Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Najlepsze kryjówki w MW

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#1
NFS Most Wanted to głównie ucieczka przed policją. Wg mnie najlepszą, a zarazem dość nietypową kryjówką jest piętro na dworcu autobusowym. Można się tam ukryć zarówno przed helikopterem, jak i radiowozami.

i53.tinypic.com/2wr1d38.jpg


Znacie jakieś inne ciekawe i skuteczne kryjówki, czy może po prostu gubicie policję na drodze?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#2
Ładny pościg widzę. Ja tą miejscówkę polecam również ! Szczególnie jeśli trzeba zrobić długi pościg...Wjeżdżamy na autobusy i stoimy. Policja nas widzi ale nie przyjedzie do nas ani nas nie aresztuje. Ale jak nam się zacznie ładować czerwony pasek poruszajcie autem trochę. Jeśli to nie pomoże uciekajcie. A gdy wam się zacznie nabijać zielony pasek również poruszajcie autem :) albo na chwile zjedźcie a potem z powrotem wiedźcie.
Jest to na prawdę super miejsce :)
Ja potem dam fotkę z jednym miejscem :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#3
A, ta kryjówka jest genialna:D Tam radiowozy nie umieją wjechać, i wbrew pozorom nie widzą Cię:D
ja czesto korzystałem z tego parkingu pod stadionem jeszcze, też radiowozy miały problem z wjechaniem tam;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#4
Jest jeszcze w lesie taki drewniany budynek i co więcej pojawia się ta niebieska poświata przyspieszająca postęp paska.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#5
Ja lubialem na stadionie w Rosewood. Niszczylem obydwa utrudniacze i nie mogli wjechac tam. Nawet na 5 poziomie bez trudu uciekalem, a helicopter to nie wiem... Nigdy nie przylecial. ^^
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#6

Cytat

illusion napisał(a):
Ja lubialem na stadionie w Rosewood. Niszczylem obydwa utrudniacze i nie mogli wjechac tam. Nawet na 5 poziomie bez trudu uciekalem, a helicopter to nie wiem... Nigdy nie przylecial. ^^

U mnie parę razy wjechali na stadion zarówno z tej strony z której padł spowalniacz, jak i z drugiej. I dlatego zacząłem gubić pościgi na dworcu :)
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#7
Zawsze udawało mi się uciec na stadionie po zawaleniu tych dużych szyldów tuż nad wjazdem oraz w myjniach gdzie w pobliżu były dystrybutory z benzyną. Przystanek autobusowy jest wg. mnie najlepszy ze względów oczywistych - natychmiastowa ucieczka. :) Warto też dodać, że i w MW, Carbon, World i UC gdy na autostradach jest podział drogi na dwie części, to policja pomimo małych rozmiarów tych "ścian" nie widzi nas. Wystarczy błyskawiczna zmiana pasa jezdni i po sprawie.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#8
Hehe, Ja miałem zawsze garbate szczęście z pościgami na 5 poziomie ponieważ, zawsze gdzieś mnie znalezli. Kryjówka która też jest dość skuteczna to ta za tym budynkiem co ciastko jest na jego dachu wystarczy wjechać za to i ma się dość dobrą kryjówkę. Następna skuteczna to ta gdzie jak się wjedzie to przed sobą mamy wyskocznie nie pamiętam jak się tam jechało, ale jest skuteczna.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9

Cytat

Następna skuteczna to ta gdzie jak się wjedzie to przed sobą mamy wyskocznie nie pamiętam jak się tam jechało, ale jest skuteczna.

WTF? Wyskoczni akurat w MW jest duzo.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#10
Chodziło o tą gdzie jak wjedziemy to po bokach mamy ściany ale jak tam się jedzie ? :O
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#11
To moim zdaniem jest jedna z najlepszych kryjówek.W tym miejscu przed '' 5 poziomem'' można się łatwo schować schować
host.nfszone.pl/images/41882839203674347946.jpg

host.nfszone.pl/images/09764390765656680527.jpg
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#12
Tak, tez tam parę razy zgubiłem policje.
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#13
hehe radek dobra kryjówka
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#14
Mnie tam natomiast często radiowozy wjeżdżały.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#15

Cytat

Radon napisał(a):
Mnie tam natomiast często radiowozy wjeżdżały.

Trzeba najpierw zgubić ogon, choć chyba mnie też się zdarzyło, że tam raz wjechał radiowóz.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#16
Dobra kryjówka jest niedaleko straży pożarnej w rosewood, wyskakujesz spod tego budynku niedaleko autostrady, wbijasz się w ten korytarzyk, spowalniacz, zakręt, trochę nitra dla speeda, wyłączamy spowalniacz i jest git, tylko trzeba uważać na helikopter
You can view all discussion threads in this forum.
You can start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.