Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#13
W związku z tym, iż GTA Vice City obchodzi w tym roku swój dziesięcioletni jubileusz, firma Rockstar postanowiła odświeżyć pamięć wszystkim fanom tej kultowej części i wydać ją na mobilne platformy! Zupełnie tak samo, jak przypadku GTA III, kiedy zostało ono wydane na tablety i smartfony. Oto trailer przygotowany specjalnie z tej okazji:

[movie=youtube]oA81FTjOujg[/movie]

Urządzenia, które powinny prawidłowo uruchamiać grę:

Urządzenia Apple:
iPad, iPad mini, iPhone 4, 4S & 5, iPod touch 4th & 5th Generation

Telefony z Androidem:
Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 & 2, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4

Tablety z Androidem:
Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, Google Nexus 7, Google Nexus 10

Premiera odbędzie się już 6 grudnia!
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
6 grudnia - GTA Vice City z okazji 10 rocznicy dziś trafiło do sklepów internetowych Androida, oraz AppStore. Przy okazji dostaliśmy 3 screeny:

robi.gtasite.biz/screens/vcm1.jpg

robi.gtasite.biz/screens/vcm2.jpg

robi.gtasite.biz/screens/vcm3.jpg
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#2
Gwozdek - oj, zdziwisz się... zobaczysz, uciągną. :-))

Dzony - już niedługo.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
Ja myślę że pójdzie GTA IV w dziesiątą rocznicę na tabletach, smartfonach itp. Zapominacie że GTA IV było strasznie źle zoptymalizowane, szczególnie pod PC... z GTA III również w dniu premiery były problemy z tą grą, jak widać na tabletach ruszyło po 10 latach. Po za tym wszystko coraz szybciej idzie do przodu, już teraz nabrało to niezłych obrotów, pamiętajcie też o procesie technologicznym, na rok 2018, intel chce 10nm, a w stosunku do dzisiejszych rozmiarów, to ogromny skok, jak tam gdzieś się lekko pomyliłem to sry, mniej więcej tak ma być.
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#4
Ciekawe kiedy to będzie
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#5
Eee, coś mi się zdaję, że pomimo ogromnego postępu technicznego, to i tak nie będzie takich dobrych "kombajnów", aby odpaliły GTA IV na takim tableciku na swoją dziesiątą rocznicę. :P
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#6
Ta chyba na iPadzie 666... :D
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#7
Bomba to będzie za parę lat, jak na iPadzie odpalimy GTA IV na full detalach :D
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#8
NIE RUSZY MI ;_;

A na poważnie - teraz czekamy na remake'i Max Payne'a 2 i GTA San Andreas. xD
Ale nie powiem - fajna inicjatywa, co by przypomnieć w co się kiedyś grało. Tylko kurde sterowanie trochę niewygodne na smarkfonie. :P
.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#9
Mnie to aż naszła ochota, żeby zagrać w Vice City!
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#10
Za każ`dym razem jak czytam info o GTA VC na telefony i komórki, czuję się o 10 lat młodszy :) A trailer wspaniały :D
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#11
Powrót do starych czasów, dobrze, że twórcy nie zapomnieli o starszych, równie wspaniałych grach - w tym przypadku VC.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#12
Kurczę i taki tablet czy telefon jest teraz szybszy od mojego starego kompa, szok po prostu ;D
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.