Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Dirt 3

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
Powrót do przeszłości, znowu będą stare dobre odcinki rajdowe. Z tego co wiem rajdy będą stanowić 60% gry, a pozostały 40% Rallycross i Buggy, ogółem tras ma być ponad 100. Lista aut niezbyt duża i jeszcze nie potwierdzona. Oto link:
link
Moim zdaniem warto czekać, a że premiera 24 maja to niedługo.
PS. Wiadomo coś o dacie wydania dema?
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#2
Demo dopiero po premierze, niestety...

Co do samej gry - szykuje się najlepsza gra wyścigowa tego roku. Mimo tego, że Shift 2 zebrał bardzo dobre recenzje, to Dirt 3 zdobędzie jeszcze lepsze. Grafika jest oszałamiająca. I podoba mi się to, że znowu pierwsze skrzypce będą grały rajdy. I zdaje mi się, że zajmą trochę więcej niż 60% gry, reszta na Rallycross, Pikes Peak i rajdy terenowe, Buggy to raczej taki dodatek. W aktualnej liście brakuje Citroena DS3 WRC. Mam nadzieję, że go dodadzą.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#3
Citroen'a DS3 brakuje i mogli by w sumie Toyotę Corollę WRC tą z przed 10 lat i Mitsubishi Lancer'a EVO VI. Zaskakuje mnie to że tak trochę "cicho" jest o tej części...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#4
Mnie też. Chociaż... O NFS zawsze tyle paplają i robią taki super piar, jaka to gra jest zarąbista, a wszystko wychodzi w praniu. Dobrze, że ta lista jest nieoficjalna i może się wszystko jeszcze zmienić. :)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#5
Posiadam już grę. Się podziele pierwszymi wrażeniami, a więc sam gameplay jest przecudny, radzę trochę czułość sterowania skonfigurować. Grafika nie może nie powala, ale jest i tak zajedobra, szczególnie oświetlenie, bomba!
Od razu mamy dostępne parę aut w każdej klasie. Jedynie trzeba odcinki rajdowe odblokowywać bo na razie dostępne odcinki są w Finlandii, Norwegi, Kenii i Michingan. Zapewne trzeba odblokowywać w innych krajach.
Samochodów jest sporo, brakuje mi Citroena DS3 którego o dziwo nie ma! Prawie wszystkie dostępne na starcie.
W karierze jak na razie mam wszystkiego po trochu więc nie mogę powiedzieć czy więcej jest samych odcinków rajdowych czy rallycross'u itp.
Jak dla mnie to wspaniały powrót do serii i połączenia w jej całość. Dla mnie mogła by być grą wyścigową roku 2011, co ja pisze RAJDOWĄ!
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#6
Gameplay nie powala?! Przecież na gameplayach grafika jest oszałamiająca! Zresztą, sam dzisiaj dorwę grę, to się wypowiem. Ale wyraźnie widać, że grafa jest lepsza niż w DiRT 2, który i tak wyglądał niesamowicie. Klimat jest ten sam, co w CMR 2? Ale dziwne, Citroen C4 jakoś jest, a DS3 nie ma. :P Aha, powiedz mi, co z optymalizacją gry.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#7
Ustawienia mam wszystkie na High. Grafika jest cudna, ale to moim zdaniem mogła być lepsza, gdy zobaczyłem trasę na śniegu spadłem z krzesła. Gra jest zaje dobrze zoptymalizowana. Ten klimat co był w najlepszej części całej serii to nie ma, napiszę tak. Mnie to bardziej CMR2005 przypomina z Dirt'em 1 i 2.
Tera o optymalizacji, która jak zawsze jest bardzo dobra. Na moim sprzęcie to superowo hula (w opisie mojego profilu mój sprzęt jest.) Byłem zaskoczony że wszystko, razem z cieniami na high ustawione i to dobrze działało.
Ale naprawdę gierka jest bombowa. Zobaczymy jak później w karerze będzie to wyglądać ale myślę że będzie tak jak dawniej.
PS. Przecież napisałem gameplay, rozrgrywka (wiesz o co biega.) jest powalający!!! A nie na odwrót!
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#8
Ja się trochę boję, że na Samsungu R580-JS0A może nie pójść na średnich już. :P Chociaż, DiRT 2 odpalił na full bez przycięcia... Ale nie rozumiem, czemu DiRT 3 potrzebuje takiego proca.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9
bez problemu Ci pójdzie na wysokich, uwierz.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#10
I miałeś rację. :) Chodzi mi na średnio-wysokich. Sama gra jest oszałamiająca. Nie zgadzam się tylko z tym, że wszystkie auta dostępne są na początku. Nie, bo auta odblokowuje się razem z teamami. Ciekaw jestem, kiedy przyjdzie własny założyć. I ciekawe, czy będzie można własny vinyl zrobić... :)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#11
Mam pewien problem z Split-Screen'em, a bardziej z kontrolerem drugiego gracza. Otóż kiedy próbuję podłączyć pada cyfrowego gra go nie widzi, to samo z analogowym. W necie wyczytałem że da się tylko na Padzie od XBOX'a 360 grać. Da się jakoś zrobić żeby na tych normalnych Pad'ach pograć??? Jak ktoś wie to prosiłbym o pomoc.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#12
To ja Was tutaj zaskoczę. Wszyscy zapewne narzekają na brak odcinków rajdowych. Nieprawdaż? A tutaj panowie z Codemasters zrobili nam małego psikusa... I wypuścili niedokończoną grę. Zapewne nowe lokacje dodane zostaną w DLC.

Zacznę może od samochodów. Miało ich być trochę więcej... Ponadto, w grze nie wystąpiły niektóre auta, które widzieliśmy na screenach bądź trailerach. Na jednym z oficjalnych i pierwszych screenów Codies pokazali nam pewną starą Lancię. A w grze... Nie ma jej. To samo tyczy się trailera Grupy B. Widzimy tam Peugeota 205 T16 i Lancię Deltę S4. Tylko gdzie do cholery są one w grze?! Zdaje mi się, iż panowie szykują nam znacznie więcej... Za pewną opłatą, oczywiście. -,-

Przejdę do odcinków rajdowych. Tutaj już mam pewne dowody, także na oficjalnych screenach. Dam je poniżej, by nie zaśmiecać. Pamiętacie, jak zapowiadane szumnie oprócz rajdów w Finlandii i Norwegii były Szwecja i Monte Carlo? Otóż... Najprawdopodobniej są one w grze! z Monte Carlo są dwa oficjalne screeny. Ze Szwecji chyba też, tak mi się bynajmniej zdaje. Bo przecież w Norwegii nie ma tych sznurkowatych barierek i sama Norwegia jest mniej zalesiona. Dodatkowo, udało mi się najprawdopodobniej wypatrzyć Australię, ale co do tego to już nie jestem pewien. Roślinność wygląda jednak inaczej niż w Kenii. Czwarta lokacja niestety, nie jest pewna. Podobne jest to do Finlandii, ale tam nigdzie nie było takiego ogromnego jeziora. Może Japonia? Kto wie. Screeny poniżej.

Monte Carlo: LINK LINK

Szwecja: LINK

Australia: LINK

Najprawdopodobniej Japonia: LINK LINK

I co o tym myślicie?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#13
No i pewnie trzeba bd ładnie zabulić za dodatek, i powiedzcie mi poco kupować oryginał jak to nie dokończony projekt. Brak słów, wychodzi na to że lepiej piracić :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.