Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

SimCity (2013)

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#1
link
Nowe Sim City, firmy Maxis, odpowiedzialni za ostatnią zayebiste Sim City czyli SC4. No ja czekam nie wiem jak inni, Maxis tego nie schrzanią :D

Dodaję link do galerii

//Inventer89
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#2
Ja też czekam na następcę SC4. SC4 jest u mnie na HDD do dziś (z małymi przerwami).
Grafika ma powalać (są już pierwsze screeny, na szczęści nie ma cukierkowatej grafiki jak w Społeczeństwach czy Cities XXL) i w końcu ma być nieograniczoność w budowie dróg - chyba największa bolączka SC4, aczkolwiek są wyśmienite mody, które potrafią zmienić miasta nie do poznania: łuki, ronda, dwupasmowe drogi, dziesiątki różnych nawierzchni, tramwaje... masa, masa i jeszcze raz masa świetnego towaru.
Mam nadzieję na tryb samochodowy i misje jak w Godzinach szczytu :)
Już nie mogę się doczekać :)

Edit:
Wymagania gry nie są zbyt wygórowane
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ / Intel Core 2 Duo 2.0GHz;
Pamięć RAM: 2 GB;
Karta grafiki: ATI Radeon HD 2x00 / Nvidia GeForce 7800/ Intel Series 4 z 256 MB pamięci;
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7.

Pamiętajmy jednak, że SimCity 4 też miało małe wymagania, a duże miasta potrafią przyciąć nawet najnowsze komputery.
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#3
Nie będę ukrywał, że jestem fanem gier ekonomicznych/city builder whatever. Gdy dowiedziałem się, że powstanie nowe SimCity, ucieszyłem się niezmiernie. Mam tylko nadzieję, że mechanika gry nie ulegnie jakiejś kolosalnej zmianie.
.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#4
Również jestem wielkim fanem city-builderów. Ja się cieszę że to na Win XP ruszy/obsługa DX9. Tylko proszę żeby nie była uproszczona ta część, po prostu była tak dobra jak poprzedniczki (nie licząc piątej części, którą zostawiam bez komentarza)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#5
Oglądając czy czytając wywiady z twórcami widać wyraźnie, że w ogóle nie przyznają się do SimCity Społeczności - czyli są świadomi że to był niewypał i myślę, ze starali się wyciągnąć jak najwięcej wniosków z poprzedniej części.

W nowym SC podoba mi się rozbudowa budynków (komisariatów, elektrowni). Jedyne, czego nie widzę to zmian pór roku; to by wprowadziło wydatki związane z odśnieżaniem miasta, ale także duże zyski w górach, gdzie można by było zakładać ośrodki narciarskie. Ale może dodadzą w dodatku. Zastanawia mnie też czy pojawią się misje jak w Godzinach Szczytu, bo są super.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#6
A jak myślisz, dlaczego nie ma pór roku? :-) Bo będzie dodatek. To przecież EA, muszą być dodatki.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#7
Nie że EA, tylko pomysł wszystkich wydawców na koszenie kasy na okrojeniu gry i sprzedaniu zawartości uzupełniającej do pełnej wersji. Ale Sim City wątpie żeby padło ofiarą wydaniu dla niej wielu DLC, ta marka to zbyt wielka legenda by tak z nią postąpić. Kurde jakby wydawcy nie mogli wrócić do dawnego systemu, robią grę, małe dodatki dodają w patch'ach, a rok później wypuszczają pełnoprawny dodatek który wnosi ogrom. Dla twórców to pikuś przecież, a wydawcy zarobiliby znacznie więcej.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#8
Tu nie chodzi o zwykłe DLC. Będą raczej dodatki w stylu Simsów 3. Np. SimCity Cztery Pory Roku itp.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#9
No niestety, jak wyjdzie ostatnie DLC do SimCity, to się okaże, że pół gry dodali.

Slight - Tak jak Kalypso zrobiło z Tropico 3 i 4. :)
.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#10

Cytat

Slight napisał(a):
Kurde jakby wydawcy nie mogli wrócić do dawnego systemu, robią grę, małe dodatki dodają w patch'ach, a rok później wypuszczają pełnoprawny dodatek który wnosi ogrom. Dla twórców to pikuś przecież, a wydawcy zarobiliby znacznie więcej.
Tak właśnie pracuje CDProjekt, z tym że dodatki w patchach nie są zamieniane na płatne dodatki, najwyżej potem wychodzi gra pudełkowa zaktualizowana, w takiej samej cenie. Niestety na razie mają tylko Wiedźmina :/

Cytat

Siekierka napisał(a):
Będą raczej dodatki w stylu Simsów 3. Np. SimCity Cztery Pory Roku itp.

Nie kracz
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#11
link

Wrażenie z bety, zapowiada się bardzo dobrze Wink Martwi mnie trochę z tym budżetem żeby nie było to za proste :/
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#12

Cytat

Slight napisał(a):
link

Wrażenie z bety, zapowiada się bardzo dobrze ;) Martwi mnie trochę z tym budżetem żeby nie było to za proste :/


Autor podał trochę mało informacji na temat budżetu. (Mogę subiektywnie bronić nowego SC :) - nie dopuszczam myśli, że coś może być nie tak). W SC4 też się łatwo zarabiało na początku. Potem zaczynały się schody, gdy przybywało nagród: a to stadion, a to uniwerek, a to ZOO. Autor mógłby podać jakie budynki miał: czy standardowe typu straż, policja, czy wybudował kilka, które przydadzą się później. Już po beta testach (zarejestrowałem się, ale nie dostałem klucza) i aż dziw, że tak mało jest recenzji. Liczę na jakąś mega recenzję do końca lutego, bo chciałbym nabyć pudełkową wersję limitowaną, dostępną tylko w przedsprzedaży.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#13
Można się zapisać na drugą betę, która wystartuje 16. lutego :) link

EDIT:
JEEEEEEEEST! Mam klucz do bety SimCity :D
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.