Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Tuneking et.3 - głosowanie

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#16
img89.imageshack.us/img89/4480/zajebistecos.png


Zaczynamy głosowanie !

----------------


-1-

host.nfszone.pl/images/06059985050466617225_thumb.jpg

host.nfszone.pl/images/93303287429811615652_thumb.jpg

host.nfszone.pl/images/64418483648483468507_thumb.jpg


Opis:
Zaczęło się od prostego tuningu. Dobór felg, malowanie.. Przyszła pora na naklejki. Pomysł na auto zrodził się w kilka minut, ale okazał się być fatalny. Przejrzałem po raz kolejny wszystkie naklejki w grze i doszedłem do wniosku, że nic nie wymyślę. Zostawiłem Corvette w prawie "gołym" stanie i wyłączyłem grę. Wreszcie zainspirowała mnie bluzka kolegi, która była łososiowo-pomarańczowa, oddzielana białymi paskami. Skasowałem poprzednią wersję samochodu i zacząłem od nowa. Dobranie naklejek zajęło mi dobrą godzinę, a potem poszło już jak z płatka. Jedyną rzeczą jaką zmieniłem z barw z bluzki to kolor biały na ciemny siwy. Akurat okazało się to fatalnym pomysłem bo samochód był strasznie ciemny i ciężko było zauważyć gradient dwóch kolorów. Zmieniłem więc jeszcze raz kolor auta i niektórych naklejek wraz z emblematami. Samochód był prawie idealny dla oka. Dlaczego prawie? Przyczyna była prosta.. brak spoilera. Nie popieram spoilerów w tego typu samochodach, ale ze względu na sportowy charakter naklejek zacząłem przebierać w "lotkach". Po długim zastanawianiu się i dopasowywaniu wybrałem jeden, pasujący i najlepszy pod względem szerokości, długości i kontrastu z felgami. Tak oto nastała "Lady Punish". Chociaż auto zrobiłem w przeciągu 3 dni to liczą tutaj się jednak godziny. Wykorzystałem 3,5h co wydaje się niewiele, ale to dzięki wprawie, pamięci kolorystyki i numerów naklejek. Mam nadzieję, że auto się podoba bo włożyłem w nie dużo wysiłku. Pozdrawiam



----------------


-2-

host.nfszone.pl/images/96152530437883896087_thumb.jpg

host.nfszone.pl/images/95678405373809168685_thumb.jpg

host.nfszone.pl/images/70190634383872681186_thumb.jpg

Opis:
"Dodaj opis" - hmmm. Ciężka sprawa. Nie jetem poetą i do tego nie ma co tu opisywać. Dzień jak co dzień, odpalam kompa, Pro Streeta. Kupuje auto a potem wpatruję się w nie, aż coś wymyślę. No i wyobraziłem sobie w głowie mniej więcej co chcę osiągnąć. Praktycznie zawsze tak mam chyba że wpadnie mi pomysł np. kładąc się do łóżka czy jadąc skuterem. Co ciekawe, nigdy nie zaczynałem wozu z przodu. Zazwyczaj pierwszy vinyl kładłem na boku auta. Teraz pierwszy położyłem na zderzaku. Potem maska, a następnie tył samochodu. Na koniec vinyl z boku. Emblamenty zaczynałem od tyłu. Zmiana zachowania może wyjdzie na dobre. Lookajcie i podziwiajcie.



----------------



-3-

img809.imageshack.us/img809/8351/zestawikcorvette.th.jpg


Opis: Jako, ze miałem problem ze zrobieniem tego auta, postanowiłem, że zrobię coś typowo amerykańskiego. Ostatnio wszędzie pełno amerykańskich flag we filmach więc oto przedstawiam: American Patriot



----------------



-4-

host.nfszone.pl/images/94136473505158436724_thumb.jpg
host.nfszone.pl/images/16867160745361399668_thumb.jpg
host.nfszone.pl/images/79449100763721527258_thumb.jpg


Opis:Chevrolet Corvette. Jeden ze współczesnych muscle-carów. Według mnie, powinien być stuningowany subtelnie, aczkolwiek, że tak powiem po męsku. Dwa kolory, w tym przypadku biel i czerń z dodatkami mocnej czerwieni to idealne proporcje. Żaden spoiler, wlot dachowy ani tuningowana maska nie wchodziła w grę- zupełnie fabryczny bodykit. Linia Corvetty jest piękna sama w sobie, nie potrzebuje żadnych pseudo upiększeń. Czarne felgi ładnie kontrastują z bielą nadwozia. Subtelni sponsorzy na drzwiach i masce dopełniają całości.



----------------


Głosujemy tak jak ostatnio. Głosujemy na trzy auta. Auto na pierwszym miejscu zdobywa 5 pkt, na drugim 3, a na trzecim 1 pkt. Dodatkowo jury w swoich głosach dodadzą również punkty extra w skali 0/5. Przykład:
1. nr 1
2. nr 2
3. nr 3

Do kolejnego etapu przejdzie 3 tunerów.
Głosowanie czas zacząć !
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
Głosowanie zakończone !


Wyniki:


1 miejsce zdobywa... Vild z autem nr 1 !
Tuż za nim na podium miejsce 2 otrzymuje sebastianek z autem nr 3 !
No i niestety to już ostatnie miejsce na podium.. 3 miejsce zdobywa barteq z autem nr 4 !

Do ostatniego etapu nie przechodzi niestety Moderson z autem nr 2, dziękujemy za udział i gratulujemy. Informacje o kolejnym etapie w temacie konkursowym.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#2
1
3
4
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#3
Nr.1
Nr.2
Nr.4
Maniek
Maniek 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#4
1.Nr.1
2.Nr.2
3.Nr.4
imageshack.us/scaled/landing/825/wirliebenautos.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#5
1. Nr. 1
2. Nr. 4
3. Nr. 2
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#6
1. Nr 1
2. Nr 3
3. Nr 2
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

diego0008
diego0008 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#7
1. Nr 2
2. Nr 1
3. Nr 4
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#8
1. Nr 2
2. Nr 1
3. Nr 4
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#9
1. Nr.2
2. Nr.1
3. Nr.4
i.imgur.com/dtN53qt.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#10
1. nr 1
2. nr 2
3. nr 4
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#11
Ja jednak bez wstępu się nie obędę: otóż Serdecznie chciałem wszystkim Wam pogratulować aż tak udanych prac. O dziwo, każda wygląda zupełnie inaczej, prezentuje zupełnie inny styl i urzekła mnie na zupełnie inny sposób. Przejdę może do głosowania.

1. Nr 3 - niby prosty, ale jaki piękny. Urzekł mnie swoją prostotą i wyszczególnieniem pięknej linii Corvette. Dopiero dzięki tej przeróbce zauważyłem tak naprawdę to, jaka Vette jest ładna. O dziwo, na co dzień obrzydliwe felgi pięknie komponują się z resztą. W pełni ów pojazd zasługuje ode mnie na 5 pkt. Niestety, opis wypada strasznie słabo, za co, niestety, autor nie dostaje punktów extra. A szkoda...

2. Nr 4 - to jest jedyna praca, której nie widziałem przed głosowaniem. I bardzo się zdziwiłem, gdyż mimo swojej prostoty potrafi zachwycić. Czerwone obwódki idealnie wypełniają lukę kontrastową między białą a czarną barwą, a felgi idealnie wkomponowują się w całokształt - widać, iż autor trochę się przyłożył. Niestety, opis znowu został "odbębniony" - na szczęście tym razem są tu więcej niż jedno zdanie. Za całokształt pojazd otrzymuje u mnie miejsce drugie i 3 pkt. Niestety, autor nie uchronił się od rażących wpadek interpunkcyjnych i nawet językowych, dlatego przyznaję tu tylko 1 punkt extra.

3. Nr 1 - z początku przyznawałem mu 1 miejsce - jednak tylko dopóki nie zobaczyłem innych pojazdów. Piękny vinyl został skutecznie oszpecony zbyt małym kontrastem nadwozia wobec felg, brzydkimi decalami oraz numerkiem. Mogło być ślicznie, jest ciut gorzej. Ale najważniejsze, że nadal dobrze. Autor trafił jednak w samo sedno nakładając moje ulubione połączenie kolorystyczne. Niestety, są lepsi... Pojazd dostaje ode mnie 1 pkt. Z opisem już nieco lepiej, jednak autor nie ustrzegł się kilku intów oraz powtórzeń. Za sam opis 2 punkty extra.

Niestety, numer dwa wylądował poza podium. Chyba głównie przez lenistwo i dość słaby pomysł autora, który jak zwykle zresztą zniszczył decale. Oj, **********, robiłeś o wiele lepsze pojazdy... Za opis 2 pkt extra.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#12
1. nr 3
2. nr 4
3. nr 1
iv.pl/images/61150365373795294747.png
dongU
dongU 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#13
1. nr 3
2. nr 1
3. nr 4
host.nfszone.pl/images/13107925900330658669.png


Drift tag.

by Siekierka
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#14
1. nr 3 0 pkt extra !
2. nr 1 + 3 pkt extra !
3. nr 4 + 3 pkt extra !

No i nr 2, który niestety jest poza podium dostaję + 3pkt extra.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#15
1. nr 3
2. nr 1
3. nr 4


Sebastianek popracuj nad maską jak masz jeszcze warstwy ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,