Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Xbox 360 czy PS3

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
Jako że planuję kupić to lub to wymienione w nagłówku tematu, przed jeszcze kupnem staram się dowiadywać z czego będę bardziej zadowolony. Większość mówi że PS3 jest najlepszym wyjściem a według was ? co powinienem zakupić ?

PS: doszedłem do wniosku że po co tracić kasę na ulepszanie kompa skoro można grać w to samo na konsoli bez potrzeby jej ulepszania.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#2
Ja polecam XBoxa.
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#3
Ja bym wziął PS 3 bo sam ją mam. Kupiłem w 2009 i jeszcze nic w niej robić nie musiałem. Sony to marka sama w sobie i sprzęt robi dobry. Pewnie będziesz chciał grać po sieci co w przypadku Sony jest darmowe. Obecnie PS3 przeszło lifting więc jest mniejsze i masz do wyboru nawet dysk o poj. 320 gb :P Gorąco polecam :)
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#4
Sebastianek masz grubą - na 2 lata jeszcze Ci wystarczy MAX..poczytaj sobie o problemie YLOD w googlach

Seba - weź PS3 jestem posiadaczem od 2008..miałem grubą 60 GB..w grubych jest taki problem YLOD..konsola się psuła po prostu po 3-4 latach...teraz w tych slim nie ma tego problemu..kupiłem slim 320 GB w czerwcu tego roku. polecam serdecznie..lepsze od X'a na 100 % :) i według mnie PAD jest o niebo lepszy..wygodny i sięnie psuje, nie ma z nim problemu..

ps. jak kupisz PS3 to trzymaj je na wierzchu aby nie miało do o koła żadnych ścian.. - dobra rada ode mnie..dłużej Ci podziała.

EDIT // kovalco zobaczymy co powiesz o GranTurismo 6 na PS4 :) // a prod. GT5 powiedział że GT5 na FULL max '' osiągach '' będzie chodziło dopiero na PS4..
i.imgur.com/FrOlLrY.png
K
kovalcio 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#5
Muszę wziąć głos. Mam Xbox-a 360 Elite od Grudnia 2009r. i nic w nim nie robiłem jedynie co to zmieniałem baterie w padzie i go przetarłem z kurzu ! Konsola śmiga jak dziki i wydaję mi się , że płacić cenę grubo ponad 1000zł za konsole w której jest praktycznie co w Xklocku jest dla mnie przesadą i Xbox też bardziej mi się podoba oraz premiera Forza Motorsport 4 mówi sama za siebie jakieś tam GT5 będzie wymiękać przy nowym dziecku Turn 10 .
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#6
Ja radzę Ci kupić PS3 . Ja mam " Pleja " i jestem z niego zadowolony. Grafika na przykład w Uncharted 2 czy Gran Turismo 5 to jest rewelacja . Grałem na Xklocku u k_kuby i nie przekonał mnie on za bardzo . Pad w " Pleju " jest leciutki bo nie ma baterii a xbox ?. ogólnie lepsze gry są na ps'a .
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

E
Enkei 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#7
Ekhem... PS jest pod tym względem lepszy że jest wytrzymalszy i ma ładniejszą grafikę. XBox jest tańszy trochę gorszy jakościowono ale właśnie na niego wychodzi cudna gra FM4. Ja osobiście polecam PS3.
andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
dobra ja was pogodzę

ja obecnie posiadam ps3 z 500gb hdd praz x360 elite 120gb GTA4 limited edition po modzie oraz x360 elite s (slim) z 250gb hdd

i teraz najpierw zademonstruje mój ostatni filmik zebyś mógł porównać grafike w tej samej grze:
[movie=youtube]W7aCFQQLCSY[/movie]


a teraz dalsza część wypowiedzi:

co do YOLD tak zdarza się w pierwszych generacjach konsol
to to samo co z ROD na xie
co do pada wole od X-a większy
co do gier to tylko od ciebie zależy
ja bardziej wole ps3 bo ma BDplayera
co do grania online to ps3 jest bardziej zawodne Xbox live jest płatne ale wiecej ludzi gra

pamiętajmy an obu konsolach gry można instalować na dysku twardym
wiesz ogólnei lepiej wziąść x-a bo jest tańszy gry kosztują tyle samo a jak amsz kase to bierz ps3 też dobry zakup

tylko w x-ie odstrasza granie online za które trzeba płacić
co do kierownicy do ps3 można podpiąć kilkanaście modeli niestety do x-a tylko sygnowane
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#9

Cytat

ylko w x-ie odstrasza granie online za które trzeba płacić
co do kierownicy do ps3 można podpiąć kilkanaście modeli niestety do x-a tylko sygnowane


I to jest właśnie to ! Przechodzisz grę na x-ie i co ? chcesz zagrać przez internet a tu trzeba płacić . A PS ma internet za darmo więc to jest kolejny punkt aby kupić PS'a .

Cytat

Xbox live jest płatne ale wiecej ludzi gra


No nie jestem pewien czy więcej ...
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

dongU
dongU 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#10
Jeżeli co do Pada do Playa to macie rację jest lepszy ale co jak się wyczerpie ? trzeba grać z bliskiej odległości bo kabel krótki jest.

Ale ja jestem za tym abyś kupił X'boxa ponieważ sam go mam od czerwca 2009r. i tylko zmieniałem w padzie baterie. Nie wiem poco wydawać ponad 1200 zł na PS3 skoro xboxa kupisz sa 700 zł na allegro nowego.
host.nfszone.pl/images/13107925900330658669.png


Drift tag.

by Siekierka
C
CekA95 
Obserwator
Dodano 13 lata temu
#11
W takim razie ja też się wypowiem. Jeśli chcesz wybrać konsole to musisz sobie zadać jedno zajefajne pytanie: "W co będę grał?". Jeżeli zamierzasz grać w gry multiplatformowe (dla niejarzących to takie które są na PC, X360, PS3 itd) to polecam X360 ponieważ takie tytuły wyglądają na nim lepiej i są ciut bardziej dopracowane ponieważ na konsole Microsoftu zdecydowanie łatwiej się tworzy...A co do exlusivów to musisz sam wybrać czy chcesz grać w Gears of War na X360 (premiera trójki 20 września) czy God of War na PS3 itp,itd....Co do samych konsol to powiem tak...Nowy Xbox 360 Slim nie grzeje się jak jego poprzednik (szczerze nawet powiem że mniej niż PS3 Slim) jest naprawdę bardzo cichy i ładny...Nie ma w nim już RROD'a, ale czasami przy przenoszeniu podczas pracy potrafi porysować płytkę w napędzie. A jeśli chodzi o wygląd gier to poziom jest wyrównany niektóre gry lepiej wyglądają na X360 niektóre na PS3. Co do PS3 Slim to też jest małe ładne zgrabne ciche...Ma wewnętrzny zasilacz w przeciwieństwie do X360 który ma zewnętrzny...Po za tym PS3 ma bardzo ważną zaletę - napęd Blu-Ray dzięki czemu możesz oglądać filmy właśnie z tych płytek...Podsumowując to wychodzi że jak chcesz sobie pograć i nie tylko np poprzeglądać neta (tak zapomniałem napisać że PS3 ma wbudowaną przeglądarkę internetową) i obejrzeć film to lepsze jest PS3....A jeżeli chcesz porządnie pograć to lepsze jest moim zdaniem X360 które ma wygodniejszego pada i to jest prawda bo nie tylko ja tak twierdze chociaż niektórym bardziej przypadnie do gustu pad od PS3. Po za tym usługa Xbox Live jest bardziej rozbudowana od PS3 Store ale jest płatna (coś za coś)....Ok trochę się rozpisałem ale myślę że naprawdę baaaardzo pomogłem...Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to pytajcie odpiszę...Pozdrawiam!!!!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#12
Może ja podam parę argumentów za X360. Po pierwsze opłata za internet nie jest duża. Jak pamiętam na rok kosztuje coś koło 150 zł. Miesięcznie wychodzi więc niewiele. Po drugie większość tytułów wygląda lepiej na X360, mimo gorszych parametrów, ponieważ tworzenie gier na PS3 jest dość pracochłonne, a twórcy są raczej niecierpliwi i szybko chcą skosić hajs. Po trzecie pad Microsoftu jest znacznie lepszy od tego od PS3. I jakoś nie zauważyłem, żeby był od niego cięższy. Po czwarte - gry na x360 są tańsze od tych na ps-a. W sklepach typu Empik z reguły minimalnie, ale na allegro już dość znacznie. Poza tym w ogóle XBox jest znacznie tańszy od PS3. Ja swojego złapałem za 600 zł (nówka, slim 4GB). W tej cenie możesz sobie co najwyżej kupić limitowane GT5, bo PS3 nawet używanego za tyle nie znajdziesz.
Jeśli chodzi o awaryjność, z której słynął XBox - dotyczy ona raczej starszych modeli, które nie są już sprzedawane.
No i Xbox ma podobno świetnego Kinecta (piszę podobno, bo nie miałem z nim styczności, bo nie interesuje mnie taki sposób gry):D
Manjak
Manjak 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#13
Może zacznijmy od tego kto kupuje gry w Empiku ? :D Ja koło 1wszego września kupuję sobie Plejkę. Przyciąga mnie do niej darmowa gra przez sieć, lepsza grafika gier na telewizorze HD i to że wielu moich znajomych posiada PS3. Co do drogich gier- po prostu nie wiecie gdzie kupować ^.^ Pad od PS3 lepszy bo lżejszy i mniejszy na moje małe łapki. PS3 jest cichsze - kolega ma xboxa i ps3 ,i grając na ps3 praktycznie nie słyszałem pracy konsoli, a xbox był dużo głośniejszy. Słowem - Polecam PS3 , kupić najlepiej 160 albo 250GB bez gier. Gry kupić potem. A - i w miarę możliwości poszukaj sobie w mniejszych sklepach bo w MM na przykład 1400 zł za PS3 z 2 grami , a w pewnym sklepie na Królewskiej w krakowie chyba za 1000 była bez gier, dysk 160GB. I jeszcze warto , jeśli jest taka opcja - przedłużyć gwarancję na laser.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#14

Cytat

Może zacznijmy od tego kto kupuje gry w Empiku ?(...)

Nie napisałem, że ktoś kupuje. W zasadzie to zupełnie mnie nie obchodzi kto gdzie kupuje gry:P

Cytat

(...)i grając na ps3 praktycznie nie słyszałem pracy konsoli, a xbox był dużo głośniejszy(...)

facepalm


Głośność konsoli nie ma najmniejszego znaczenia. I tak przecież jak grasz masz dźwięk gry, który nie sądzę, żebyś wyłączał, a konsola stoi na drugim końcu pokoju. Siłą rzeczy nie słychać jak czasem poszumi lub zaszura.
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#15

Cytat

Jeżeli co do Pada do Playa to macie rację jest lepszy ale co jak się wyczerpie ? trzeba grać z bliskiej odległości bo kabel krótki jest.

Chyba ty jesteś krótki . Kabel jest wystarczająco długi żeby mógł grać i wszystko dobrze widzieć .

Cytat

Po pierwsze opłata za internet nie jest duża. Jak pamiętam na rok kosztuje coś koło 150 zł.

No wiesz tu jest ta opłata niby 150 zł. Ale jeżeli przez kilka lat będziesz to kupował to wyjdzie ci ta sama cena co PS3 .

Seba mówię Ci bierz PS3. Może ma mniej osób na stronie ale lepiej sobie pograsz .
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#16
patrząc an te ceny chyba zacznę sprowadzać ps3 do polski i sprzedawać za 600zł :D
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#17
PS3 się bardziej opłaca. W X'ie musisz zapłacić żeby grać Online;/ I PS3 ma język polski , czyli jest to , czego nie ma w X360. Jak byś kupił PS3 to możesz grać ze mną;)
i.imgur.com/dtN53qt.png
K
kovalcio 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#18

Cytat

I PS3 ma język polski , czyli jest to , czego nie ma w X360.
Człowieku gdzie Ty żyjesz Xbox już od dawna ma wszystko w wersji polskiej;|
Manjak
Manjak 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#19
Minusem xboxa jest jeszcze to że da się do niego podłączyć niektóre kierownice i w większości te od microsoftu, a do PS3 podłączy się chyba każda.

Radon wyobraź sobie granie na wyłączonym dzwieku/słuchawkach w nocy po cichu żeby rodziców nie obudzić , a konsola warczy jak kombajn. Dla mnie to czy konsola jest cicha ma znaczenie. uprzedzając pytania - czasami po prostu nie mogę zasnąć.
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#20

Cytat

kovalcio napisał(a):
Człowieku gdzie Ty żyjesz Xbox już od dawna ma wszystko w wersji polskiej;|


A co ja wróżka X360 ?
i.imgur.com/dtN53qt.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.