Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS Carbon, NFS Most Wanted czy GTA IV?

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#13
Mam pewne pytanie. Wiem, że do mych urodzin jeszcze trochę, ale już tak wiem co chcę dostać - GTA IV, NFS Carbon lub NFS Most Wanted. Tu me pytanie. Co wybrać? :=]
i.imgur.com/umJ6nM8.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1

Cytat

Squarter napisał(a):
Nie można kupić DLC oddzielnie, albo kupujesz samą podstawkę, albo EFLC, albo CE (tak jak ja). A o ile się nie mylę, to we Vladivostoku FM dalej są te rosyjskie piosenki. Mogę się mylić, to niech ktoś mnie poprawi, kto aktualnie gra w TBoGT. Poza tym gejowski klimat odczuwa się tylko w tym klubie dla gejów. (przyznaję się, raz tam byłem z ciekawości :|)


Pomyliłem się gdzieś... W TLaD jest jednak jedno radio zamieniające inne, na, wg. mnie, lepsze - RamJam FM.

Co do Władka w TBoGT mam dowody:
s2.ifotos.pl/mini/wladek_haxxqew.png

Tam zaznaczyłem.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
diego0008
diego0008 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
to dobra ja polecam GTA 4 bo jest świetne i na długo starcza :D oraz se można dużoooo modów wgrać :P
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#3
Nie można kupić DLC oddzielnie, albo kupujesz samą podstawkę, albo EFLC, albo CE (tak jak ja). A o ile się nie mylę, to we Vladivostoku FM dalej są te rosyjskie piosenki. Mogę się mylić, to niech ktoś mnie poprawi, kto aktualnie gra w TBoGT. Poza tym gejowski klimat odczuwa się tylko w tym klubie dla gejów. (przyznaję się, raz tam byłem z ciekawości :|)
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4

Cytat

Squarter napisał(a):
Zależy w co chcesz grać. :P Jeżeli w dzikie wyścigi z policją, to wybieraj NFS'a, nalepiej Most Wanted. Ale jeżeli wolisz przeładowany fabularnie interaktywny film, to bierz GTA IV, zwłaszcza, że po przejściu można dokupić 2 naprawdę fajne dodatki! :)


Pfffff... Fajne. TBoGT mi się nie podoba. Głównie za ten gejowski klimat. Jeszcze za to, że tracę jedno fajne radio na rzecz innego. Mowa tu o Władku (Vladivostok FM). Lubię go słuchać, a wyczytałem, że w TBoGT, zamiast ruskiej muzyki nadaję tam muzykę klubową, której nie lubię. Za to jest pewna zaleta. Dodane zostają nowe auta. Do TLaD nic nie mam. Nie tracę żadnego radia, a dodają się nowe nuty do starych. :) HUD ma lepszy wygląd. No i ten wybór motocykli. :) Jak już jakieś DLC do GTA: IV to TYLKO TLaD (o ile go można kupić oddzielnie). Jak nie to jak będę brał IV to wezmę ten Complete Edition.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#5
Zależy w co chcesz grać. :P Jeżeli w dzikie wyścigi z policją, to wybieraj NFS'a, nalepiej Most Wanted. Ale jeżeli wolisz przeładowany fabularnie interaktywny film, to bierz GTA IV, zwłaszcza, że po przejściu można dokupić 2 naprawdę fajne dodatki! :)
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#6
Tak jak Ci napisałem, bierz GTA IV Complete. Taka edycja jest na PC. Ja mogę tobie polecić jeszcze, tak jak Demi Mafię II, a także Saints Row 2, w które mimo kiepskiej grafiki fajnie się gra, głównie dzięki zabawnym misjom typu "Wsiądź do beczkowozu i oblej 50 ludzi".
iv.pl/images/61150365373795294747.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#7
To kwestia, Demi, wgrania patcha i IV będzie mi zasuwać!
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
GTA4 na długo Ci starczy. Długa fabuła i wiele misji. Do tego możliwość wgrywania modów typu zamiana aut w grze na np. jakieś Porsche czy inne : )
Naprawdę na dłuuugo starcza więc polecam. : ) A prócz tego wiem, że nie pytasz się o to, ale polecam też MAFIE 2. Coś jak GTA4 tylko o wiele lepsze i z lepszą optymalizacją grafiki więc będzie Ci chodzić lepiej niż GTA4 : )
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9
GTA IV jest nawet fajne, ale jak brać, to tylko Complete Edition, czyli z Episodes from Liberty City. W necie możesz poszukać sobie recenzji.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#10
Wiesz, tak się wydaje.. Dużo osób mówi, że Carbon i MW super i wgl, ale to było kiedyś. Teraz gry są inne i naprawdę Ci radzę, poszukaj czegoś nowego..
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#11
Mnie, F3, ciągnie do starszych NFS'ów. :)
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#12
To już trochę stare gry, moim zdaniem nie ma co NFS MW, czy C brać. GTA IV jest fajne, ale masz dużo większy wybór w tych czasach :P Lepiej by było już HP 2010 albo SH2U brać z nfs'ów.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.