Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Video NFS by Morv

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#1
Tak na początku to chciałbym się przywitać. Wrzucam moje ostatnie filmy związane z NFS'em. Po więcej filmów zapraszam na mój kanał. ;)

[movie=youtube]Kv7ItxX6_vs[/movie]

[movie=youtube]eKG0Aoq6zTQ[/movie]

[movie=youtube]J69o007vxhk[/movie]

[movie=youtube]BZMevSvXwaM[/movie]

Oczywiście komentarze na forum czy na youtube mile widziane. Krytyka konstruktywna również :)

Zamieściłem wideo w bbcode i poprawiłem temat
/Inventer89
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#2
Silnik - 3, Skrzynia - 3, Zawieszenie - 1, Nitro - 3, Hamulce - 1 Turbo -3 + Do Silnika, skrzyni, Nitro i Turbo dodałem części Junkman. Do tego:

-Handling do końca na -
-Wysokość zawieszenia max na +
-Aero max -

Mustangiem i tak jest kiepsko driftować. Evo czy Lexusem można wyczyniać lepsze rzeczy, ale chciałem coś zedytować z Mustangiem w roli głównej. Oczywiście niezbędna jest do tego kierownica, albo chociaż pad z dobrymi analogami.
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#3
WojetXD. :P Filmy mistrzowskie, widać na nich jak długo musiałeś trenować drifting w MW. Co do klipu z U1 - ma klimacik czysto Underground'owy i do tego ta muzyka! Ahhh... :D
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
Mamo, to jest zajebiste ! W czym robisz filmy, zostaniesz moim guru? XD
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#5
Ja wiem czy trenować. Po prostu gram w MW z przerwami co jakiś czas, a tego się nie zapomina po tylu latach śmigania bokiem.

~Reev - filmy robię w Sony Vegas 11
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#6
Ooo, ty tutaj. ;) Pamiętasz jeszcze czasy TD i śmigania w U2? Wercik z tej strony.

A co do filmików - może niektóre wstawki i efekty są niepotrzebne i tylko dodają kiczu, to jednak wygląda to nieźle. A trailer prezentuje się lepiej od tego szajstwa, które pokazało EA.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 12 lata temu
#7
Film z driftu mustangiem bardzo dobry, tylko z tą muzyką w tle ciężko wytrzymać :] Reszta też trzyma klasę.
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#8
Wert - Tak dotarłem i tutaj bo nadal jako tako interesuje się serią NFS, a na stronie której nazwy nie będe wymieniał jest tragedia od ładnych paru lat jak dobrze wiecie. Co do efektów to wiem. Brakuje spójności tyle, że ja bardziej się bawię "sranie" efektami jak filmiki userów GTA SA żeby popróbować przy okazji kilku rzeczy.

~Chad_MC - Muzyka jest taka, a nie inna ponieważ gdybym wrzucił coś z kawałkiem przykładowo Disturbed, Lostprophets czy Foo Fighters filmik poleciałby z YT przez WMG czy inne ustrojstwo. Po prostu łatwiej i szybciej jest mi wybrać coś z DnB czy Dubstepu.
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#9
No witamy Morv'a : ) w końcu! Hehe... Co do filmików to nic dodać nic ująć, po prostu MIAZGA! Jak zawsze : ) Aż mi przypomniałeś czasy driftowania w Most Wanted, szkoda tylko, że kierownica poszła się j***ć : /
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#10
Mam nadzieję, że ja tobie kiedykolwiek dorównam w drifcie w MW- dzisiaj zaczynam ;P Edit: Podaj nazwę nutki w tym filmiku z driftem w MW.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#11
Ja od razu instaluję ENB, bo ta żółć jest denerwująca.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#12
Hahaha Morv... historia kołem się toczy :D Pamiętam czasy kiedy ja trafiłem na stronkę, którą dobrze znasz, a Ty pod nickiem WojteXD bodajże, zamieszczałeś filmy o drifcie z nfs'a mw i wtedy zaraziłeś mnie właśnie tym : > ahh dobre to były czasy... Pozdrawiam, Demid.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#13
No filmiki spoko :D Tylko ten drift IMO nie pasuje do traileru ale po za tym supcio. Właśnie, jak włączyłeś Motion Blur na tym modzie M2011? Mi po włączeniu od razu crashuje się gra.
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#14
Przepraszam, że tak późno, ale dopiero niedawno z roboty wróciłem.

Reev - utwór o który prosisz - Noisia - Tommy's Theme - Mau5trap. Możesz też sobie zmienić oświetlenie i pogody na jakieś inne wtedy żółć również zniknie.

Demi - Fakt dobre czasy. Wtedy jeszcze byłem dość mocno tym pochłonięty. Nadal jednak chciałbym nakręcić twin drift w multi, ale wyłączyli serwery i nie ma z kim za bardzo.

Slight - Nic nie zmieniałem. Wgrałem moda jak był i od razu działał mi motion blur.
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#15
Ok, działa już Motion Blur, po prostu manualnie w cfg zmieniłem wartość z 0 na 1 i hula :)
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#16
Kiedyś może i przyjdzie nam zagrać Morv razem :D w końcu! W końcu to Ty mi dawałeś rady i wskazówki po każdym wideo moim : ) Ahh te czasy.

Szkoda wielka, że wyłączyli serwery, ale nie poradzisz... teraz najgorsze, że i u mnie kierownica poszła się j***ć : ( Więc nawet jakbym chciał wrócić do dawnej formy i popykać z Tb to nie ma jak : ( eh....
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#17
Serwery zawsze można obejść są jakieś narzędzia do tworzenia sieciowego lan tak samo jak gralo się w U2 jeszcze za czasów DBC.

Z kierownicą mam tyle szczęścia, że jest dość mocno zniszczona i wyeksploatowana, ale jeszcze jakoś działa. Co tam, że kabel poklejony izolacją przy rotacji opór/opór kalibracja wali się. Jakoś daje radę bo drugiej bym nie kupił prędzej jakiegoś pada.

Jutro będę pewnie coś tak kleił do Sony Vegasa tylko kompletnie nie wiem z czego i w jakiej tematyce. Może jakieś pomysły?
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#18
U mnie skończyło się tak, że padła kalibracja... kierownica została rozkręcona, a następnie już nie powróciła do dawnego stanu. Niestety nie dało jej się naprawić, a teraz ani czasu by grać ani pieniędzy na nową kiere... A ostatnio odkryłem mw u siebie jeszcze zainstalowane na komputerze : ( mam pada, ale to już nie to samo. Niestety pozostała już tylko pamięć i możliwość obejrzenia filmików na youtube : )
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Morv
Morv 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#19
Ufff koniec. Troche zabawy w edycję i rendering od 18 do teraz :P

NFS Most Wanted DRiFT - Decisions - YouTube
i.imgur.com/lycwsy8.jpg
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#20
Właśnie skończyłem oglądać : ) wchodzę na youtube, a tu proszę... miła niespodzianka : ) Ogromny plus za kilka aut w akcji nie wspominając już oczywiście o montażu bo tu jak zawsze pełna profeska. A co do aut to ciekawie było zobaczyć renault, ale chyba najlepiej jednak driftowało się evo i madzią co? : )
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.