Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Reset kompa problem

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#1
Chłopaki mam taki problem: odłączyłem zasilacz żeby zobaczyć co jest z kompem kumpla. Jak wróćiłem do domu i go na nowo zamontowałem to wyświetliło mi okienko czy uruchomić system normalnie czy awaryjnie. Wybrałem że normlnie i od razu restart kompa i tak w kółko za którymś razem zaskoczył, wszedł do systemu, już się cieszyłem a tu po chwili znowu reset, odpalam znowu a tam komunikat że nie można uruchomić systemu bo nie ma jakiegoś pliku. No to biorę płytę windowsa odpalam i przez jakiś czas łapał zwiechę już przy pierwszym niebieskim screenie podczas ładowania, w ogóle nie było pokazane co się kopiuje na tym białym pasku tylko ciągle biały. I tak kilka razy ale o dziwo za którymś razem zaskoczył. Prędzej jeszcze sprawdzałem dysk Hirenzem i był ok. OK system się zainstalował przszyszli po mnie kumple to to tak zostawiłem i wyłączyłęm kompa. Dziś się budzę włanczam go i znowu to samo wybór awaryjny lub normalny windowsa i reset po wyborze. Co to może być?
Matz
Matz 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
Klasyczny przykład uszkodzenia RAM'ów, jak nie działa ze spokojem co najmniej 30 min, to wszystkie kości do wymiany. Na początek proponowałbym pożyczenie od kogoś działających i sprawdzenie, ale myślę, że na 99% to to. ;)
Profesor
Profesor 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#3
Miałem taki sam problem w laptopie i okazało się że HDD uszkodzony, laptopa wysłałem na gwarancje i wymienili :)
Tanie Projektowanie stron !!
GG: 7450843



Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#4
No właśnie dysk sprawdzałem Hirensem i był niby ok, Dobra okazało się że niby klamra od ramu nie była dociśnięta, docisnąłem i działa, tylko że wczoraj też działało, to co przez noc sama klamra odskoczyła ? z resztą prędzej ten ram wyjmowałem jak za 1 razem nie chciał odpalić, i nadal nie chciał wstać. Podejrzewam że on może się włączać dobrze jak się nagrzeje czy coś, ale tego to się pewnie jutro przekonam dopiero jak będę chciał go włączyć, teraz mam trochę GB do kopiowania na inny dysk i wtedy swój calutki sformatuję i postawie na nowo windę, zobaczymy jak będzie działać.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.