Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Call of Duty Black Ops 2

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#8
Nie wiem czy dobrze uderzam z tematem.

www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/1655755421.jpg


Jak wiecie coraz większymi to krokami zbliża się do nas premiera nowego dziecka TREYARCH z serii Call of Duty noszącego nazwę: BLACK OPS 2. Date premiery zarezerwowano na 13 listopada 2012 roku. Twórcy co jakiś czas zaspokajają nasze myśli dotyczące "jak to wszystko będzie wyglądało?" Do tej pory mieliśmy już możliwość zobaczenia wstępnego TRAILERA zapowiadającego owe dziecko, a wczoraj - 7 sierpnia, mieliśmy zaszczyt zobaczyć trailer z trybu MULTIPLAYER. Po obejrzeniu i przeanalizowaniu stwierdzam, że naprawdę będzie to oderwanie się od tej codzienności, że tak to nazwę... Od tego do czego twórcy nas przyzwyczaili. Przed samym trailerem z trybu gry sieciowej sam zastanawiałem się jak oni to wszystko pogodzą? Gra w przyszłości? Jak?! Sam fakt względem broni - zastanawiało mnie jak oni to rozwiążą, przecież do tej pory mieliśmy możliwość grania bronią powtarzalną, bronią, która do dziś dnia służy naszym wojskom czy rebeliantom... Jak zamierzają zastąpić kultowe Ak47 czy popularne M4? Wyobrażałem sobie coś kosmicznego będąc w sumie tym faktem zawiedziony. Wczorajszy trailer zmienił moje podejście do sprawy. Twórcy nie zamierzają zrobić wielkiego odskoku - będzie czuć przyszłość i to bardzo, ale broń nazwę to tak: pozostanie bronią, którą lubimy. Nie wiem czy ktoś mnie zrozumie, ale myślę, że tak : ) Ale wracając bardziej do tematu. Grafika zapowiada się b. efektownie. Oczywiście nie mamy co liczyć na ogromne mapy. Przypomnę, że to nie jest BATTLEFIELD. Każda gra z serii call of duty przyzwyczaiła nas do ciasnoty, walki na małym terenie. I myślę, że nie macie co być z tego faktu zawiedzeni.

Z samego trailera można wywnioskować parę ważnych rzeczy z ekwipunku. Przede wszystkim nóż elektryczny - tak to nazwę choć sam nie wiem co to dokładnie jest. Wiem tyle, że po zetknięciu się z danym obiektem wybucha jakby polem elektromagnetycznym i paraliżuje na chwile wroga co możecie zobaczyć na trailerze z tryby sieciowego gry. Zaskoczył mnie także tzw. "ptaszek" - maszyna o wyglądzie ptaka, ale tak naprawdę jest sterowana przez gracza i w pewnym momencie zamienia się w mini bombę. Ale jak to wszystko dokładnie wyglądać będzie? Nie wiem... i myślę, że dowiemy się po prostu w swoim czasie : ) To tyle z moich spostrzeżeń. Dzielcie się swoimi i wypowiadajcie się jeżeli możecie co myślicie przede wszystkim o grze i takim śmiałym posunięciu jak przeniesienie fabuły to przyszłości : )

Tutaj zamieszczę wam wstępne minimalne wymagania gry. Nie są one potwierdzone jeszcze, ale pojawiły się na stronie jednego z afrykańskich dystrybutorów gier:

Intel CPU: Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz lub AMD CPU: Athlon 64 x2 Dual Core 3600+
Nvidia GPU: GeForce GT 120
AMD GPU: Radeon HD 4550
Ram: 2GB
OS:Windows XP 32bit
Direct X: DX9
HDD : 10GB

A tutaj poniżej trailer z gry i z trybu sieciowego:

[movie=youtube]x3tedlWs1XY&feature=relmfu[/movie]


[movie=youtube]Dre21lBu2zU&feature=player_embedded#![/movie]
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#1
Powiem Ci, że pomijając serię Modern Warfare to black ops po prostu wymiatał! Fabuła tak wciąga i porusza, że ojejku, a BO2 będzie własnie kontynuacją tej fabuły i tego staruszka co widzimy na trailerze co opowiada i jest na wózku to bohater pierwszej części Black Ops : )
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#2
Ja niestety historię dosyć słabo znam, bo Black Opsa przypadkiem kupiłem we francuskiej wersji językowej, z dubbingiem na dodatek xd
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#3
Wiesz, ale plusem moim zdaniem ogromny Radon jest to, że będzie to historia kontynuowana : ) tyle, że wiele lat do przodu. Ja mimo tego wszystkiego jestem pozytywnie nastawiony do samej gry : >
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#4
Pierwszy Black Ops fajny był właśnie:D Bardzo specyficzny klimat miał, szkoda, że zanosi się na to, że w BO II już takiego klimatu nie będzie;)
M
Marianek1999 
Amator
Dodano 12 lata temu
#5
Chyba kupie :)
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#6
Ja pewnie też się skuszę... nie mam teraz czasu na gry, ale na pewno czas znajdę na pożyczenie od kogoś samej gry aby poznać fabułę w trybie singleplayer : ) A może jak mi się spodoba to i zakupię? Cieszy mnie fakt, że twórcy posuną się na tyle aby odskoczyć od tego do czego nas właśnie przyzwyczaili mimo, że wielu jest przeciwnych, ale uważam, że wyjdzie jak zawsze - przyjdzie premiera gry i gra zdobędzie miliony fanów : )
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#7
Zapowiada się jak zwykle - czyli dobrze. Podobają mi się nowe pomysły na odświeżenie serii przy jednoczesnym zachowaniu starego charakteru, świetnie zaprojektowane uzbrojenie, nie podoba mi się katowanie starego silnika i stara formuła multi. Skuszę się kiedyś pewnie:)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.