Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

MISS NFS (+ ankieta) - I edycja

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#1
Wspominamy i oceniamy dziewczyny, jakie towarzyszyły w NFS nam przez ostatnie 9 lat.


W NFS Underground poznaliśmy dwie dziewczyny: Samanthę, która pomagała nam od samego początku, ulepszając nasz samochód po wygranych wyścigach oraz Melissę - modelkę, która fotografowała się z naszym samochodem. Z nią zmierzyliśmy się bezpośrednio na końcu naszej przygody w Olympic City.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-underground/nfs-2003-need-for-speed-underground-samantha-melissa.png



Need for Speed Underground 2 zaczął się od przylotu do Bayview. Tu spotkaliśmy przyjaciółkę Samanthy z Olympic City: Rachel Teller (jedna z moich faworytek), która towarzyszyła nam podczas całej fabuły. Drugą dziewczyną występującą w NFS U2 jest Nikki Morris. Choć z początku jest przeciwko nam, z czasem przechodzi zmianę i razem z Rachel świętuje naszą wygraną w ostatnim wyścigu w Bayview.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-underground-2/nfs-2004-need-for-speed-underground-2-nikki-morris-rachel-teller.png



W Need for Speed Most Wanted czekały na nas aż 4 dziewczyny, jednak tylko jedna tak naprawdę się liczyła: Mia Townsend. Z pozostałymi trzema (Kaze,Jewels i Izzy) mieliśmy do czynnienia w finalnych wyścigach o miejsca na Czarnej Liście. Mię spotykamy tuż po przybyciu do Rockport. Dzięki niej poznajemy panującą w mieście hierarchię i zasady. Pomaga nam również wspinać się na szczyt Listy po stracie BMW M3. Pod koniec naszej przygody dowiadujemy się, że Mia jest policjantką. To jednak nie przeszkadza jej, żeby pomóc nam bezpiecznie opuścić Rockport.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-most-wanted/nfs-2005-need-for-speed-most-wanted-mia-townsend-dziewczyny.png



Need for Speed Carbon był przełomowy pod względem roli, jaką odgrywały postacie drugoplanowe. Po raz pierwszy mieliśmy do dyspozycji swój zespół, w którym mogliśmy wybrać pomocników do wyścigów. Jednym z nich była Nikki - dziewczyna głównego bohatera. Ostatni raz widzieliśmy ją podczas feralnego wyścigu w Palmont zakończonego przez policję. Po tym wydarzeniu uciekliśmy do Rockport. Po ponownym przybyciu do Palmont i zniszczeniu naszego BMW M3 po pościgu z Crossem, Nikki pomogła nam wraz z zespołem zdominować miasto, m. in. dzięki jej bezpośrednim udziałom w wyścigach.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-carbon/nfs-2006-need-for-speed-carbon-nikki-dziewczyny.png


Need for Speed ProStreet zerwał z dotychczasową formą wyścigów. Teraz odbywały się one na zamkniętych torach. Zmiana ta wiązała się również z ograniczeniem roli dziewczyn w grze. Krystal i Sayoko pojawiały w cut scenkach i tuż przed startem wyścigów, ale tylko przez kilka sekund jako modelki. Niestety nie odgrywały one żadnych ważniejszych ról, mogących zmienić bieg wydarzeń. Obie dziewczyny w pełnej krasie mogliśmy podziwiać tylko na tapetach i grafikach przygotowanych przez EA, ponieważ w samej grze były jedynie renderowane przez silnik gry, który nie przedstawiał w pełni ich prawdziwego piękna i walorów.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-prostreet/nfs-2007-need-for-speed-prostreet-krystal-sayoko.png


Need for Speed Undercover to powrót do nielegalnych wyścigów oraz ponowne zwiększenie roli dziewczyn w grze. Tu poznajemy Chase Linh - agentkę specjalną i koordynatorkę całej operacji, której oficjalnym celem było uporanie się z grupą przestępczą działającą na terenie Tri-City Bay. Niestety, w rzeczywistości okazała się ona skorumpowaną policjantką, która wykorzystała nas do pozbycia się konkurencji. Dzięki naszej determinacji agentka trafiła w ręce policji. Drugą dziewczyną poznaną w Tri-City Bay jest piękna Carmen Mendez - studentka medycyny, która trzyma się z grupą brata - Hektora, lecz do niej formalnie nie należy. Z czasem dziewczyna dąży nas coraz większym uczuciem, zapraszając nas do wyścigów we dwójkę, czy oddając w nasze ręce poszukiwane przez Chase Linh BMW M6, które zdobył gang. Po zakończeniu całej historii, rozpromieniona Carmen prosi nas o zawiezienie jej na uniwersytet.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-undercover/nfs-2008-need-for-speed-undercover-chase-linh-carmen-mendez.png


Need for Speed The RUN jest kontynuacją Undercovera pod względem rozbudowanej, filmowej fabuły. W tej części poznajemy trzy dziewczyny. Pierwszą jest Sam Harper - nasza długoletnia przyjaciółka, którą spotykamy w chińskiej restauracji. Wprowadza nas do wyścigu przez całe Stany Zjednoczone. Liczy na nasze zwycięstwo i swoją "działkę". Podczas Wielkiego Wyścigu ścigamy się z dziesiątkami rywali, wśród nich są dwie nierozłączne przyjaciółki: Nikki Blake i Mila Belova. Niestety, nie jest nam dane nawiązać z nimi głębszej znajomości.

nfszone.pl/images/articles/need-for-speed-the-run/nfs-2011-need-for-speed-the-run-sam-harper-nikki-blake-mila-belova.png


Girls Fight

Piękne dziewczyny są nieodzownym elementem serii Need for Speed. Powyżej przedstawiłem tylko dziewczyny, które w danej części pełniły największe role. Wybór jednej, najpiękniejszej dziewczyny NFS z pośród trzynastu kandydatek byłby niezwykle trudny, dlatego postanowiłem, że każdy będzie mógł wybrać aż trzy. Dziewczyna na pierwszym miejscu otrzymuje 3 punkty, na drugim - 2 punkty i na trzecim - jeden punkt.

Głosowanie nie ma ograniczeń czasowych, jednak co jakiś czas będę sumował punkty i przedstawiał wyniki.

Oto lista kandydatek wg schematu imię i nazwisko w grze - imię i nazwisko w prawdziwym świecie (część gry, w której się pojawiła):
Samantha - Cindy Johnson (Underground)
Melissa - Amy Walz (Underground)
Nikki Morris - Kelly Brook (Underground 2)
Rachel Teller - Brooke Burke (Underground 2)
Mia Townsend - Josie Maran (Most Wanted)
Nikki - Emmanuelle Vaugier (Carbon)
Krystal - Krystal Forscutt (ProStreet)
Sayoko - Sayoko Ohashi (ProStreet)
Chase Linh - Maggie Q (Undercover)
Carmen Mendez - Christina Milian (Undercover)
Sam Harper - Christina Hendricks (The RUN)
Nikki Blake - Chrissy Teigen (the RUN)
Mila Belova - Irina Shayk (the RUN)

Głosujemy podając miejsce (1-3), które wg nas zajmują dziewczyny i imię i nazwisko (jeśli nazwisko występuje) w grze.

Mój typ:
1. Carmen Mendez
2. Krystal
3. Rachel Teller
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#2
Nikki z U2 jakie piersi :d

Moimi faworytkami są dziewczyny z Prostreet :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3

Cytat

Radzio napisał(a):
Nikki z U2 jakie piersi :d

Moimi faworytkami są dziewczyny z Prostreet :D


Podpinam się do wypowiedzi. :D
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#4
100% Nikki ;D
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#5
Rachel (ściślej Brooke Burke) też ma się czym pochwalić, tylko nie wiem dlaczego EA tego nie pokazała :(
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#6
Fajne zdjęcia w Google Grafika wyskoczyły mi z tą Twoją Brooke Burke xD
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#7

Cytat

Speed3rX napisał(a):
Fajne zdjęcia w Google Grafika wyskoczyły mi z tą Twoją Brooke Burke xD

W końcu modelka :D Habitu się spodziewałeś?
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#8
Dla mnie przede wszystkim z U2, PS i MW :P
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#9
Dziewczyny z PS i TR były ładne:)
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#10
Szczerze to tylko dziewczyny z PS był ładne. :D
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#11
Mia też nie najgorsza :D hehe. :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#12
Zmieniam mój głos na dziewczyny z PS. Chyba się zakochałem... ^^ < 3
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#13
Ankieta będzie po przedstawieniu wszystkich kandydatek :)
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#14

Cytat

Inventer89 napisał(a):
Ankieta będzie po przedstawieniu wszystkich kandydatek :)


Ja wiem tylko, jakby co to od razu dajcie mój głos na tą po lewej z Pro Streeta ;)
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#15
Speed - ja też <3
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#16
W końcu mogę się zdecydować, Krystal. Ahh, gdby tak z nimi... nieważne.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#17
For3ver, wiemy, wiemy. :-) Kopulację to ty lubisz.

Patrząc penisem wybrałbym Irinę Shayk z The Runa. A mózgiem, hm... mózg tymczasowo wyłączony. :-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#18
Większość z nas tu zebranych już w myślach sobie mówi: "Ach, yebaubym Cię niczym dzika kuna w agreście, miaau!" ;D

Najlepsza jest Krystal z PS'a i koniec. ;D
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#19
Nie ma co, już wiadomo, że Krystal bezkonkurencyjna :D.
Moje top 3:
Krystal, Mia... no i nie wiem która jeszcze ;P
Edit:// *Gwozdek - o Nikki z Carbona jak najbardziej się zastanawiałem ;D
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#20
dragmaster - Nikki z Carbona też jest niczego sobie. :P
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.