Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Problem z zamkami w samochodzie

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#6
Chłopaki mam problem może wy coś poradzicie. Niedawno kupiłem auto z komisu, Seat Cordoba 97. Problem polega na tym, że koleś zapewne zamówił sobie mycie premium, bo fura wypicowana na glanc, nawet silnik. I teraz dzięki temu myciu mam problemy z zamkiem. Kluczyk to pół biedy, podgrzeję zapalniczką i po jakimś czasie przekręcę. Cypek unosi się do góry i tu zaczynają się problemy: ciągnę za klamkę a tam nic. Z drugiej strony to samo. Zamek zamarznięty na amen.W ogóle jakby nie łapało. W sytuacji kryzysowej polałem miejsce zamka na drzwiach ciepłą wodą i drzwi po chwili się otworzyły. Pojechałem po starszą do sklepu zostawiłem furę na 5 min i problem ten sam, nie mogłem otworzyć drzwi. Po 1,5h walki poddałem się poszedłem do kogoś po ciepłą wodę i otworzyłem. Chodzi o to, że cały mechanizm w środku zamarza. Kumpel ma blaszaka ale nie ocieplanego. Myślicie żeby rozebrać w nim drzwi i wszystko ładnie nasmarować ? Czy to jeszcze gorzej będzie, skoro garaż nie ocieplany ? Potrzebuję auta do pracy i nie mam czasu żeby 1,5h walczyć z zamkiem. Mało tego jak otworzę drzwi (dosłownie otworzę) to potem nie mogę ich zamknąć, że tak powiem haczyk od zamka nie łapie, a gdy sam go opuszczę na dół to potem znowu jak ciągnę za klamkę nie chce się podnieść i znowu tylko ciepła woda mi zostaje. Bym musiał to rozebrać, ale nie wiem czy w zimę warto drzwi rozbierać czy nic się nie stanie. Teraz się poddałem, na razie nigdzie nim nie jadę, ale jak mówię potrzebuję auta do pracy.
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#1
też próbowałem ;p ale niestety tam gdzie jest zamarznięte nie dochodzi, bo jak mówiłem to mechanizm w środku drzwi zamarzł
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#2
Odmrażacz do szyb? :P Nadaje się do wszystkiego. Jedynie okropnie śmierdzi, ale to mały minus.
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#3
wiem korzystałem z tego ale on jest raczej do kluczyka a nie do mechanizmu w drzwiach
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#4
Ja miałem podobnie. Zamarzał bo był zamoczony po prostu. Postaw go w ogrzewanym garażu na dzień może dwa. Mi pomogło teraz nie zamarza. Czasem uszczelki trzymają ale od tego mam odmrażacz. Taki odmrażacz dużo daje. 2-3 minuty odczekasz i puszcza mróz.
Freestyle
Freestyle 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#5
No cóż. Uroki zimy. U mnie strzeliła linka od przednich prawych drzwi bo zamek zamarzł a ja chciałem na szybkiego otworzyć.
Proponuje Ci rozebrać każde drzwi i ocieplić je wełną mineralną. Prowizorka ale da dużo. Tylko upchaj tak, żeby mechanizmów nie poblokowało. Jak bd miał ciepło to nie zamarznie :)
Nic innego do głowy mi nie przychodzi...
obywateledecyduja.pl/wp-content/uploads/2016/07/obywateledecyduja_logo_111x59-111x59.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Bazyl, Skazo, Freestyle