Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Windows XP wiecznie żywy?

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#12
Pojawiły się wymagania sprzętowe NFS RUN. Moją uwagę przykuł komentarz:

Cytat

Bambus_Driver napisał:
Kolejny brak wsparcia dla xp? (...)

Również oglądając Wasze pulpity, które prezentujecie na forum coraz częściej nasuwa mi się pytanie: Dlaczego jeszcze korzystacie z Windowsa XP, któremu w tym roku stuknęło 10 lat? Gracie w Shifta 2, GTA IV i inne wymagające gry, więc sprzęt macie niezły i z pewnością pójdzie Wam Vista czy 7, a jednak wybieracie XP. Skąd bierze się takie przywiązanie do tego starego (aczkolwiek nie zaprzeczam, że i dobrego) systemu?
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#1
Tu się mylisz - będą kafelki. Kafelki to nowe Menu Start. Ale nie martw się - pulpit również zostanie, podobny do tego z Windowsa 7. Tylko że menu kafelkowe. :P
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#2

Cytat

Siekierka napisał(a):
Kafelki będą wszędzie. Na nowym Xboxie, na laptopach, na tabletach, na smartfonach. W8 będzie jako jedna platforma na wszystkie te 4 urządzenia. Ciekawi mnie w tym wypadku jedno - odpalimy PC-towe gry na smartfonie? :P
Na tabletach - tak, na laptopach będzie domyślnie uruchomiona normalna powłoka znana z Win7, chyba że laptop będzie posiadał ekran dotykowy, wtedy domyślnie mogą być kafelki.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#3
Kafelki będą wszędzie. Na nowym Xboxie, na laptopach, na tabletach, na smartfonach. W8 będzie jako jedna platforma na wszystkie te 4 urządzenia. Ciekawi mnie w tym wypadku jedno - odpalimy PC-towe gry na smartfonie? :P
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#4
Jeśli nowości w Win8 od strony zwykłego interfejsu nie będzie się zbytnio różnił od 7, zostanę przy obecnym systemie. Kafelki wyglądają apetycznie, ale nadają się tylko do dotykowego ekranu.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#5
Jak dla mnie XP to przeżytek. Nie wyobrażałbym sobie interfejsu dotykowego na tym systemie. Jak na swoje czasy nie miał konkurentów, lecz teraz wygląda to inaczej. Ciekaw jestem, kiedy wypuszczą kafelkowego Windowsa 8 i (może kiedyś) Androida dla notebooków i netbooków - przecież PC też jest przeżytkiem i nie wiem, kto tego jeszcze używa. Obecnie wszystkim trzęsie mobilność - smartfony, tablety, netbooki - nie ma miejsca na komputery stacjonarne. Tak więc żywot XP się kończy. A Windows 8 będzie miał niemałe zadanie - zawalczyć z Androidem.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#6
XP - krótko mówiąc system prawie idealny. Jak każdy od Microsoftu ma dużo bugów. Win 7 też, więc nie ma co narzekać nawet na XP biorąc pod uwagę kiedy był wydany. Ostatnio na kompie miałem go, ale jednak nie był wystarczająco wydajny dla mnie. Po zainstalowaniu Win 7 zauważyłem jak komp przyśpieszył i druga ważna rzecz, że nie używam na nim żadnego antywirusa od roku, a komputer nadal działa płynnie, system nie zawiesza się. XP wieszał mi się dość często, może to wina starego kompa, który miałem. Na nowym długo nie testowałem XP , przez miesiąc ale zawiasy łapał.

Podsumowując nie wybrał bym XP. Mała wydajność szczególnie na nowsze gry, lecz uznam go za godny swych czasów system.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#7

Cytat

Demi napisał(a):
nie gram już w żadne gry, komp mi służy wyłącznie teraz do GG i Muzyki : ) No i oczywiście internet... ale tak to za stary już jestem na to i czasu nie ma na gry....
No chyba, że tak, u mnie to prawdziwe centrum pracy. Gadżety, galeria fotografii, mail aero snap i jumplisty to najczęściej używane przeze mnie rzeczy w Win7, których nie ma w XP i bez których raczej trudno by mi było cokolwiek zrobić w systemie.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
Hmmm ogólnie przy serwisowaniu mojego pc proponowali mi to, że tak mogą zrobić, ale wtedy szczerze miałem to w nosie czy to będzie XP czy 7, a teraz hmmm... myślę, że jak już bym się posunął do instalacji 7 to tylko ze względu na wygląd bo po nic innego nie mam powodów, nie gram już w żadne gry, komp mi służy wyłącznie teraz do GG i Muzyki : ) No i oczywiście internet... ale tak to za stary już jestem na to i czasu nie ma na gry....
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#9

Cytat

Demi napisał(a):
Ja miałem okazję użytkować WINDOWS 7 i mam z nim miłe wspomnienia, ale został, przy najbliższym serwisie PC mojego, wgrany WINDOWS XP z powodu rodziców, jako iż nie jestem jeszcze szam w domu i rodzice nie posiadają swojego komputera czy laptopa łatwiej jest im użytkować system, który znają od początków, bo jak tylko 7 przyszła to było bardzo męczące jak musiałem ich uczyć wszystkiego od nowa i ciągle to powtarzać...

A myślałeś o instalacji 7 obok XP? Oczywiście na innej partycji. Wybór systemu odbywa się przez menu na początku uruchomienia komputera, domyślnie mógłby być zaznaczony XP.
M3
M3 
Amator
Dodano 13 lata temu
#10
hmm.. Miałem z 6 lat Windowsa XP nie narzekałem na niego jakoś szczególnie. Ale jak przeszedłem na Windows 7 to od razu spodobał mi się ten system i nie mam zamiaru jak narazie zmieniać, chyba że na Windowsa 8 kiedyś tam..
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#11
Ja miałem okazję użytkować WINDOWS 7 i mam z nim miłe wspomnienia, ale został, przy najbliższym serwisie PC mojego, wgrany WINDOWS XP z powodu rodziców, jako iż nie jestem jeszcze szam w domu i rodzice nie posiadają swojego komputera czy laptopa łatwiej jest im użytkować system, który znają od początków, bo jak tylko 7 przyszła to było bardzo męczące jak musiałem ich uczyć wszystkiego od nowa i ciągle to powtarzać...
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.