Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Tuneking 2012 - et. 3 - głosowanie!

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#16
host.nfszone.pl/images/22417049344192697597.png


Jak zwykle moi kochani tunerzy musieli podesłać prace w ostatnim do tego momencie. Na szczęście wyrobiliśmy się czasowo i rozpoczynamy głosowanie! Głosujecie tak samo jak ostatnio, a odpadają 3 osoby. Kolejny etap to już finał, zostaną wybrani najlepsi z najlepszych także oddawajcie głosy z powagą i pewnością. Głosowanie trwa do 4 Listopada (przez okres głosowania wyjeżdżam, także nie będzie mnie na nfszone).


Projekty
_

Chad_MC

link 1
link 2
link 3
link 4


Pomysł na moją 911'tkę zrodził się z tego, iż interesuję się wszelakimi wyścigami samochodowymi. Między innymi także serią Porsche Supercup - co było głównym czynnikiem wpływającym na wygląd mojego Porsche. Nie miała to jednak być stuprocentowa replika jednego ze startujących aut, nie o to przecież tu chodzi - aczkolwiek mój "okaz" dużo czerpie z wyścigowego stylu PSC. Auto miało wyglądać jeszcze nieco inaczej, ale ograniczenia Pro Street'a robią swoje. Na samochodzie przeważają barwy biało-czarno-czerwone, między innymi dlatego że to jedne z moich ulubionych kolorów. Wszystkiego dopełniają kultowe, złote obręcze BBS, wyścigowa lotka na klapie i solidne obniżenie zawieszenia.


Witajcie! Z tej strony Gwozdek. Na początku chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom, którzy oddali na mnie swoje głosy. Jest to dla mnie naprawdę niezwykłe przeżycie, chociażby dlatego, że nigdy nie brałem udziału w konkursach tuningowych, a właśnie w Tuneking'u mam okazję się sprawdzić. Teraz zgodnie z regulaminem opiszę auto, które przygotowałem na dzisiaj. Wybór padł na Porsche 911 GT3 RS, wóz typowo wyścigowy. Od razu uprzedzam, nie miałem zamiaru naklejać na Porsche jakichś głupich płomieni. Elementów karoserii nie zmieniałem w ogóle, gdyż 911 GT3 RS samo w sobie już wygląda na auto wyścigowe. W tej kwestii postanowiłem pozostać przy tzw. stocku. Jeżeli chodzi o vinyle to wszystko zaczęło się od tego samego, co w pozostałych moich projektach. Po pierwsze, szukam losowego koloru, który przypadnie mi do gustu. Jeśli takowy znajdę - wciskam przycisk odpowiedzialny za pomalowanie pojazdu Następnie szukam jednej naklejki, która ładnie skomponuje mi się z całokształtem. Nigdy nie mam zaplanowanego ogólnego zarysu, całość powstaje tak jakby etapowo. Gdy dobiorę do jednej nalepki drugą, która nie będzie się "gryzła" z pozostałymi, wtedy ją umieszczam na furze. Tak samo było w tym przypadku. Spośród kategorii "Producent" wybrałem naklejkę "dwa kolory" i wykończyłem ją czerwonym kolorem. Do tego dodałem niebieskie obramowanie (z tyłu również, choć może być słabo widoczne) i dokleiłem kilku sponsorów. Na koniec obrobiłem jeszcze maskę. Na wszystko niestety nie wystarczyło warstw, więc zmuszony byłem do robienia nowych stref, zaraz po wykasowaniu tych ukończonych. Osobiście jestem zadowolony z efektu końcowego i mam nadzieję, że i Wam się spodoba.




Porsche 911 to wyjątkowo trudny temat jeśli o tuning chodzi. Nigdy wcześniej nie tuningowałem tego auta z myślą o pokazaniu go szerszej publiczności, teraz zmuszony byłem zmierzyć się z nim, by stworzyć pracę na konkurs. Przysporzyło mi to dosyć wielu problemów, musiałem się długo zastanawiać, jak stuningować Porsche, tak by Siekierka nie rzucił na mnie klątwy. Niestety driftcar, nie wchodził tutaj w grę, zastanawiałem się więc nad wyścigówką. Tutaj na przeszkodzie stanął mi Shift 2, pomysł auta torowego z miejsca więc wyeliminowałem. Po tym przez długi czas nie wiedziałem co zrobić, aż przypomniałem sobie, że w przeszłości w wyścigach udział brały liczne ciekawie pomalowane "dziewięćsetjedenastki". Tutaj pojawił się pomysł współczesnej interpretacji malowania Martini, na nowym 911 GT3 RS, w formie auta pokazówki. Uruchomiłem więc ProStreeta i pomimo masy problemów udało mi się osiągnąć coś, co w dość dużym stopniu przypomina to co sobie wyobrażałem. Podejrzewam, że bez przeczytania tego tekstu do końca, nikt nie skojarzyłby "co autor miał na myśli", niemniej jednak mam nadzieję, że udało mi się stworzyć prosty i schludny wzór, który nie szpeci i nie przyćmiewa klasycznych kształtów porsche 911. i w wyścigach udział brały

_

Adamo

link 1
link 2
link 2

Moje porshe zrobione jest wyłącznie przy użyciu figur geometrycznych.
Natchnieniem do zaprojektowania tego auta były realne pojazdy wyścigowe, starałem się aby zachować ten projekt w duchu wyścigów, a czy mi się udało hymm... czas oceni (i użytkownicy).
Projekt został wykonany w ciągu ok 3 godzin, zużyte zostały wszystkie warstwy, mam nadzieje że się spodoba.

Czerń biel i delikatny akcent srebrnego oraz czerwienie nadają mu powagi jak przystało na auto tej klasy. Może wydawać się z pozoru nudny, aczkolwiek jak się dłużej przypatrzy te kolory pasują idealnie.
Felgi BBS są stworzone do tego wozu, widziałem je też u pierwowzoru.

Sponsoring dobrany pod kątem podzespołów, których użyto do budowy tej wyścigówki rodem z toru.



_

Bazyl

link 1
link 2

_________________________________________________________________________________________________________________________________


Komentarza niestety już nie napiszę, bo mam dużo na głowie, ale Siekierka i reszta nadrobią to. Powiem tylko, że każdy odwalił kawał dobrej roboty i naprawdę ciężko zdecydować się na wybranie podium. Moja trójca:

1. Radon
2. Chad_MC
3. Gwozdek
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu najbliższych godzin.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 11 lata temu
#2
1. Skazo
2. Radon
3. Bazyl
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#3
1. Radon - Wiedziałem że czymś zaskoczysz ;D

2. Skazo - Jest świetny!

3. Chad_MC - Bardzo ładne i estetyczne.
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Adamo
Adamo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#4
Na początek chciałem wszystkim podziękować za głosy na mnie w poprzednim etapie. Mój projekt pewnie nie zachwyca ale trudno mi pogodzić studia i życie prywatne. Efekt jest jaki jest...
Moje typy:
Radon >> najlepsza praca wg mnie
Chad_MC>> nie wiedziałem że umiesz tak tunować Brawo!
Bazyl >> inny, ale oryginalny projekt godny ciebie.
zidanek1999
zidanek1999 
Obserwator
Dodano 11 lata temu
#5
Wszyscy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, ale moja pierwsza trójka jest taka:
1. Bazyl - dla mnie najlepszy tuner na stronie, auto to potwierdza
2. Chad_MC - świetna praca
3. Skazo - niezłe felgi, kolorki nieźle pasują
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#6
1. Radon
2. Chad_MC
3. Skazo
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#7
1. Radon
Zamurowało! Zrobiłeś idealny projekt, wart miania najlepszego nawet na dużą skalę. Miałeś problemy, ale zawsze jak człowiekowi trudno przychodzi rozwiązanie, efekty pracy po " idei " są niesamowite. Nie da się przyczepić do niczego. Myślę, że to najlepszy projekt NFSZone! Nie miałem namysłu co do pierwszego miejsca. W końcu jesteś doświadczonym tunerem. Brawo!
2. Chad MC
Cóż, autko nawet ciekawe. Godne uwagi. Aczkolwiek autko wymaga bardziej wymyślnego motywu. Koniecznie.
3. Adamo
Najschludniejszy z tych, które mi pozostały. Może Bazyl miał trochę lepsze lub gorsze autko od ciebie, ale wybrałem twojego Porszaka. Schludny, nawet ładny. Może miałbyś minimalne szanse na drugie miejsce, zmieniając spoiler, lub koła.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#8
Komentarz Mistrza
Na samym początku swojej opinii chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim, którzy zakwalifikowali się do tego etapu - rywalizacja między Wami była naprawdę bardzo zacięta i budziła sporo kontrowersji - ciężko było nam zdecydować się na to, kto ostatecznie przechodzi do następnego etapu. Każdy z pojazdów budził sporo emocji i dostarczył źródła długoterminowym dylematom - toteż ciężko było wybrać, kto stanie przed zadaniem uważanym u mnie za najtrudniejsze: stuningowanie najpiękniejszego i najbardziej legendarnego samochodu świata, jakim jest Porsche 911. Legenda wyścigów z silnikiem umieszczonym po "niewłaściwej stronie" to maszyna, którą niełatwo poddać jakimkolwiek modyfikacjom - do tej pory udawało się to tylko specjalistom, którzy przy tworzeniu nowych generacji 911-tki pracują.

Tym bardziej ogromny podziw dla Was, że w ogóle podjęliście się tego zadania. I mój podziw potęguje fakt, iż niechętnie przyglądam się jakimkolwiek przeróbkom na Porsche - zresztą to dlatego jako zadanie półfinałowe Wam to zleciliśmy. I wbrew pozorom - nie każdy z samochodów budzi we mnie grozę. Ba, zdarzyły się nawet auta, które... przypadły mi do gustu! Dodatkowo doceniam osoby, które zdecydowały się na przygotowanie opisu - bo to nie lada sztuka. Dobrze, przechodzę do ocen tych "wypocin".

Chad_MC
Jak myślisz, jak wyglądała moja reakcja na Twój projekt? Tu się zdziwisz, bo... pozytywna! Gdy tylko zobaczyłem twoje Porsche, od razu moje oczy stanęły dęba. Człowieku, nie spodziewałem się, że komuś uda się zrobić to dobrze. Robota świetna, lecz nie pasuje mi tutaj jeden, maluteńki szczególik - a chodzi tu o ten numerek na szybie. Zaburza mi on całokształt, ale... i tak jest nieźle. Porównując Twój samochód z innymi Porsche 911 na stronie NFSZone.pl dosłownie miażdżysz każdy z dostępnych w Showroom projektów. Projekt czysto kompletny - szkoda, że do poezji wierszem pisanej trochę brakuje.

Skazo
Nie wiem, dlaczego, ale to chyba jeden z najlepszych Twoich pojazdów - wreszcie nie ma tutaj zbędnego burdelu i nawalenia naklejkami. Szkoda tylko, że jest w tym jednocześnie zbyt mało polotu - trochę to nudne i nijakie. Do tego kolor zielony zdecydowanie nie pasuje do Porsche, a same naklejki sponsorów na profilu nie prezentują się zbyt ładnie. I do tego mogłeś pokusić się o zrobienie numeru z naklejek, nie emblematów. Brakuje mu porządnego kopa, czegoś szalonego - ale jednocześnie na tyle dystyngowanego, by nie psuć piękna Porsche.

Gwozdek
Daliśmy Ci duży kredyt zaufania, widząc Twoje bardzo dobre BMW M3. I patrząc na ten projekt - nie wiem, czy nie było to trochę na wyrost... co prawda plus za to, że nie zniszczyłeś GT2, bo ją bardzo łatwo zniszczyć - ale to nie jest dobry projekt. Poświęciłeś mu zbyt mało czasu i pracy. I ja zadowolony z efektu końcowego nie jestem. Wszystko to nałożyłeś jakoś tak na "odwal się"... Zawiodłeś mnie, niestety.

Radon
A już myślałem, że nic nie poprawi mi dość smutnego humoru - ale się myliłem... nie wiem, co powiedzieć na temat Twojego auta. Jest po prostu... po prostu... kurczę, ciężko ubrać to w słowa. Po prostu... WYŚMIENITE! W żadnym innym Porsche nie spotkałem jeszcze takiego kunsztu i wyrafinowania. Tym projektem dosłownie czynisz z pozostałych "chłopców do bicia". Czysta poezja. Prostota formy była kluczem do sukcesu przy tworzeniu 911 - i Ty wykorzystałeś ją doskonale. Jakimi słowami mogę pokrótce to opisać? Raj, Eldorado, Idylla, Eden... Trochę tego jest. Zdziwiłbym się, gdybyś miał wobec Twojego GT2 jakieś zastrzeżenia. Gdy tylko na nie zerkam, od razu tworzą mi się ciary na całym ciele. Aj, lejesz miód na moje serce...

Adamo
Tutaj największy zawód całego konkursu - zapowiadało się na naprawdę świetny samochód, a wyszła... kiszka. I nie chodzi tu o ułożenie sponsorów, które jest niezłe - lecz o do bólu nędzny vinyl oraz OKROPNE obręcze. I nie chodzi tu o ich wzór, lecz o to, jak można je było zniszczyć systemem Autosculpt. Naprawdę, smutno mi, że mogłeś stworzyć coś tak słabego.

Bazyl
Udało Ci się zastosować zupełnie inną koncepcję niż rywalom - stworzyłeś lekki, zgrabny i powabny projekt. Niestety, według mnie jednak trochę z tym przesadziłeś. Naklejkom sponsorów brakuje ogłady i ułożenia, a brzydki numerek niszczy całkiem ciekawe malowidło na bocznej części 911. Dodatkowo z całością lekko gryzą mi się felgi - chyba, że stawiałeś na bardziej rajdówkowy styl, bo to mi owe Porsche przypomina.

Summa Summarum
Ogółem rzecz biorąc: z tematem sobie poradziliście. Jedni lepiej, drudzy gorzej - ale ważne, że się Wam udało. U co poniektórych nie spodziewałem się nawet aż tak wysokiego poziomu - chociaż to w końcu najlepsi z najlepszych... z tego powodu jeszcze raz chciałbym serdecznie pogratulować Wam za zajście tak daleko. To już ścisła czołówka - nie ma co więc smucić się, jeśli odpadniecie.

Bardzo ciężko było spośród tych projektów wybrać najlepszą trójkę - i to ścisła batalia została stoczona nie o zwycięstwo, lecz o najniższy stopień podium. Po długich namysłach zdecydowałem, iż będzie się to prezentować tak:

1.
Radon


2.
Chad_MC


3.
Bazyl
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#9
1. Bazyl
2. Skazo
3. Radon
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#10
1. Skazo
2. Chad_MC
3. Radon
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#11
Trzymacie poziom panowie, na prawdę ciężko się zdecydować. :)

1. Chad_MC
2. Radon
3. Skazo
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#12
1. Chad_MC
2. Bazyl
3. Skazo

Cóż, Bazyl i Skazo nie dali opisów co działa oczywiście na ich niekorzyść - może kolejność byłaby inna - jednak to zawody tuningowe a nie polonistyczne.

Skazo - mimo, jak sam powiedziałeś, braku czasu podołałeś wyzwaniu. Projekt jak najbardziej mi się podoba. Ciekawe ułożenie naklejek. Kolorystyka również mi się podoba. Od razu skojarzyła mi się z Lotusem (nie wiem dlaczego xd). Moim zdaniem zasłużone miejsce trzecie.

Bazyl - twój projekt od razu wpadł mi w oko. Ciekawy i oryginalny motyw. Kolorystyka "niemiecka", bo w końcu Porsche to marka z owego kraju. Przyczepić mogę się tylko do tych felg, które troszkę mi wadzą. Gdybyś miał opis może byłoby miejsce pierwsze ;)

Chad_MC - ty to masz talent. Widziałem już tyle twoich projektów i wszystkie zawsze miały dobrą ocenę. Tutaj również podołałeś zadaniu. Auta jak najbardziej "prawidłowe". Podoba mi się motyw i kolorystyka - jak u reszty na podium. Na pewno moją uwagę przykuły felgi - lubię takie :D No i oczywiście opis też zapunktował.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#13
1. Chad_MC
2. Bazyl
3. Skazo
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#14
1. Bazyl
2. Skazo
3. Chad_MC

Co tu dużo mówić, trzy naprawdę świetne wyścigówki, oddają klimat, pomimo ograniczeń ProStreeta.
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#15
Wybaczcie za brak opisu ale dosłownie 2 min temu skończyłem
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,