Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Tuneking 2012 - Wielkie głosowanie!

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#16
host.nfszone.pl/images/31330713399011299379.png


Oto prace finalistów Tunekinga 2012 roku, przed oddaniem głosu na jeden najlepszy wóz poważnie się zastanówcie, bowiem to do Was należy wybór najlepszego tunera roku.



____________________________________________________________________________________________________________________________________

Mój głos wędruje w kierunku Radona.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
Spoko tak tylko chciałem wiedzieć :)
Zapraszam do głosowania, pozostały 2 dni!
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#2
W piątek, gdyż będę miał najwięcej czasu, żeby to wszystko zorganizować. News, wywiad, itp.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
ps: do kiedy trwa głosowanie? F3?
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#4
Szczerze to mało mi się podobają, ale głosuję na Radona
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#5
Jeśli chodzi o wygląd to Radon, a jeśli chodzi o wystrój NASCAR to Bazyl...Jednak po niedługim namyśle doszedłem do tego, iż wóz Radona ma w sobie to coś czego nie ma samochód Bazyla :) Gratuluję obu.

Radon
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Adamo
Adamo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#6
Ogólnie to trochę się zawiodłem lecz trzeba zagłosować :
Radon>> najbardziej pasuje moim zdaniem do tematu przewodniego
M
Marianek1999 
Amator
Dodano 11 lata temu
#7
Według mnie NASCAR powinien zawierać dużo sponsorów (małych oczywiście :P), kolorki różnorodne.

Bazyl
- podoba mi się wóz, który wziąłeś. To autko jest zrobione tak, ze inne wymiękają. Jedyne co mi się nie podoba to ten piorun z przodu.
zidanek1999
zidanek1999 
Obserwator
Dodano 11 lata temu
#8
Radon: Auto o najlepszej kolorystyce, najładniejszy tuning Challengera jaki widziałem.
Chad_MC: Wóz nie jest taki zły, ale przedni zderzak i numerek mi się nie podobają. Poza tym bardziej kojarzy mi się z muscle.
Bazyl: Ciekawy pomysł, szkoda że wszyscy sponsorzy są jednolitego koloru.

Głosuję na: Radona
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#9
Wachałem się czy Chad czy Radon, oba są całkiem fajne, jednak Radon zrobił bardziej w stylu NASCAR i to na niego oddaję swój głos.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#10
Niestety, ale tylko autko Radona troszkę przypomina wóz NASCAR wg mnie. Motyw jak i wykonanie bardzo mi się podoba dlatego swój głós oddaję właśnie na RADONA. ;)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#11
Miałem spory problem z wyborem...ostatecznie postawiłem na Chada.

Musze wam powiedzieć, że spodziewałem się czegoś lepszego...nawet NASCAR ma ciekawe motywy; kolorowo, różnorodne... a tu klapa

Do Chada przekonał mnie sam motyw - najbardziej przypomina mi nascara. Przedni zderzak i maska są świetne. Co mogę więcej powiedzieć...Stawiam na Chad_MC

Auto Bazyla zniechęciło mnie trochę kolorkami :P A Auto Radona jakoś...te płomienie do mnie nie przemawiają.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#12
1. Bazyl! Podoba mi się pomysł na malowanie, zupełnie taki, jak kiedyś widziałem na jakimś kanale w TV. :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#13
Komentarz Mistrza
Jak zwykle zresztą, na wstępie chciałbym ogromnie pogratulować wszystkim za zajście tak daleko. To już finał - etap, od którego bezpośrednio zależą losy konkursu. I to szczególne gratulacje należą się Wam za uporanie się z poprzednim tematem konkursowym - jakim było Porsche 911. Tym razem... coś jeszcze trudniejszego - zrobić auto przypominające NASCAR w serii Need for Speed naprawdę ciężko - i to mimo tego, że i w wyścigach stricte torowych, i tych po owalu, cel jest taki sam.

Niestety - finał to też etap, który nie wybacza nawet najmniejszego błędu i potknięcia. Etap, w którym sumienie trzeba odstawić na bok i pójść na całość - bo inaczej wyjdzie totalna klapa. Również jury przestaje pobłażliwie oceniać i wytyka każdy, nawet najmniejszy błąd (przynajmniej w moim przypadku). I jeśli mam być szczery, to... nie do końca Wam się udało. Mam wrażenie, jakobyście konkurs potraktowali ze zbyt dużym dystansem - i co wyszło, właśnie widać...

Motyw NASCAR cechować powinno kilka rzeczy - po pierwsze, ciekawa, niebanalna kolorystyka. Po drugie, motyw z ogromną ilością reklam i sponsorów. Po trzecie - nisko osadzone zawieszenie. I po czwarte - grube, mięsiste opony i niezbyt duże koła. To Need for Speed, więc ogromnych bodykitów i świateł zastąpionych naklejkami od Was nie wymagam. Przechodzę do oceny poszczególnych prac.

Radon
Twój pojazd przypada mi do gustu najbardziej z całej trójki - i to nie tylko ze względu na niebanalny pomysł użycia do tego Challengera. Wykazałeś się dużą pomysłowością, dając rześki, rzucający się w oczy motyw, który od razu na myśl przywołuje bolidy ścigające się po owalnych torach. Mam jednak wrażenie, iż stworzyłeś go trochę na szybko - zawieszenie osadzone jest zbyt wysoko, a opony - zbyt wąskie. Przydałoby się też trochę dopracować układ i kolorystykę sponsorów, który trochę trąci myszką. No i z Twojej strony spodziewałem się, iż stworzysz auto w Shift 2 - widocznie lenistwo wygrało... a, i maska jest zdecydowanie zbyt łysa.

Chad_MC
Niestety, ale jestem zmuszony do powiedzenia tego na wstępie: słabo. I to bardzo słabo. W życiu nie widziałem gorszej Twojej pracy. Do tego mimo całkiem ciekawego malowania stworzyłeś auto nie na temat - poprzez koła charakterystyczne dla trybu Drag. A to oznacza, iż nie jest to samochód NASCAR, lecz czysty dragster. I do tego liczba na profilu wygląda bardzo niekorzystnie. Kolejny błąd - brak jakiejś tabelki pod naklejki sponsorów, przez co są strasznie upstrzone na boku. Jedyne, co ratuje tego Pontiaca to świetny motyw na przedzie. I nic więcej. Reszta to syf, kiła i mogiła.

Bazyl
Cóż... z jednej strony pojazd Twój najbardziej przypomina samochody NASCAR. Ale z drugiej... jest bardzo monotonny i wręcz nudny. Jednolici sponsorzy totalnie położyli świetny motyw - który jednak mogłeś trochę rozszerzyć o inne kolory. Oj, bida, bida z nędzą. Życia w nim zero.

Reasumując
Niestety, ten etap zaprezentował chyba najniższy poziom w całym konkursie - o dziwo, Porsche wypadło Wam o niebo lepiej. A tutaj... cóż, klapa. Żaden z pojazdów nie broni się maksymalnie na ocenę 5 - ale cóż... trzeba wybrać spośród tego, co daliście. I mój głos trafia na człowieka, który włożył w to najwięcej wysiłku - lecz i tak to nie to, na co liczyłem. Wygrywa...

Radon
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#14
Żadne z tych aut nie ma nic wspólnego z bolidami NASCAR'u. Jedynie malowanie. Jak mam już wybierać to mój wybór pada na Radona. Najbliżej malowaniom z NASCAR'u.

Mój głos pada na RADONA

Zaraz potem jest Chad, miałem wątpliwości czy wybrać auta Chada czy Radona, ale auto Chada mnie trochę nie dopracowaniem odepchnęło. Na samym końcu Bazyla, nie podoba mi się, nieciekawe malowanie.
Ale i tak gratulacje dla wszystkich tunerów.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#15
Ogółem nie sprostaliście temu zadaniu w pełni tak jak bym to ja oczekiwał.
No ale cóż, nadchodzi pora by wybrać tego najlepszego więc i ja to uczynię.

Bazyl


Najlepszy projekt wykonał bazyl, bo był najbliżej odtworzenia modyfikacji karoserii tej używanej w NASCAR. Kolorowanie jednak lepsze wyszło Radonowi, jednak jego pojazd bardziej przypomina styl MUSCLE, aniżeli NASCAR. Chad_MC trochę zaszalał tworząc typowego dragstera, dlatego dla mnie zwycięzcą jest BAZYL!
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,