Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Świat bez Steva Jobs'a

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#1
Dziś w nocy pożegnaliśmy Steve Jobs'a - wizjonera, człowieka legendę, który technologicznie zmienił świat nie do poznania, począwszy od iPodów, poprzez iPhony, a na iPadach skończywszy. Z małej 2-osobowej firmy, po wielu przejściach, stworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Kto wie, czy nie bardziej rozpoznawalna niż Coca-Cola :). Nie mam żadnego produktu Apple (szykuję się na kupno iPada 3 w przyszłym roku), ale śledzę produkty tej firmy i widzę, że gdyby nie ona, to być może nadal byśmy słuchali muzyki z Discmana, ekran dotykowy w komórkach nie byłby tak popularny jak dziś, a tablety, wśród których iPad stanowi ok. 90% pozostawałyby w sferze marzeń. Jak sobie poradzi firma bez swojego guru? Nie mam pojęcia. Na pewno Apple bez S.J. nie będzie tą samą firmą jaką była do dziś rana.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
Jedyne co mi pozostaje to tylko podziękować za wspaniałe produkty APPLE. Dziękujemy! [*] : (
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#3
Na każdego przyjdzie czas nawet na nas szanujmy osoby za życia i po śmierći
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
No szkoda człowieka. Odszedł jeden z najwiekszych wymiataczy biznesowych. Te dotykowe iPody, iPhony, iPady coś genialnego. Sam posiadam iPad2 i teraz właśnie pisze z niego ten post :D Co prawda już wcześniej były na rynku rożne te rzeczy na dotyk, ale to on sprawił ze teraz jest komfortowe i przyjemne w użytku. Kiedyś dominował swoimi macintoshami i innymi komputerami. Trzeba przyznać narobił Gatesowi konkurencji. Co do przyszłości Apple, to już nie będzie jak było, będzie gorzej tak samo jak z microsftu kiedy Bill Gates odszedł. No szkoda, osobiście jakoś tam nie śledzę technologi Apple i tak co niektóre produkty uważam za słabe, tak co niektóre uważam za genialne.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#5

Cytat

Bambus_Driver napisał(a):
Trzeba przyznać narobił Gatesowi konkurencji.

Steve razem z Billem znali się bardzo długo. W 2007 był nawet wspólny wywiad z nimi. Microsoft zajmuje się głównie komputerami PC i Smartfonami (Windows Mobile), natomiast Apple swój sukces zawdzięcza iPodom, potem iPhonom (tu mógł być zgrzyt) i iPadom - zupełnie inny rodzaj sprzętu.
Maniek
Maniek 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#6
Ja myślę, że Apple jednak już nie będzie takie samo jak dotychczas, miałem okazję się pobawić niektórymi produktami Apple i powiem, że coraz większy mam do nich szacunek :-)
imageshack.us/scaled/landing/825/wirliebenautos.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#7
Nigdy nic Appl'owego nie testowałem ale pomimo to mam do nich szacunek. S.J [*] :(
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#8
Zgodzę się z Wami. Gdyby nie Jobs, wiele rzeczy nie byłoby tak znane, np. telefony dotykowe, czy tablety. Owszem, dużo jest tabletów na rynku, które są konkurencją dla iPada, lecz nigdy go nie pobije, bo iPad to była pierwsza taka maszynka, która zawojowała cały świat. Ktoś tu napisał, że do dzisiaj słuchalibyśmy muzyki z discmanów, albo walkmanów, chociaż to nie moja epoka, ale zawsze takie g*wno chcialem mieć na Pierwszą Komunię :D Szczere kondolencje dla rodziny.
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9
Zgodę się z 3nd. Gdyby nie Steve, w ogóle nie byłoby pewnie dotykowych ekranów. Pokój Jego Duszy. [*]
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#10
No fakt... żal tak genialnej osoby. Wręcz kocham jego wynalazki. Są świetne... mają mało błędów i wyprzedzają konkurencję. Długo walczył bo aż 7 lat. Można to nazwać cudem bo Patrick Swayze wytrzymał z rakiem trzustki 1,5 roku, więc jednak nie ma żadnego porównania. Chciałbym tylko dodać, że to nie tylko Jobsowi zawdzięczamy powstanie firmy Apple! Honorowo było by wspomnieć, że to... Polak (!) wynalazł właśnie jedną z maszyn, które zostały wspólnie ulepszone z Jobsem. Szacunek dla Jobs'a i Steve'a Woźniak!
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#11
Ekrany dotykowe już byly 20 lat temu wiec nie Pier*** rumunov.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#12

Cytat

Bambus_Driver napisał(a):
Ekrany dotykowe już byly 20 lat temu wiec nie Pier*** rumunov.
Masz pewnie na myśli Newton produkcji... Apple :)
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#13
Nie to jeszcze wcześniej, nie pamietam firmy, kurde. Ale jestem pewien ze były już ekrany dotykowe jeszcze przed urzedzaniami przez Apple zrobione. Niestety słabo się sprawdzały i tam jakoś pózniej Apple je dopracowal. Nie pamietam jak to było dokładnie.
PS. Już nie offtopujmy.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.