AMG Black Series
Nissan GT-R Black Edition
Pagani Huayra
Porsche 911 GT3
Porsche Cayman S (981)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#2
Carlista wzorem z nowego Hot Pursuit - same nowoczesne, ekskluzywne samochody :) Głupotą jest tylko to, że nie mogą być pojazdami wspólnymi dla uciekinierów i policjantów...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#3

Cytat

Poprawiłem na kolejność alfabetyczną ;)

Aston Martin Vanquish
Dodge Charger SRT8
Ferrari F12 Berlinetta
Ford GT
Ford Mustang Shelby GT500
Lexus LFA
Mercedes SLS AMG Black Series
Nissan GT-R Black Edition
Pagani Huayra
Porsche 911 GT3
Porsche Cayman S (981)



Co do Carlisty - liczę na zróżnicowaną. Ale i tak zapewne dostaniemy to co w Hot Pursuit - 10 różnych Lamborghini i 10 różnych Porsche.
Ogólnie nie może zabraknąć Bugatti, McLarena czy Corvette.
Powiem szczerze, że w Hot Pursuit grało mi się bardzo przyjemnie. Super zabawa. Jak dostanę HP2 pod nazwą Rivals nie będę płakał :D

Cytat

Danio napisał/a:
Głupotą jest tylko to, że nie mogą być pojazdami wspólnymi dla uciekinierów i policjantów...


Błagam. Do premiery gry jest jeszcze ponad 5 miesięcy. WSZYSTKO może się zmienić. Oceniać nam przyjdzie później ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#4
Radzio, ja kocham NFS i pomimo moich lekkich obaw, na pewno kupię Rivals i jestem tego pewny :) Ale, kurczę, staram się nie omamić i mam dość polityki DLC. Mam wrażenie, że oni specjalnie to naginają, aby nie wyszedł produkt za wspaniały! Bo jeśli będzie niemalże ideałem, to nie będą mieli pomysłów, co z NFS za parę lat.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#5

Cytat

Danio napisał(a):
Bo jeśli będzie niemalże ideałem, to nie będą mieli pomysłów, co z NFS za parę lat.
Dlatego wycięli drift z Most Wanted 2005 i okroili tuning po Undergroundzie 2.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#6
Ale to zależy od charakteru gry. A ta gra jest całkowicie poświęcona POŚCIGOM. Nie może być tak jak w HP, gdzie tylko około 2 auta były tylko dla jednej ze stron? Pożyjemy, zobaczymy :)
S13
S13 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#7
Mi brakuje takich słabszych aut np. Hondy CRX, Buicka GNX, Audi RS3. Jak zwykle muszą być tylko supersamochody. :P
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#8
11 aut zaledwie masz podane, nie ma co włosów z głowy rwać. Zapowiedzieli tuning, więc powinni też dać jakieś autka, które się do tuningu nadają. Może nie popadajmy w taką niszę, S13, ale myślę, że możemy się spodziewać Mazdy RX-7, czy Toyoty Supry, które z przerwami towarzyszą nam w NFS od początku historii serii.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#9
Na kogo głosujecie?

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970945_10151646277331203_1256564815_n.jpg


Ja postawiłem na Mercedesa chociaż bardzo lubię Porsche :D
Głosować możecie tutaj: link

( Jakby co to tymi pojedynkami ja będę się zajmował itd. Mam pewną koncepcje :D )
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#10
Ok, możesz się nimi zajmować. Ja zagłosowałem na Marca. Cayman jest za słaby. Żeby tak dali Carrera GT3... :)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#11
Pewnie, że Mercedes. Ładniejszy (nie da się przejść obojętnie jego agresywności) i szybszy :D
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#12
Kolejny :) Ja postawiłem na Astona :)

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942903_10151646866101203_1452361351_n.jpg
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#13
Mój kolega był na FB profilu jego babci i wahał się, co do ankiety. Ja też sam nie wiedziałem, co wybrać, więc spytaliśmy się koleżanki (która ma ZERO powiązań z motoryzacją), a ta wybrała Forda :D
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#14
Ja też postawiłem na Astona.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#15
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/971678_10151648909306203_279862532_n.jpg


fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/420110_10151649957516203_120955746_n.jpg


Tym razem postawiłem na Pagani i na Forda :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#16
Pagani i Dodge :P
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#17
Pagani i Ford!
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#18
Dziś wieczorem pierwszy półfinał King of the Streets. Mercedes vs Ford. Ja chyba stawiam na Forda :)
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#19
Ja również preferuję Forda. :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#20
fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/582105_179575235535852_628993726_n.jpg


fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/480233_179572252202817_746652422_n.jpg


Ale pamiętajcie, że tu nie chodzi o to, które autko bardziej "lubicie". Ja tam głosuję na Mercedesa i Lexusa, bo wolę jednym z nich pojeździć po 2 stronach niż takim Fordem.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.