Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Rekrutacja

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 11 lata temu
#1
Witam wszystkich forumowiczów :)
Mam nadzieje, że Ci "starsi" jeszcze mnie pamiętają :)
Ale konkrety Sudri, konkrety, koniec lizania się po dupach!

Prowadzę rekrutacje do portalu gamingowego. Strona stała będzie na silniku Wordpressa, bazowała głównie na dużej ilości newsów. Tematycznie jeżeli chodzi o dłuższe teksty - głównie karcianki(zaraz powiem dlaczego).
Strona będzie sygnowana i współpracował z nią będzie między innymi MKRR3 - streamer i YouTuber, którego możecie znać np. z serii Diablo 3 z RockAlone2k czy częstych streamów z KARCIANKI Might & Magic: Duel of Champions. MKRR3, nazywany "nowym dzieckiem polskiego Twitcha", po tygodniu przyciąga na stream dziennie ponad 1,5 tyś viewersów, w jednym momencie często ponad 600 co w kontekście reklamy portalu daję konkretną bazę użytkowników na początku.

Potrzebuje:
- tekściarzy - liczba nieogarniczona
- HeadAdmina Forum - stawia forum, zarządza. Ja wyodrębniam mu osobne konto FTP i działa :)

Trzon portalu:
- newsy z całego świata gier(PCty, konsole, planszowe RPG, karcianki)
- dla chętnych - możliwość pisania felietonów(nawet stworzenia cyklicznej serii), które promowane będą w sliderze na głównej stronie
- artykuły i poradniki - głównie z karcianek, w szczególności tych przeniesionych na PC'ta - Duel of Champions i nadchodzącemu dziecku Blizzarda - Hearthstone. Dodatkowo można podjąć się tworzenia działu innej gry :)
- materiały wideo - z uwagi na współprace z MKR33 pojawiać się będą często poradniki i filmy wideo o danej grze
- możliwa współpraca z innymi mniejszymi youtuberami żeby powiększyć content jeżeli chodzi o filmy

Zapraszam wszystkich, którzy chcą się wykazać, nabrać bezcennego doświadczenia i spędzić sporo czasu w mam nadzieje konkretnej ekipie :) Staram się zebrać ekipę zapaleńców, którzy uwielbiają robić to co robią, dlatego jeżeli chcesz działać na siłę to zapomnij o tym co właśnie przeczytałeś :)

Zainteresowanych zapraszam do wysłania podań wraz z próbnym newsem na

Ave
www.bankfotek.pl/image/854288.jpeg
S13
S13 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#2
A będzie też tam o grach typu sandbox (GTA, Saints Row itp.) i ścigałkach?
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 11 lata temu
#3
Jeżeli chodzi o newsy - tematyka gamingowa(wszystkie, informacje o premierach, zmianach, nowościach etc). A jeżeli chodzi o większe teksty to można zaproponować prowadzenie działu traktującego o konkretnej grze :) Jeżeli taka osoba wypełni dział kilkoma artami i będzie się nim zajmowała to nie widzę przeszkód :)
www.bankfotek.pl/image/854288.jpeg
S13
S13 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#4
Ten "tekściarz" to coś jak newsman czy jak?
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 11 lata temu
#5
Przy podaniu określasz czym chciałbyś się zająć :) A tekściarz, tak gratuluje dedukcji, człowiek od szeroko pojętej treści(newsy, arty etc) :)
www.bankfotek.pl/image/854288.jpeg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#6
Ja niestety odpadam, bo moja wiedza zawęża się do NFS i SimCity a i tak brakuje mi czasu na granie :/
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.