Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Activision vs. EA - Episode 2...

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#1
Mi się MoH 2010 bardzo podobał, głównie za sprawą świetnego klimatu, dość nietypowej jak na gatunek FPS fabuły, świetnego udźwiękowienia, i dobrze zaprojektowanych poziomów. Faktem jest, że Danger Close dali ciała w paru innych kwestiach, nie mniej jednak nie zmienia to faktu, że wiążę z tą grą dobre wspomnienia i chętnie do niej jeszcze wracam.
M
Marianek1999 
Amator
Dodano 12 lata temu
#2
Ja posiadałem MoH 2010 (chyba ;P) i mi nie przypadł do gustu, za to CoD'y mam wszystkie (od 1 do mw3). Black Ops 1 szybko się mi nudził, ale BO2 to będzie coś. Pierwszy CoD w przyszłości. Według mnie BO2 wygra. Mi np. na grafie nie zależy, tylko na rozgrywce :).

Dzięki za uwagę. Cześć :D
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#3
Nie no, ja pier****...
Ryan...
Odgrzewany kotlet?
To co zostawili bez zmian?
Tylko silnik się nie zmienił.
Prawie wszystko jest nowe, inne.
Ale i tak, dla hatera nawet jakby absolutnie wszystko było zmienione ale ten sam silnik by był, to "odgrzewany kotlet, nic nie zrobili".
...
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#4
Dla mnie BOII to odgrzewany kotlet. Stary silnik graficzny i parę innowacyjnych rozwiązań co i tak nic nie zmienia. Za to MoHW zapowiada się super ! Walczę o kasę dla MoH.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#5
Ponownie nowe filmiki z obu gier pojawiają się w przeciągu zaledwie kilku dni:
[movie=youtube]Bjd76ylll6E[/movie]
[movie=youtube]Dre21lBu2zU[/movie]


Moim zdaniem obie gry przyzwoicie wypadają na trailerach, ale jednak MoH trochę fajniej - bardziej świeżo i klimatycznie się prezentuje;)
Jak jest Waszym zdaniem? :)
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#6
Poczytałem o MOHW, poczytałem o BOII, i chyba wbrew tego że jestem fanem coda to MoH kupie w dniu premiery a BOII może w 2013, gameplay mnie zawiódł. A MoH świetnie wypadł.
M3
M3 
Amator
Dodano 12 lata temu
#7
Zapewne duża część osób kupi BOII ja jednakże postawię na MoHa. Kupiłem MoH 2010 i jakoś mi przypadł do gustu, zawsze coś innego niż odgrzewane kotlety serii CoD. Najlepszy CoD to jest "czwórka" i tyle w temacie :)
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#8
Radon dobrze gada.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#9
BOII zginie? BOII już ma zapewnione przeżycie - w ciągu bodajże pierwszych kilku dni zamówiono 3 razy więcej pre-orderów niż w przypadku pierwszego Black Opsa, który przecież sprzedał się w rekordowej liczbie egzemplarzy.
Poza tym bez przesady nie hejtujcie tak tej gry. Przecież fakt, że MoH pewnie będzie lepszy, nie zmienia faktu, że BOII raczej będzie tak dobry jak poprzednie Call'e, i wart zagrania, zwłaszcza, ze mimo wykorzystywania podstarzałego silnika, parę ciekawych rozwiązań zaoferuje. Poza tym nowe realia, i nowa kampania będąca kontynuacją tej z poprzedniego BO także wyglądają ciekawie. Ja pewnie prędzej lub później się na niego skuszę.

Cytat

Reev napisał(a):
Ale taki klimat nie pasuje do Call of Duty. Takie coś pasuje np. do Crisisa albo do Mass Effect, ale nie do CoDa !!


A gdzie to jest napisane? W tytule "Call of Duty" jest jakaś wzmianka o tym, że akcja rozgrywać się ma w drugiej wojnie światowej, lub w ostateczności w czasach współczesnych? Moim zdaniem nie ma co płakać o to jak został osadzony BOII. Ludzie, którzy zajmują się tworzeniem tej gry znają się na rzeczy i na pewno wiedzą co robią, więc o realia przedstawione w tej grze ja się nie martwię:)

A odnośnie Medal of Honor - polskie wydanie różni się od ogólnoświatowego postacią żołnierza GROMu na okładce. Bardzo ładnie ze strony EA, świetny zabieg marketingowy:)
www.gram.pl/upl/news/120120524173849.jpg
P
PTR 
Amator
Dodano 12 lata temu
#10
Szczerze? BOII zginie na tej wojnie, CoDów jest tyle, że pawia można puścić, a "Medali"? AA, PA, A i 2010(bez wersji na konsole) CoD się w końcu znudzi i bóg co jeszcze, jedyne CoDy które mi się podobały to 1, 2, 4 i MW3 za względu na "przetrwanie", A "Medal"? Podobał mi się każdy, brakuje tylko czegoś w stylu przetrwania, bo to jedyna rzecz która mi się podoba w CoDzie a nie ma jej u EA.
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#11
iLL - nie ma takiej rzeczy która by człowiekowi dogodziła -,- zawsze każdy bedzie na cos narzekac
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#12

Cytat

Reev napisał(a):
Ale taki klimat nie pasuje do Call of Duty. Takie coś pasuje np. do Crisisa albo do Mass Effect, ale nie do CoDa !!


A gdy się posłuchają płacz, ze CoD jest nudny i monotonny :okok:
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#13
Ale taki klimat nie pasuje do Call of Duty. Takie coś pasuje np. do Crisisa albo do Mass Effect, ale nie do CoDa !!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#14
Moim zdaniem też MoH będzie lepszy. Moja opinia z poprzedniego postu dotyczyła porównania przedstawionych dzisiaj reklam tych gier.
Chociaż akurat futurystyczna broń z BOII mi się podoba, lubię takie klimaty.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#15
Jeśli tak myślisz, to jesteś w błędzie. BOII jest przeginką i to straszną. MW3 było w miarę, bo przyszłość była nie tak daleka. W BOII będą jakieś kosmiczne samoloty i bronie, które od samego patrzenia przyprawiają mnie o mdłości. MoH prezentuje się o wiele lepiej. Znając EA oni nie prezentują na początku wszystkiego. Każdy CoD od Treyarch jest denny.

Według mnie tą wojnę wygra MoH. Bez dwóch zdań.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#16
Wojny ciąg dalszy:

[movie=youtube]iUWXycyPE6I[/movie]
[movie=youtube]5O2HdzOZtVk[/movie]

Tym razem chyba Call jest górą. Spot reklamowy pokazuje parę nowych ujęć, jest bardziej dynamiczny i chyba ma lepszą muzykę. Widać jednak bardzo dobrze, że graficznie BOII zdecydowanie wymięka przy MoH'u. Maksimum dla tego silnika wycisnął pierwszy Black Ops, i nowy silnik powinien pojawić się już w MW3.
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#17
MOH Warfighter: Z zapowiedzi, filmików i wgl z informacji o grze myślę że zapowiada się hit.

Black Ops II: Oby nie przesadzili z tym "fjucze-łarfar" bo to byłby ostateczny pogrzeb marki Call of Duty. Jednak bardzo dobrze zapowiada się tryb zombie (ośmiu graczy w kooperacji + kampania zombie, podobno nowe trybyi nowe pomysły. "To nasze najbardziej ambitne zombie" - jak mówi 3ARC). Wielu mówi że po mw3 nie można się spodziewać niczego po bo2. Gówno prawda, te gry tworzą oddzielne, niezależne od siebie studia. MW - Infinity Ward, stworzyli świetny cod2,4, a potem zdurnieli do reszty wprowadzając iwnet - strzał w stopę. WAW/BO - Treyarch (3arc) - na nich się jeszcze nigdy nie zawidołem.
Black Ops II ma więc szanse zostać super grą futurystyczną, o ile twórcy nie przesadzą.

Obie gry zapowiadają się super i porównywanie ich nie wiem co ma na celu. Acti i EA powinno się ogarnąć.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#18
Co do BOII to bardziej ta gra przypomina teraz chociażby bulletstorm niż CoD'a np. te samoloty wyglądają jak statki kosmiczne. Nie trawię Black Ops II. Jeśli chodzi o MoH to już co innego przyznam, iż nigdy z tą grą nie miałem do czynienia, ponieważ uznawałem ją za po prostu nudną, ale Warfighter zapowiada się niezle, mimo iż przypomina w większości BF3.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#19
Nie widzi mi się CoD w przyszłości, to ogólnie nie pasuje do serii. Lepiej prezentuje się MoH.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#20
Treyarch twierdzi, że Black Ops II ma być mega innowacyjny pod każdym względem, także pod względem grafiki. Trailer jednak mówi co innego - niektóre jego fragmenty demaskują silnik Quake'a III, więc o innowacji nie ma mowy. Ogólnie BOII do mnie również nie przemawia, mimo, że jestem raczej zwolennikiem shooterów od Acti niż EA. Pierwszy Black Ops co prawda był całkiem fajny, w trailerze BOII ja widzę jednak mało jakichś naprawdę ciekawych nawiązań do pierwszej części. Mi kojarzy się to z tworzeniem zupełnie nowej gry, i nadaniem jej tytułu rekordowego Black Opsa, po to tylko by ponownie zgarnąć rekordową ilość hajsu.
Medal of Honor Warfighter znaczenie bardziej mi podchodzi, czuć w nim świetny klimat pierwszej części, który mam nadzieję w połączeniu z dużym budżetem i silnikiem Frostbite 2.0 da grę równie dobrą jak Medal of Honor z 2010 roku, jednak pozbawioną bugów i piękną graficznie.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.