Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Piosenka dnia

Ostatnia aktualizacja 3 lata temu
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#421
Myślę że Kubahn ma rację...i moja propozycja "dobrej muzyki"

[movie=youtube]MmZexg8sxyk&feature[/movie]

[movie=youtube]fe4EK4HSPkI&ob[/movie]
Tu przewincie se do 01:05
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#422
[movie=youtube]-Dgl8oGKFZs[/movie]


Ponownie "dobra muzyka". Polski rap ma ten przekaz, którego nigdzie indziej nie usłyszysz.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#423
A co jeśli teraz ja powiedziałbym co jest "dobrą muzyką"? Pokłócilibyśmy się?:] To nie ma sensu, każdy ma swój gust, jeden lepszy, drugi gorszy, ale o tym nie powinno się dyskutować.

[movie=youtube]-b7qaSxuZUg[/movie]
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#424
[movie=youtube]UDf1wFiOnwY[/movie]
iv.pl/images/61150365373795294747.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#425
[movie=youtube]_OTJg9z8JmE[/movie]
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#426
[movie=youtube]iVZVR-Lp-6Q[/movie]
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#427
[movie=youtube]yRD3NIxv5fc&list[/movie]
Trzeba od czasu do czasu wrzucić coś mocnego :D
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#428
[movie=youtube]QmJvqNzUxas[/movie]
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#429
[movie=youtube]7v7OIzX4Xag[/movie]
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#430
[movie=youtube]9fRqMyunltU[/movie]
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#431
[movie=youtube]_ovdm2yX4MA[/movie]
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#432
Przestańcie gadać o tym, co jest prawdziwą muzyką, a co nie, bo taka gadka nie ma sensu. Tak naprawdę to nie ma takiego określenia jak "prawdziwa muzyka", bo jest to pojęcie względne. Kanony się zmieniają i coraz inaczej denifiuje się te słowa. Na przykład dla mnie rap to nie muzyka, tylko szybka mowa i z muzyką to to się nie może równać, a tym bardziej już ten polski szajs dla biedoty i ubogich intelektualnie, ale dla takiego S13 to jest właśnie prawdziwa muzyka.

[movie=youtube]tg00YEETFzg&feature=relmfu[/movie]

Kochałem, kocham i będę kochał. <3
i.imgur.com/xWDZwKE.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#433

Cytat

polski szajs dla biedoty i ubogich intelektualnie, ale dla takiego S13 to jest właśnie prawdziwa muzyka.


Tak, Siekierka. Polski rap to dla mnie właśnie prawdziwa muzyka. Polski szajs dla biedoty? Oraz ubogich intelektualnie? C.d. słów "polski szajs" to zależy kto. Dla biedoty i nie tylko. Tu się nie liczy ile masz kasy. To samo się tyczy słów "ubogich intelektualnie". Też się nie liczy jakie masz wykształcenie. Liczy się tu tylko co masz w sercu.

A teraz jeden z najlepszych polskich raperów - Diox przy wsparciu muzycznym The Returners.

[movie=youtube]V4B9Q8UAbZY[/movie]
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#434

Cytat

S13 napisał(a):

Cytat

polski szajs dla biedoty i ubogich intelektualnie, ale dla takiego S13 to jest właśnie prawdziwa muzyka.


Tak, Siekierka. Polski rap to dla mnie właśnie prawdziwa muzyka. Polski szajs dla biedoty? Oraz ubogich intelektualnie? C.d. słów "polski szajs" to zależy kto. Dla biedoty i nie tylko. Tu się nie liczy ile masz kasy. To samo się tyczy słów "ubogich intelektualnie". Też się nie liczy jakie masz wykształcenie. Liczy się tu tylko co masz w sercu.

A teraz jeden z najlepszych polskich raperów - Diox przy wsparciu muzycznym The Returners.

[movie=youtube]V4B9Q8UAbZY[/movie]


Popieram. Rap to chyba jedyny już gatunek muzyki gdzie głos nie jest poprawiany komputerowo... To jest właśnie prawdziwa muzyka, a nie jakieś g*wno amerykańskie, które przetłumaczone na POLSKI jest bezsensu, a głos artystki w realu brzmi zupełnie inaczej i nie daje rady zaśpiewać bez "plejbeku"

Wprost z mojej dzielni:

[movie=youtube]8rgncON6aik&feature=g-all-f&context=G244f08cFAAAAAAAAKAA[/movie]
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#435
S13 - Trochę okupujesz ten temat tą twoją "dobrą muzyką" i prawie nikt nie jest w stanie jej odsłuchać w tym nawet nie ja.Trochę zgadzam się z Siekierką bo polski rap to ***

[movie=youtube]1G4isv_Fylg&ob[/movie]

Coś z moich ulubionych :]
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#436
[movie=youtube]Ggx4ZTBZzfo&feature[/movie]
na dziś
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#437
Wiele trafnych stwierdzeń padło tutaj podczas Waszej wymiany zdań. Jeśli o mnie chodzi, to ja nigdy rapu nie słuchałem, nie słucham i na pewno słuchać nie będę. Moim zdaniem rap zabija muzykę. Rap stał się niemalże tak popularny jak pop. Wszędzie go słyszę - choć tego nie chcę - na mieście, na blokach w których mieszkam, w autobusach z telefonów dzieciarni, wszędzie. Dobrze chociaż, że w RMF FM, czy Radio Zet rapu nie puszczają (pomijam tutaj takich artystów jak Verba, czy Mezo). Rap jest już tak oklepany jak tyłek Dody. Jeśli kogoś, kto słucha rapu uraziłem tymi swoimi stwierdzeniami w jakiś sposób to bardzo przepraszam. Z resztą jeśli lubicie tak bardzo ten rap to go słuchajcie dalej. Nie mam zamiaru tutaj nikogo nawracać. Po prostu chcę Wam uświadomić, że dużo ludzi - w tym ja - ma przesyt rapu. Po to właśnie chciałem wprowadzić akcję pod tytułem "Promujmy dobrą muzykę" na tym forum, żeby pokazać Wam, że poza rapem istnieją także inne, fajne gatunki muzyczne i utwory, które mogą Wam się spodobać. No ale cóż z tego, skoro pewnie nikt tego co wrzucam nie słucha (poza mną i może poza małymi wyjątkami), a moje posty są zalewane, zatapiane wręcz kolejnymi postami z rapem. Na tym kończę swój wywód i wrzucam to co lubię:
[movie=youtube]3yQ2K6yBH5U[/movie]
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#438
Utwór zapomniany przeze mnie, lecz przypomniany przez Radio Eska. :P

[movie=youtube]aomWjVRXdUo[/movie]
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#439
[movie=youtube]j_4aB2pFkr0[/movie]
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#440
[movie=youtube]ctViIegZ1VY[/movie]
i.imgur.com/umJ6nM8.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.